Relacje damsko męskie w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Relacje damsko męskie w związku

przez Natusia 26 maja 2010, 21:23
no ja też nie .... miałam tylko kiedyś taki przypadek ... pojechaliśmy z moim facetem na działke na imprezke i wzieliśmy parę znajomych ... poimprezowaliśmy no a potem do spania ... 2 pokoje w domu i to tak że jeden pokój na przeciwko drugiego bez drzwi.. ja się źle poczułam i chciałam iść spać a ta parka się bzykała caą noc i nie dało rady zasnąć... chłopak rano ledwo co chodził :lol:
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Shadowmere 26 maja 2010, 21:25
Magdaa, to się wszystko łączy niesamowicie.Będziemy sobie kompensować w łóżku/lub/ poza nim wszystko czego brakowalo.
Ja wariuję z rozpaczy,że moj psychiatra nie jest moim tatusiem.Moglabym/chcialabym go pokochać,ale do czego to doprowadzi?Do niczego.
A co do bzykanka 8) Żałuję,że nie ma Cie ze mną moja Miła :pirate:
Shadowmere

przez Natascha 26 maja 2010, 21:29
Natusia jeszcze wtrącę ostatnie zdanie o tych smutach.
A jakże- nie wytrzymałam i zadzwoniłam do babki z pytaniem- Babciu czy mieliście w domu żelazko na kabel?
Była mocno zdziwiona takim pytaniem, ale potwierdziła.
Z jednej strony spadł mi kamień z serca, ze mówił prawdę a z drugiej dotarło do mnie, ze nawet po tylu latach mu nie ufam. :?
Natascha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natusia 26 maja 2010, 21:30
Natascha przynajmniej już wiesz... no ale już nie smutać;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Magdaa 26 maja 2010, 21:36
Shadowmere napisał(a):A co do bzykanka 8) Żałuję,że nie ma Cie ze mną moja Miła :pirate:

Jezu, przestań Kobieto bo zjem kołdrę zaraz jak będę dalej takie rzeczy czytać!!! :mrgreen: :lol: 8)

Obrazek
Magdaa

przez MOCca 26 maja 2010, 21:51
Tylko powiedzcie gdzie to spotkanie będzie, popatrze sobie. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 26 maja 2010, 21:58
no dziewczynki ja poradze , nalewamy pół wanny zimnej wody dosypujemy lodu , i szybkim ruchem wpadamy tam dupami :!:
Ridllic

przez MOCca 26 maja 2010, 22:02
Ridllic, ja proponuje trochę inaczej, trzy gorące i milutkie kaczuszki, i Ty zdobywaca. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 26 maja 2010, 22:05
MOCca, mi nie spieszno ,znać lokalizacje jak Tobie :mrgreen: piszesz się też na czochranie boberków :P
Ridllic

przez Shadowmere 26 maja 2010, 22:06
w wannie?hmm,owszem.Ale patrzec nikt nie będzie.To będzie baaardzo intymne rendez-vouz :pirate:
Shadowmere

przez MOCca 26 maja 2010, 22:07
A właśnie dziewczynki będziecie wygolone? :twisted:

przez Shadowmere 26 maja 2010, 22:10
zawsze jesteśmy :twisted:
wybacz pytanie-jakiej jesteś płci?bo po tym co piszesz to ciężko wywnioskować. :pirate:
Shadowmere

przez Ridllic 26 maja 2010, 22:11
to niema płci :mrgreen:
Ridllic

przez MOCca 26 maja 2010, 22:13
Bezfiucie.

Sortuj wg