znajomość z 19 latką?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

znajomość z 19 latką?

przez k_o82 31 lip 2010, 19:51
zastanawiam się czego można się spodziewać po znajomości z 19 letnią dziewczyną, bardzo atrakcyjną,
wrażliwa i nerwowa, po przejściach z facetem który ją cały czas pilnował i mocno jej psychikę
naruszył swoją zazdrością.
Pozuje do sesji zdjęciowych, lubi kokietować facetów, fotografów i modeli,
mówi że jest uzależniona od seksu, każdy facet jakiego pozna chce tylko z nią uprawiać seks
ale ona podobno pomimo zaczepiania ich i prowokowania nie robi tego.
czy wiązanie się z taką dziewczyną w przyszłości nie jest przypadkiem skokiem w rwącą rzeke?
k_o82

Re: znajomość z 19 latką?

przez agusiaww 31 lip 2010, 22:10
k_o82, to co piszesz wskazuje ze dziewczyna ma kilka problemow po 1) nadmierne przekonanie o swojej atrakcyjnosci, jednakze nie byloby takie to negatywne, gdyby -nie slowa, ze kazdy chce z nia uprawiac seks, oraz ze jest uzalezniona od seksu? To w koncu uprawia ten seks czy nie?Widze tu niescislosci, byc moze to nadmierna fantazja dziewczyny. W sumie to sie temu facetowi nie dziwie, jakby moj narzeczony mowil ze go non stop podrywaja to tez bym zaczela pilnowac do granic mozliwosci, jednakze mimo wszystko wydaje mi sie ze problem polega na niedojrzalosci dziewczyny, coz nie ma co sie dziwic, to 19 latka. Czy sie wiazac, to sam odpowiedz sobie na pytanie, na czym Ci zalezy, jak na niezobowiazujacym romansie, okazji do zabawy to ok, natomiast na powazne uczucie i zwiazek bym nie liczyla.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez k_o82 31 lip 2010, 22:57
poznałem taką modelkę ale nie mówie że chce się związać z nią, bedziemy robić tylko zdjęcia.
k_o82

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 01 sie 2010, 10:58
Wypowiem się, a więc moim zdaniem związek raczej nie, jak sam piszesz, bo musiałbyś być ostrożny, ale przelotny romans/znajomość jak najbardziej. Nie dość, że kokietka, to jeszcze ma zadatki na nimfomankę, w dodatku jest po związku, w którym była ograniczana, więc może teraz trochę chce się wyszaleć, skąd wiesz, że jak jej znudzi się seks z tobą, to cię nie rzuci.

przez k_o82 01 sie 2010, 11:59
za wysokie progi :twisted: duże wymagania dziewczyna ma więc nie ma co myśleć o stałym związku.
poznaje ją tylko, rozmawiamy w sumie prawie po kilka godzin na gg i skype od piątku.

[Dodane po edycji:]

naprawde jestem piep.... idiotą...

co może dziewczyna 19 letnia szukać jeśli jest z facetem od maja, którego często nie ma i wyjezdza zagranicę? :why:
k_o82

przez majkel 02 sie 2010, 18:10
...sam odpowiedz sobie na pytanie, na czym Ci zalezy, jak na niezobowiazujacym romansie, okazji do zabawy to ok...,

suicidesilence napisał(a):ale przelotny romans/znajomość jak najbardziej

Wow To tak w ogóle można? :shock: :mrgreen:

przez k_o82 02 sie 2010, 18:16
można, dla dziewczyn w tym wieku... chyba są inne ważniejsze rzeczy niż wierność i lojalność ale co poradzić.

bardzo źle trafiłem.
k_o82

przez betty_boo 03 sie 2010, 09:26
co może dziewczyna 19 letnia szukać jeśli jest z facetem od maja, którego często nie ma i wyjezdza zagranicę?

no własnie. czyli sam juz rozwiałes swoje wątpliwości.

przez paradoksy 03 sie 2010, 11:24
ja bym się w to nie pchała. widać, że dziewczyna chce się zabawić tylko.
paradoksy

przez k_o82 03 sie 2010, 14:15
nie pcham się w to, mam nadzieję że po sesji w sobotę nasza znajomość się skończy.
z drugiej strony zawsze pomagałem bezinteresownie nie mając z tego zupełnie nic... w tym przypadku utrzymuję
z nią kontakt do soboty.
Nie potrafiłbym jej zaufać ze względu na jej sposób bycia i nie wydaje mi się na dojrzałą emocjonalnie.
Ma frajdę z tego że będzie pozować do aktów jakiemuś fotografowi.
po wczorajszej akcji w jej wykonaniu na gg, jak mi napisała "dobra, nara" bo się zdenerwowała o głupie ":lol:" i stwierdziła
że się z niej śmieje drugi raz do mnie dotarło że nie traktuje tej znajomości poważnie.
nie spodziewałem się takiej osoby na początku, ale codziennie ze sobą rozmawialiśmy i myślałem że to nie jest żaden pic na wodę z jej strony.

zastanawiam się dlaczego cały czas przyciągam toksyczne kobiety. :105:
k_o82

przez To takie czary... 03 sie 2010, 14:40
k_o82 napisał(a):mówi że jest uzależniona od seksu,

Coś niesamowitego !
Zastanawiam się czy powinieneś jej wybijać ten nałóg z głowy,czy takie uzależnienie na dłuższą metę jest bardzo szkodliwe ? :105:
To takie czary...

przez k_o82 03 sie 2010, 16:11
To takie czary... napisał(a):Coś niesamowitego !
Zastanawiam się czy powinieneś jej wybijać ten nałóg z głowy,czy takie uzależnienie na dłuższą metę jest bardzo szkodliwe ? :105:

takie rzeczy tylko w erze znajdziesz :why:

może znajde inny obiekt pożądania i szybko zapomnę o tym...
k_o82

przez Korba 03 sie 2010, 19:16
gg, skype..., a jaka jest w rzeczywistości? face to face?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez k_o82 03 sie 2010, 19:17
w sobote się zobaczymy na sesji i będzie wszystko jasne.
k_o82

Sortuj wg