Zwiazek z osoba z podobnym problemem...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

parka nerwicowa!!!!

przez Vitellka 23 lis 2010, 13:09
Nie dosc ze ja mam nerwice to moj przyjaciel tez objawy wskazujace na zaburzenia emocjonalne i psychiczne mozna dostac od tego calego hopla-mial ktos tak?Niewiem czy to bedzie dlugo funkcjonowalo ale wydaje mi sie iz zwiazek dwoch newicowcow nie ma przyszlosci nie dosc ze mnie to wykancza psychicznie zmieniam sie w okropna zolze i oboje sie wykanczamy psychicznie.Pare dni sie nie widzimy i jest spokoj i harmonia.Moze on dziala na mnie jak agresor i ja na niego sama juz niewiem .help :pirate: :pirate: :pirate:
Ostatnio edytowano 29 lis 2010, 14:31 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Podpinam pod podobny wątek.

Re: parka nerwicowa!!!!

przez Vitellka 23 lis 2010, 13:26
Mam nadzieje ze nie :pirate: ale widzialam juz tez takie pary ktore zyja ze soba bo musza i sie wzajemnie wykanczaja

przez Agnieszka_1988 23 lis 2010, 13:43
Vitellka, ja bym nie wytrzymała w związku z drugim nerwicowcem. Mam zdrowego chłopaka i tylko właściwie on ciągnie mnie do "normalności". Z innym nerwicowcem prawdopodobnie bym się pogrążyła. Przemyśl to poważnie.
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tynka92 23 lis 2010, 16:14
Ja myśle, że dwoje nerwicowców razem to bardzo możliwe - dobrze się rozumieją. Ale z tego co piszesz to nie "wróżę" zbytniej pomyślności. Chociaż jeśli coś was ciągnie do siebie to można spróbować.

przez khaleesi 25 lis 2010, 22:48
Fakt możecie się nawzajem zamęczyć ale też możecie stworzyć związek bo jakby jedziecie na tym samym wózku i możecie się nawzajem przez to rozumieć . :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Re: Zwiazek z osoba z podobnym problemem...

przez namiestnik 02 gru 2010, 21:11
Też tak myślę. Ale to raczej nie jest temat czy osoba z osobą z podobnym problemem.... Dwie osoby bez problemów mogą się stworzyć związku, dwie osoby z problemami, uważające, że ich nie mają tym bardziej. A dwie z problemami mają dać jakąś gwarancję? Bynajmniej!

Jeżeli to będzie ta odpowiednia osoba to bez względu czy ma problemy czy nie to będzie dobrze. Gorzej jak ktoś nie widzi w sobie problemów - no ale to już IMO osobna wielka dyskusja.

Sortuj wg