przeszlosc dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez stardoll 21 lis 2010, 20:16
_Pete_ napisał(a):
Wiesz, z mojego punktu widzenia dawanie sobie obciągać nie jest wcale takie złe. 8)

A jak dziewczyna daje sobie wylizać to już źle?
stardoll

przez Rambo123 21 lis 2010, 20:18
Ależ tu się piekło rozpętało. Znam małżeństwa w których mąż to tzw. męska dziwka. Niestety szybko się rozpadły. Co do kobiety tzw.szmaty to definicja jest trudna i każdy inaczej to interpretuje. Z punku widzenia mężczyzny najgorsze jest to jeżeli wie o przeszłości dziewczyny i nie może się z tym pogodzić. Lepiej żeby nie wiedział.
Ech życie.

przez _Pete_ 21 lis 2010, 20:21
stardoll napisał(a):
_Pete_ napisał(a):
Wiesz, z mojego punktu widzenia dawanie sobie obciągać nie jest wcale takie złe. 8)

A jak dziewczyna daje sobie wylizać to już źle?

To zależy kto liże. 8)

Zależy od sytuacji.
_Pete_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez stardoll 21 lis 2010, 20:24
_Pete_ napisał(a):
stardoll napisał(a):
To zależy kto liże. 8)

Zależy od sytuacji.

To samo tyczy się mężczyzn - zależy kto im obciąga.
stardoll

przez Agnieszka_1988 21 lis 2010, 20:24
Puszcza się po prostu. Lepiej?
Nie ważne, czy co lepszej, czy każdej.
Dlaczego seks i pochodne dla faceta z kobietą, z którą nie są w jakikolwiek sposób związani to zwykłe rozładowanie napięcia, zabawa itp.? Coś naturalnego. A jak kobieta się bawi to już "dziwka", "szmata" i zero szacunku.
My też mamy swoje potrzeby. Ten stereotyp musi runąć.
Agnieszka_1988

przez Rambo123 21 lis 2010, 20:31
Tu się zgodzę z Tobą. Ale walka z takimi stereotypami szczególnie w naszym kraju jeszcze potrwa długo. Nie każdy mężczyzna jest puszczalski.
Ech życie.

przez Shadowmere 21 lis 2010, 20:35
No cóż...ja bym nie wyszla za faceta,który zamoczyl w polowie stolicy..cholera wie czy to czyste bylo...Obrzydlistwo.Kto by chcial takiego kurwiarza? :roll:
Shadowmere

przez Agnieszka_1988 21 lis 2010, 20:36
Rambo123 napisał(a):Tu się zgodzę z Tobą. Ale walka z takimi stereotypami szczególnie w naszym kraju jeszcze potrwa długo. Nie każdy mężczyzna jest puszczalski.

Oczywiście, że nie każdy.
Mam nadzieję, że ten stereotyp kiedyś runie. Tak samo, jak to, że kobieta powinna być kurą domową, usługującą swojemu facetowi i podporządkowującą się mu w całości.
Agnieszka_1988

przez stardoll 21 lis 2010, 20:37
Dla mnie najgorsza jest obłuda. Faceci, którzy chcą być w związku z "porządnymi" dziewczynami, chcą mieć przykładne żonki a sami chodzą na "szmaty" i nie widzą w tym nic złego 8) . Częstokroć nawet w związku/małżeństwie lubią zabawić się dalej na boku z tzw. "szmatami".
stardoll

przez Rambo123 21 lis 2010, 20:38
Masz całkowicie rację. Dlatego mężczyżni na żonę szukają towaru zbytnio nie zużytego. :yeah:
Ostatnio edytowano 21 lis 2010, 20:39 przez Rambo123, łącznie edytowano 1 raz
Ech życie.

przez Agnieszka_1988 21 lis 2010, 20:38
Shadowmere napisał(a):No cóż...ja bym nie wyszla za faceta,który zamoczyl w polowie stolicy..cholera wie czy to czyste bylo...Obrzydlistwo.Kto by chcial takiego kurwiarza? :roll:

No dokładnie. Panna się puszcza - jest szmatą. Facet się puszcza - nie jest macho, tylko zwykły kurwiarz. To działa w obie strony.
Agnieszka_1988

przez Rambo123 21 lis 2010, 20:43
Kobieta ma zawsze rację. Dlatego robiąc to należy unikać zbytniego rozgłosu. A mężczyżni niestety lubią się TYM chwalić.
Ech życie.

przez Agnieszka_1988 21 lis 2010, 20:44
Rambo123 napisał(a):towaru zbytnio nie zużytego. :yeah:

:roll:
Agnieszka_1988

przez sebastian86 21 lis 2010, 20:46
samoocena mi skoczyla jak czytam jakimi kurwiarzami sa ci co uzywaja panienek :) czyli ktos niedoswiadczony jak ja przedstawia wieksza wartosc od takiego co ma na koncie wiele zaliczonych dziewek :) tylko ze nie wiem czy doswiadczenie w seksie to nie spory atut dla niektorych kobiet...
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg