Problem z natrętną kobieta

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Problem z natrętną kobieta

przez yans 08 cze 2010, 11:12
Czy zamieszany tego nie wiemy, ale jego bierność jest "wątpliwa moralnie".
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez linka 08 cze 2010, 11:16
Zastanawia mnie też fakt, że hmmm on nigdy wcześniej nic nie zauważył, ze z matką coś nie tak? Cała ta sprawa naprawdę jak z jakiegoś koszmarnego filmu..... :shock:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 08 cze 2010, 11:25
No,ja myslalam,ze takie rzeczy siè tylko w filmach zdarzajà!!!No coz-zobaczymy jak sprawa siè rozwinie i co autorka postu nam odpisze.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natalka91 11 cze 2010, 04:40
Witam

Chciałabym odpowiedzieć po kolei, ale najwazniejsze chyba jest to, że rozstałam się ze swoim chłopakiem - nie chce już wiecej z nim być, choć on starał się mi pomóc i kilkakrotnie rozmawiał ze swoją mama o tej sytuacji i nie mam mu w tej sprawie nic do zarzucenia - ale z innych przyczyn nie chcę już być razem z nim.

Do tej pory kasowałam jej sms-y i e-maile ale teraz nie będe, tak na wszelki wypadek.
Mąż tej Pani jest za granicą - są po rozwodzie on ma nową rodzinę, a ona mieszka z moim - byłym - chłopakiem i sama go wychowywała.

Nie wiem, dlaczego pojawiła się tu opinia, że ta kobieta może być niebezpieczna w stosunku do mnie - nigdy nie zachowywała się agresywnie, szczególnie wobec mnie - poza listami i prezentami nie dzieje się teraz nic więcej. Wiem od swojego chłopaka, że taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz

Pisaliście tu, że jest chora, ale czy istnieje w ogóle taka choroba, która się w ten sposób objawia?

Poza tym chciałabym wyjaśnić, że on na pewno nie jest zamieszany w to, co robi ta kobieta - jestem o ym w 100% przekonana, nie można go winić za to, że ma matke, która tak się zachowuje.

Na razie mam spokój z nią - uciszyła się, może w końcu da sobie spokój.

Dziękuję Wam za odpowiedzi i pozdrawiam:)

przez Zenonek 11 cze 2010, 08:26
Da sobie spokoj albo.... szykuje jakas "wieksza akcje".

Swoja droga jej maz to mial niezla jazde z takim psycholem.

Oczywiscie, ze sa takie choroby psychiczne, ktore sie tak objawiaja, poniewaz choroby tego typu nie znaja granic i moga sie objawiac na milion roznych sposobow.

Az trudno uwierzyc w taka historie. Ladna aberracja.

Ta kobieta jest nie tylko chora psychicznie, jest takze zboczencem, dewiantem seksualnym i dodatkowo łamie prawo - grozi Ci gwaltem itp.

Powinnas uzbierac troche maili, zdjec, smsow i na "milicje".

przez rober6666 11 cze 2010, 09:11
......albo , jeśli masz znajomych "karków" wyślij ich do niej na rozmowę-niech na początek "przepowiedzą jej przyszłość " jeśli nie da Ci spokoju.
Skuteczniejsze niz "milicja" i sprawdzone...
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez linka 11 cze 2010, 10:08
rober6666,czytaj temat :mrgreen:
yans napisał(a):Nie masz jakiegoś wysokiego, bardzo szerokiego w barach, ogolonego na łyso kolegi? Albo kilku? Zdybałby ją na klatce schodowej albo przed domem, szepnął parę groźnych słówek, skinął porozumiewawczo głową na grupkę kolegów stojącą nieopodal i się babiszon spietra konkretnie...

linka napisał(a):yans, ludzie psychicznie chorzy generalnie mają w dupie tego typu akcje.....a tu jak widać definitywnie jest to jakaś obsesja....

Ludzie psychicznie chorzy nie mają żadnego kontaktu z rzeczywistością wiec jakieś tam karki....niewiele zdziałają, zwłaszcza jeśli tylko postraszą....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez yans 11 cze 2010, 10:13
Z drugiej strony linko (to takie moje dywagacje) nawet ludzie zboczeni czy z jakąś obsesją mają chyba jakiś instynkt samozachowawczy, prawda? Więć kto wie...
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez linka 11 cze 2010, 10:25
yans, ane pewnie, tylko wiesz, jak dojdzie w końcu ta sprawa na policję.....to za takie nasyłanie karków też można mieć nieprzyjemności :-|
Przyjaciel forum

przez yans 11 cze 2010, 10:33
Co racja to racja. Po prostu we mnie się gotuje jak czytam o wariatce która uprzykrza dziewczynie życie...
Frederic Bastiat

przez linka 11 cze 2010, 10:39
No to dla mnie też logiczne, postraszyć ją żeby się odpier* ..... autorka postu nie ma chłopakowi nic do zarzucenia :shock: :shock: ....jego matka grozi jej gwałtem ale on z nią rozmawiał :shock: ........dziewczyno szacunku do siebie.......
Przyjaciel forum

przez Magdaa 11 cze 2010, 10:59
Natalka91 napisał(a):Nie wiem, dlaczego pojawiła się tu opinia, że ta kobieta może być niebezpieczna w stosunku do mnie - nigdy nie zachowywała się agresywnie, szczególnie wobec mnie - poza listami i prezentami nie dzieje się teraz nic więcej. Wiem od swojego chłopaka, że taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz

Skąd wiesz że nie zrobi Ci krzywdy? Jaką masz pewność, skoro Cię nęka? Zastanów się dobrze... Żebyś potem nie żałowała.

Natalka91 napisał(a):Pisaliście tu, że jest chora, ale czy istnieje w ogóle taka choroba, która się w ten sposób objawia?

Tak. Ta kobieta ma na Twoim punkcie obsesję.
Magdaa

przez linka 11 cze 2010, 11:05
Magdaa ma rację.......
No pewnie, nie doszukuj się agresji od osoby która zwraca się do ciebie dziwko, szmato i pisze, że cię zgwałci....gdzie tam :roll: ......dziewczyno, na jakim Ty świecie żyjesz..... :bezradny:

Nie wiem na co może być chora, ale jedno jest pewne, normalni, zdrowi psychicznie ludzie tak się nie zachowują.
Przyjaciel forum

przez rober6666 11 cze 2010, 11:12
Pójście na policje i załatwienie czegokolwiek pozytywnie wymaga DOWODÓW.
Sami piszecie , żeby Natalka przechowywała te chore maile i sms-y, bo inaczej niczego nie zdziała.
Więc po odwiedzinach karków, ta idiotka może sobie chodzic na policje ile chce. jak zrobia to mądrze, bez świadkow, to ona może Natalce buty wyczyścić (ale nie tak jak ja na kiedyś,hehehe )
Każdy ma instynkt zachowawczy. Chyba że ktos chory na cięzką schizo z brakiem kontaktu z rzeczywistością.
Zboczeńcy, nerwicowcy, CHADowcy, a zwłaszcza depresyjni-narobią w majty po takim spotkaniu i zapewnieniu że następnym razem będzie juz masakra.
Każdy pęka przed karkiem z niskim IQ...-wszystkiego mozna sie spodziewac.
Problem tylko w znalezieniu odpowiednich-takich co nie robia masakry od razu i takich , ktorzy potem nie rozpowiadaja o fakcie.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Sortuj wg