Rodzina

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Rodzina

przez dynamik1 31 maja 2010, 23:58
Witam mam do Was Pytanie jak byście zaaragowali w związku gdyby przyjerzdając do chłopaka czy dziewczyny byście widzieli non stop partnera/rki kogoś z rodziny cały dzień , czy komuś to przeszkadza np brat czy siostra jesli nie zamieszkują razem pod jednym dachem ? dziekuje i pozdrawiam

Re: Rodzina

przez dynamik1 01 cze 2010, 08:28
chodzi o to że nie przepadamy za swoimi rodzinami i mamy problem ze spotykaniem się to takie dośc złośliwe bo gdy mowie że nie przyjade to potem jest na odwrót a ja dość czasu sie poświęcałem , zreszta tutaj jest problem w tym kobieta nie widzi świata po za własna rodziną

Re: Rodzina

przez dynamik1 01 cze 2010, 09:09
Tłumaczyłem jej rozmawialiśmy wiele razy na ten temat ale w dalszym ciągu nic nie pomogło po prostu jesli mamy załozyć własna rodzine ale nie żyć ciągle z jej rodziną to jest wręcz troche irytujące , jeśli by miała wybierać własną rodzine a faceta wybierze te 1 wsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg