Pęka mi serce...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Pęka mi serce...

przez scorpio 23 lis 2010, 15:47
zalezy jakby na to spojrzec bo jesli z drugiej strony to jest sie tez bogatym o jakies doswiadczenie.. Ja to jestem zdania ze jesli dwoje ludzi czegos sie od siebie nauczylo to nie byl to stracony czas.ważne by wyniesc cos wiecej niz kilka dziubasków i maskotek..

przez depresyjny86 23 lis 2010, 15:53
seks, poczucie bliskości, wspólne spędzanie czasu, brak samotności, stworzenie drugiego człowieka i wychowanie go, spokojna starość

poczucie bliskości - brrr ciary mnie przechodzą jak myśle,że jestem z kimś blisko- nienawidzę bliskości
wspólne spędzanie czasu - błagam,tylko nie to :shock: ,nienawidzę z kimś innej płci spędzać czasu,zresztą w ogóle nienawidzę.
brak samotności - kiedy jestem sam czuje się bezpiecznie.
stworzenie drugiego człowieka - nie chce dzieci,zbyt duża odpowiedzialność jak dla mnie.
Spokojna starość - takową mogę sobie też sam zapewnić,a jak mnie nie będzie stać na utrzymanie to do domu samopomocy,domu starców.
Seks - no,to jest jedyna dobra rzecz,ale...seks można też mieć bez bycia w związku...nie mówie o prostytutkach,bardziej o niezobowiązujących spotkaniach w łóżku.
No ale heh,bez seksu też przykładowo mógłbym żyć,nie jest to w końcu rzecz mega ważna dla mnie.
Ostatnio edytowano 23 lis 2010, 15:56 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez scorpio 23 lis 2010, 15:54
a chec uczuc ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 23 lis 2010, 21:31
Nie potrzebuje tego by ktoś mnie kochał.Nie wymagam miłości do mnie od innych,jeżeli o to Ci chodzi.
:)

Sortuj wg