przeszlosc dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez maurer 25 wrz 2010, 21:09
tak wlasnie mi sie wydaje ze kiedy robila takie rzeczy to bylo dla niej cos normalnego na pewno nie widziala w tym czegos zlego, strasznego dopiero teraz do niej dotarlo co tak naprawde zrobila ze soba...

przez El Chupacabra 25 wrz 2010, 21:54
maurer napisał(a):jestem pewien ze jestem dla niej numerem 1 chodzi tylko o to ze mysli o jej przeszlosci bardzo mnie drecza:) odkad jestem z nia nie zrobila nic zlego nic co mogloby mnie do niej zrazic tu chodzi tylko o blokade w glowie.. a jak widac moi 'koledzy' raczej nie pomoga mi w odblokowaniu :)

Mozesz o tym nie wiedziec, moze to wyjsc za jakis czas, moze kiedys bedzie miala kryzys...

Chcesz zyc w takiej niepewnosci ? To bardzo ryzykowna lokata uczuc.

jestem jej zajebiscie pewny wiem ze sie bardzo zmienila :) robienie loda itd to rzeczy ktore dzialy sie przed naszym zwiazkiem.

no nie wiem... :roll:

the choice is up to you

wola człowieka jest jego niebem

przez maurer 25 wrz 2010, 21:58
po co zakladac ze cos takiego moze sie wydarzyc wiem ze mnie kocha to naprawde sie czuje widze przeciez jak sie zachowuje przy mnie to sa rzeczy ktorych nie da sie improwizować :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 25 wrz 2010, 22:07
każdy zasługuje na drugą szansę...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez maurer 25 wrz 2010, 22:11
no i wlasnie mimo zajebistych przeciwnosci losu potrafilem dac tę szanse :)

przez Badziak 26 wrz 2010, 00:40
To dobrze, że jej pomogłeś i że jakoś się z tego wyrwała. Sama wiem co narkotyki potrafią zrobić z człowiekiem. Nawet jednorazowo. 3maj się i wspieraj ją w tym nowym życiu. Waszym życiu :) A kolegów nie będę komentować... Żenada
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez maurer 26 wrz 2010, 01:13
pozdrawiam :) ciesze sie ze moglem porozmawiac z wami :) dzieki jeszcze raz!

przez maurer 06 lis 2010, 18:40
ehh tyle czasu minelo jakos dalej mnie to meczy...

myslicie ze powinienem ja zostawic..?
Ostatnio edytowano 06 lis 2010, 18:51 przez maurer, łącznie edytowano 1 raz

przez Paranoja 06 lis 2010, 18:51
Ok, ja też robiłam różne rzeczy w życiu, ale jestem zdania, że liczy się to co teraz i ewentualnie jutro a nie to co było wczoraj.

Czasu nie cofniesz, nie zmienisz biegu wydarzeń, nie zmienisz jej przeszłości. Skoro czujesz, że Cię kocha, to mimo wszystko nie skreślałabym kogoś tylko dlatego co robił kiedyś. Czy teaz też się tak zachowuje? Miałam kiedyś chłopaka, który również miał pół (duzego) miasta, ale dałam mu szansę. Jakiś czas bylismy razem.

A kumple? No cóż, być może mówią to z zazdrości... być może złośliwie, by Cię wkurzyć. Nie słuchaj tego. Cokolwiek mówią, wpuszzczaj jednym uchem i wypuszczaj drugim.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez maurer 06 lis 2010, 18:53
jest pieknie prawda szkoda to wszystko niszczyc moze uda mi sie w koncu o tym zapomniec.. czemu to musi mnie tak bardzo meczyc...

przez GreenGo 06 lis 2010, 19:37
Chcesz żeby przestało? Przeczytaj temat o The Work w dziale medycyna niekonwencjonalna, po czym zarejestruj się na forum nlp Polska, tam znajdziesz dokładne wskazówki co i jak.
GreenGo

przez Shadowmere 06 lis 2010, 19:45
Nie chcialabym takiego faceta jak ty.

Nie dosc,że pozwalasz sie kumplom wyrzygiwac na dziewczyne,z którą zyjesz to jeszcze masz watpliwości i na forum się radzisz czy ją zostawic.. :roll:

Nie ma dla mężczyzny gorszej cechy niż taka flakowatość,żałosność,podatność na wplywy i nieumiejetnosc obronienia swojej kobiety i swojego dziecka.

Zostaw ją,żaden czlowiek nie zasluguje na litość..A Ty jej nie kochasz..i nie bronisz..gowno warty jest taki związek.
Shadowmere

przez depresyjny86 06 lis 2010, 20:04
Po co w ogóle brałeś się za bycie z kimś skoro jesteś niedojrzały?
:)

przez GreenGo 06 lis 2010, 20:14
Widzę, że się powtórzyłem co do tego The Work, ale skoro nie odrobiłeś zadania domowego, to może spróbuj, bo znowu przyjdziesz za jakiś czas żalić się i pytać ludzi, czy z nią zerwać.
GreenGo

Sortuj wg