Relacje damsko męskie w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Relacje damsko męskie w związku

przez WreX 26 maja 2010, 17:11
a to jakiś spam topic czy co ? ;p

przez Anonymous 26 maja 2010, 17:31
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Magdaa 26 maja 2010, 17:53
esprit napisał(a):Zobaczcie od wczoraj napisaliśmy ponad 100 postów. A temat został utworzony o ile się nie mylę ok 20.00 ?

A wszystko przez mojego faceta który sobie gołe dupy w necie obejrzał :roll: Chłopak jest gwiazdą internetu i nawet o tym nie wie :lol:

A porpo niego- musiałam do niego zadzwonić przed chwilą żeby mi soczewki kupił :evil: - złamałam się, ale musiałam. Normalnie by mi truł, że zamówiłam jedne przez internet a tu chcę od razu drugie, bo tamte mogą nie dojść mi do piątku, i podwójny wydatek... ale nie, grzeczny jak owieczka ;) Zobaczymy jak wróci do domu... Kurfa, nic nie widzę co piszę, soczewki mam stare i musiałam wyjąć obie :evil: Wrrr... A mam prawie -4 :evil:
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anonymous 26 maja 2010, 18:05
Anonymous

przez depresyjny86 26 maja 2010, 18:32
Po dokładnym przeanalizowaniu treści postów w tym temacie,mogę powiedzieć jedno.....jestem zszokowany.Czy normalną rzeczą jest ujawnianie spraw tak intymnych na forum?.Dla mnie osobiście nie,ale na pewno się ze mną nie zgodzicie.
:)

przez Joaśka 26 maja 2010, 18:34
No naprawdę dużo tych postów "natłukliście", można sobie poczytać, że ho ho. :lol: ;) Co do orientacji sexualnej to ja też zdaje się jestem bi. :roll: :P Zawsze wybierałam jednak facetów, chyba dlatego, żeby nie robić "sensacji" w mojej rodzinie, bo chyba by zawału dostali, i w ogóle wśród bliskich. :lol: :pirate: Ale kobiety zawsze mi się podobały... :105: Może nawet bardziej od facetów. :P W sumie zawsze miałam kłopot z preferencjami sexualnymi, ale może to być związane z moimi zaburzeniami osobowości. :pirate: :roll:
Ostatnio edytowano 26 maja 2010, 18:37 przez Joaśka, łącznie edytowano 1 raz
Joaśka

przez MOCca 26 maja 2010, 18:36
człowiek nerwica, nie bądź cham i też coś daj od siebie. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Joaśka 26 maja 2010, 18:38
MOCca napisał(a):człowiek nerwica, nie bądź cham i też coś daj od siebie. ;)

Hy hy :lol: :P
Joaśka

przez Natascha 26 maja 2010, 18:41
Joaśka ale próbowałaś kiedyś z kobietą? Bo jakby przyszło co do czego mogłoby się okazać, ze fantazje i rzeczywistość to dwie różne sprawy.
Natascha

przez Magdaa 26 maja 2010, 18:44
esprit napisał(a):Czyli wszystko wraca do normy :)
Może naucz się pisać bez wzrokowo tak na wszelki wypadek gdyby kiedyś odmówił :yeah:

Właśnie teraz piszę bez wzrokowo- nie mam szkieł. Także sorry z góry za błędy. Czy wraca do normy? No nie wiem... Nie mam zamiaru mu szybko odpuścić, bo jak by nie patrzeć nadal jestem wściekła i smutna :-|

człowiek nerwica napisał(a):Po dokładnym przeanalizowaniu treści postów w tym temacie,mogę powiedzieć jedno.....jestem zszokowany.Czy normalną rzeczą jest ujawnianie spraw tak intymnych na forum?.Dla mnie osobiście nie,ale na pewno się ze mną nie zgodzicie.

Nie bądz moher, lepiej sam coś opowiedz ;) :twisted:

Joasia- my tu na forum to prawie wszystkie chyba bi jesteśmy ;) Ja osobiście jestem zakochana w Shadowmere- mogłabym ją miziać i miziać...i miziać :105: Mmm...

Ale fakt, zdarza się często że myśli myślami, ale jak dojdzie co do czego to odrzuca. Mnie nie odrzuca, mogę się bawić z kobietą, ale musi być naprawdę piękna dla mnie.
Magdaa

przez Anonymous 26 maja 2010, 18:47
Anonymous

przez Magdaa 26 maja 2010, 18:51
esprit napisał(a):Ja się nie zgadzam :) Internet ma tą zaletę że można anonimowo pogadać.
Nie sama nerwicą człowiek żyje

Szkopuł w tym, że ani ja, ani Ty, nie jesteśmy tutaj anonimowi XD :lol: :lol: :lol: :lol:
Magdaa

przez Joaśka 26 maja 2010, 18:52
Natascha, nie kochałam się nigdy z kobietą, był tylko pocałunek, przytulanie itd., na dodatek nie na trzeźwo. Ale... ja miałam taki okres w życiu, że się zakochałam w mojej współlokatorce. :oops: I jak paradowała po mieszkaniu w bieliźnie to aż mi głupio było, bo czułam pożądanie. :roll: :oops: :pirate: Nie mówiąc już o tym, że czułam potworną zazdrość jak przyprowadzała facetów do mieszkania chociaż jej też się zdarzały epizody z kobietami, ale przeważnie na imprezach.
W ogóle kobiety podobają mi się w sumie chyba nawet bardziej niż mężczyźni, zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Jestem w tym wszystkim zagubiona, rozmawiam też o tym często z terapeutką. :roll: Póki co to nie wiadomo jak to ze mną jest, bo ja w ogóle niczego nie jestem w swojej osobowości pewna. :pirate: Wychowałam się bez ojca wśród 3 kobiet. Doświadczyłam nadużyć sexualnych w dzieciństwie, a później moje doświadczenia sexualne również były problematyczne. Tak więc to jest wszystko strasznie skomplikowane. Póki co obecnie w ogóle mam uraz do kontaktów sexualnych i bliskości intymnej.

[Dodane po edycji:]

Magdaa napisał(a):Joasia- my tu na forum to prawie wszystkie chyba bi jesteśmy ;) Ja osobiście jestem zakochana w Shadowmere- mogłabym ją miziać i miziać...i miziać :105: Mmm...

Ale fakt, zdarza się często że myśli myślami, ale jak dojdzie co do czego to odrzuca. Mnie nie odrzuca, mogę się bawić z kobietą, ale musi być naprawdę piękna dla mnie.

Hy hy, a ja również w Shadowmere i w Tobie. :105: :mrgreen: Dokładnie - musi być piękna i mieć w sobie to coś. ;)
Mam uraz do kontaktów sexualnych z mężczyznami i nie wiem jak go pokonać, cóż, może dzięki terapii mi się to kiedyś uda...
W ogóle pochrzaniona ze mnie kobieta. :evil:
Joaśka

przez Anonymous 26 maja 2010, 18:57
Anonymous

Sortuj wg