pytanie do Panów

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

pytanie do Panów

przez toska 05 lip 2010, 19:51
Czy to prawda że nie ma nic gorszego niż zdesperowana kobieta???

Re: pytanie do Panów

przez linka 05 lip 2010, 20:07
Nie jestem facetem, ale pozwolę sobie udzielić odpowiedzi.
Dużo gorsze są wojny, głód, susza na świecie, epidemia AIDS i dziura ozonowa a także nielegalny ubój delfinów na mięso w Japonii.

Zdesperowana kobieta jest....żałosna, nie myśli logicznie, odrzuca często swoją godność i się upokarza tylko po to żeby odzyskać "miłość" mężczyzny.......co zawsze kończy się wiadomo jak......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez toska 05 lip 2010, 20:10
no właśnie "żałosna" tego słowa mi brakowało :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 05 lip 2010, 20:15
Jest to dla mnie straszne i smutne zarazem...ja wiem, że można zakochać się do szaleństwa i jest taki moment, że ja sama mówiłam że zrobię dla niego wszystko......ale nigdy nie musiałam znosić zdrady, przemocy fizycznej czy psychicznej - ale ile jest takich kobiet które to robią.....to jest zjawisko które nazwano: "Kobiety, które kochają za bardzo" a tu ciekawa strona o tym: http://www.kobieceserca.pl/
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez toska 05 lip 2010, 20:18
savior napisał(a):Wnosze Tosia ze jestes jeszcze młodą dziewczyną i masz z tego tytułu jeszcze prawo tragizowac z powodu rozwojonych końcówek...

młoda to pojęcie względne :):):)4
Mam 30 lat i jestem zdesperowana bo jestem sama a wszyscy wkoło zakładają rodzinę ,mają dzieci itd itd itd
i tak się zastanawiałam czy zacząć na siłę szukać (czytaj:stać się desperatką)
Zegar biologiczny tyka a ja chcę mieć gromadkę dzieci :)

przez linka 05 lip 2010, 20:22
Na siłę? Jak się tak szuka to faceci to wyczuwają automatycznie i zwykle to wykorzystają.....
Przyjaciel forum

przez toska 05 lip 2010, 20:25
linka napisał(a):Na siłę? Jak się tak szuka to faceci to wyczuwają automatycznie i zwykle to wykorzystają.....

ale wiesz "na siłę" to chodzi mi o zakładanie jakiś dziwnych profili na forach randkowych i takie tam.
Chociaż mnie to w ogóle nie bawi,ale ja panicznie boję się zostać sama. A na imprezy nie wychodzę bo nie lubię za bardzo ludzi,a stali znajomi to same pary.

przez Sean1 05 lip 2010, 20:43
Na chamca szukanie męża, ustatkowanie się to trochę odbiega od celu, bo to nie zwykłe "znalezienie kogoś", to proces dłuższy, nie interesuj się, że inni mają już rodziny, jeśli ty nie jesteś gotowa, nie rób niczego głupiego, myśl bardziej racjonalnie w tej kwestii, a nie żeby mieć kogoś, bo trafisz na nie tego i potem będziesz miała kłopoty. A zdesperowana? Hmm... śmieszy mnie to raczej takie zachowanie :P Ale jak jakaś fajna desperatka by się trafiła, to czemu nie korzystać.

przez kwadratowa 05 lip 2010, 21:18
toska napisał(a):Zegar biologiczny tyka a ja chcę mieć gromadkę dzieci :)

Że tak zapytam: po co Ci gromadka dzieci, czy chodzi o wzbogacenie się na wsparciu finansowym dla rodzin wielodzietnych, czy pracujesz w rolnictwie i pole zbyt rozległe, żeby męża do pługa zaprzęgnąć ? ja nie chcę mnieć dzieci i dobrze mi z tym. zawsze myślę, co by zrobiły gdyby wiedziały, że mają matkę monstrum, bardziej dziecinną od nich i jakby się czuły, gdyby to one musiały się mną zaopiekować ? szczęście, że nie mam dzieci, cieszę się. ale druga bliska osoba byłaby przydatna, tak, zdecydowanie mi brak.
kwadratowa

przez toska 05 lip 2010, 21:20
zawsze na maksa chciałam dzieci bo one będą kochać i będą tylko moje
wiem to egoizm -- może lepiej mieć psa bo ten kocha pomimo wszystko

przez linka 05 lip 2010, 21:23
kwadratowa, jak tak czytam to co napisałaś to mi się śmiać chce. Otwórz ten swój zamknięty światek i pomyśl, że nie każdy ma takie poglądy na życie jak TY. Wyobraź sobie - wiem to cieżkie......, ze są ludzie którzy chcą mieć całą gromadkę dzieci tylko dlatego, że je kochają i chcą dawać miłość.

kwadratowa napisał(a):Że tak zapytam: po co Ci gromadka dzieci, czy chodzi o wzbogacenie się na wsparciu finansowym dla rodzin wielodzietnych, czy pracujesz w rolnictwie i pole zbyt rozległe, żeby męża do pługa zaprzęgnąć ?

Ta wypowiedź jest żenująca, naprawdę....na niskim poziomie.......
Przyjaciel forum

przez toska 05 lip 2010, 21:41
ale w sumie może ma trochę racji----czemu mam w mój posrany świat wprowadzać dziecko.To by był czysty egoizm.
ja chcę po prostu kogoś kto się przytuli a ja myślę że dzięki dziecku nauczę sie bliskości

przez depresyjny86 05 lip 2010, 21:46
Linka
Na siłę? Jak się tak szuka to faceci to wyczuwają automatycznie i zwykle to wykorzystają.....

Nie generalizuj niektórzy nie chcą mieć z takimi kobietami nic wspólnego....ja spotkałem się już z desperatką i szczerze ani przez sekunde nie myślałem o tym,by ją wykorzystać.
:)

przez linka 05 lip 2010, 21:53
człowiek nerwica, :lol: ale wiesz są INNI którzy to wykorzystali...albo jak się później okazało sami byli przez nią wykorzystani :mrgreen: :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg