:( Pomóżcie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

:( Pomóżcie

przez kadzia001 04 lip 2010, 21:56
Moi rodzice mnie chyba nie kochają, przynajmniej mam takie odczucia. Moja mama pod byle pretekstem się ze mną kłóci, uważa że jestem beznadziejna i że cały czas kłamię. Mój tata nie chce się kłócić z matką więc się nie wtrąca. Od małego już tak miałam, cały czas na mnie krzyczeli, w gimnazjum uczyłam się na samych 5 a i tak było źle, dostałam się do dobrego liceum i też źle bo uważają że się nie uczę i cały czas spędzam przed telewizorem. Żeby nie kłócić się z matką nie wychodziłam z domu na żadne imprezy, nawet do koleżanek nie chodziłam (teraz tego żałuje) i tak nic nie dało. Pewnego dnia postanowiłam że nie chcę tak żyć i uciekłam z domu, ale wróciłam po tygodniu. Przez pewien okres było dobrze (chyba 2 tygodnie) i znowu jest jak dawniej. Już nie wiem co mam robić, nie chcę tak żyć, poradźcie coś żeby się do zmieniło.

Re: :( Pomóżcie

przez Sean1 04 lip 2010, 22:45
Na pewno cię kochają, zapytaj wprost, żeby rozwiać te wątpliwości, na pewno otrzymasz twierdzącą odpowiedź, a i takie szczere pytanie może być początkiem do poważnej rozmowy i obmówienia kilku spraw.

przez WreX 06 lip 2010, 15:58
a jak powiedzą "nie" ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jogurt22 06 lip 2010, 17:28
Moim zdaniem Oni bardzo Cię kochają ale Oni sami się zagubili jeśli krzyczą nie okazjuą miłości to znaczy że sami jej nie otrzymują, bo kto otrzymuje ten więcej daje widocznie im zabrakło miłości od rodziców może od siebie samych i jest jak jest ale to może jest okazja do pracy nad tą sytuacją i okazania miłości swoim rodzicom...

Sortuj wg