pytanie do Panów

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: pytanie do Panów

przez frytka 26 lip 2010, 14:27
toska, a może Ty na siłę pragniesz rodziny i dzieci bo wszyscy tak mają? Bo takie są stereotypy? A może po prostu boisz się samotności... jak ja npXD
Anioły są wśród Nas

przez brokenwing 26 lip 2010, 15:04
2Proof napisał(a):toska, a może Ty na siłę pragniesz rodziny i dzieci bo wszyscy tak mają? Bo takie są stereotypy? A może po prostu boisz się samotności... jak ja npXD

O czym ty piszesz ? Stereotyp rodziny? To może istnieje też stereotyp oddychania ,co ?To pragnienie nie stereotyp.

Zadaniem priorytetowym każdego organizmu żywego,jest rozmnażanie się.Pomijając sposoby opieki rożnych organizmów żywych nad potomstwem . W niczym nie różnimy sie od innych zwierząt ,roślin i bakterii .Trudno mi dostrzec w prokreacji stereotyp
brokenwing

przez frytka 26 lip 2010, 17:05
brokenwing, nie musisz na mnie krzyczeć słyszę Cię ale ja nie pisałam o prokreacji a o czymś głębszym, np. ucieczki w związki od siebie samego, zastępowaniu miłości własnej miłością czyjąś itp :roll:
Anioły są wśród Nas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 26 lip 2010, 17:23
2Proof, Och co Ty ..przecież nie było "!"

. ucieczki w związki od siebie samego, zastępowaniu miłości własnej miłością czyjąś itp :roll:

To do mnie nie trafia .Miłość to miłość ...a jej poziom indywidualnego odczuwania to zupełnie inna sprawa.
Nie widzę różnicy -kochać czy być kochanym bardziej .Wszystko sprowadza się do instynktów ,w które jesteśmy wyposażeni w celu przekazania genów . A szukanie głębiej pozostawiam artystom .
Ostatnio edytowano 26 lip 2010, 17:28 przez brokenwing, łącznie edytowano 1 raz
brokenwing

przez frytka 26 lip 2010, 17:26
brokenwing, <tulas na pokój> a prokreacja jest ok ;)
Anioły są wśród Nas

przez brokenwing 26 lip 2010, 17:31
2Proof, Zgadzam się w 110 % a nawet w 199%
brokenwing

przez toska 26 lip 2010, 19:10
proszę się nie kłócić!!! pozdrawiam

przez frytka 27 lip 2010, 14:54
nie kłócimy kofamyXD

czy to wyczerpuje temat? czuję niedosyt :roll:
Anioły są wśród Nas

przez brokenwing 27 lip 2010, 16:49
toska, Przeca zgodziliśmy się ,ze prokreacja is very cool ..wiec to nie kłótnią :P
brokenwing

przez toska 27 lip 2010, 21:02
ogólnie to ja zapomniałam jakie było pytanie

przez To takie czary... 28 lip 2010, 00:48
Nie podoba mi się słowo desperacja,pouczyłem się i wyczytałem:
desperacja:utrata nadziei, rozpacz,nieobliczalność w działaniu, spowodowana znalezieniem się w ekstremalnej sytuacji.

Jeśli mówimy o instynkcie kobiet do urodzenia dziecka to jest niesamowicie silny -podobnie jak instynkt facetów do robienia dzieci :smile:

Wydaje mi się że wszystko w życiu ma 2 strony.Kobiety bardzo idealizują małżeństwo i chęć posiadania dziecka.TV zalewa nas nawet w reklamach idyllicznymi wizjami które niemają wiele wspólnego z rzeczywistością... Często mijam na ulicach kobiety z małymi dziećmi w wózkach i wiecie co -one nie pchają tych wózków z przekonaniem ! Ich twarze są zmęczone i jakby mówią:cholera co ja właściwie zrobiłam ?,to miało wyglądać innaczej?
Podobno jest coś takiego jak depresja poporodowa : http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1, ... 58869.html

Słowa które mi się bardziej podobają to :wytrwałość w dążeniu do szczęścia.
To takie czary...

przez frytka 28 lip 2010, 18:10
To takie czary... napisał(a):Słowa które mi się bardziej podobają to :wytrwałość w dążeniu do szczęścia.

też mi się bardziej ta formułka podoba... kwestia sformułowania terminu szczęścia...
Anioły są wśród Nas

Sortuj wg