Prosze pomóżcie! Nie chce być gejem!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Prosze pomóżcie! Nie chce być gejem!

przez CanderS 28 cze 2010, 20:02
Witam. Mam prawie 15 lat.
Kiedys(w sumie nie dawno) podniecałem sie przy blizszym kontakcie z dziewczyna, i gdy ogladalem filmiki.
Teraz gdy ogladam filmiki z udzialem kobiet nie podniecam sie tak szybko jak przy filmikach z udzialem facetow. Wiem jedno : nigdy przy facecie zadnym nieczulem sie podniecony . Ale meczy mnie to ze przy filmikach gejow podniecam sie szybciej niz przy filmikach z kobietami ;/.
Pomozcie! Wczesniej tak nie mialem . Boje sie ze to dalej zajdzie i ze wkrotce bede sie podniecal przy bliskich kontaktach z chlopakami. Czego to moze byc wina? Dojrzewanie? Moje ZOK? .. Nie wiem sam . Pomozcie!!!!

Re: Prosze pomóżcie! Nie chce być gejem!

przez Natascha 28 cze 2010, 21:33
To moze nie oglądaj tych filmików bo jesteś na nie nieco za młody...jak na mój gust. ;)
A tak całkiem na serio- masz skończone dopiero 14 lat. W takim wieku często się ma skłonności homoseksualne, które z czasem mijają. To, ze teraz podniecają Cię gejowskie filmiki, wcale nie oznacza, ze będziesz dorosłym gejem.
Natomiast twoje chcenie nie ma tu nic do rzeczy- człowiek nie wybiera sobie orientacji seksualnej :P
Pozdrawiam
Natascha

Sortuj wg