Relacje damsko męskie w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Relacje damsko męskie w związku

przez Alter Ego 26 maja 2010, 19:54
Lesbijki - żmijki :D

przez Natascha 26 maja 2010, 20:01
To znaczy mnie nikt z rodziny- na całe szczęscie!!! nie molestował. Za to mój ojciec był agresywny wobec mnie i bardzo niestabilny emocjonalnie. W sekundę go potrafiło wytrącić z równowagi- właściwie nie wiadomo co. Tak Shadow coś chyba jest w tym co piszesz.
Natascha

przez Magdaa 26 maja 2010, 20:10
Ja też się chowałam z samymi kobietami. Ojczym dołączył jak miałam chyba 5 lat, ale jakoś tak nie zwracałam na niego uwagi :P Tak to- mama, siostra, babcia, ciotki...
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anonymous 26 maja 2010, 20:26
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Natascha 26 maja 2010, 20:27
Magda gdybyś nie zwracała uwagi na mojego ojca to by Cię złapał "za frak'', szarpnął na ścianę i uderzył w twarz.
Natascha

przez Shadowmere 26 maja 2010, 20:30
[quote]Magda gdybyś nie zwracała uwagi na mojego ojca to by Cię złapał "za frak'', szarpnął na ścianę i uderzył w twarz.[quote/]

Piękny tatuś,nie ma co :roll: Skąd się tacy biorą?
Shadowmere

przez Natusia 26 maja 2010, 20:33
mój ojciec też był kiedyś bardzo nerwowy ... drobiazg go potrafił z równowagi wytrącić i też nie było mi łatwo..pamiętam jak często uciekałam do łazienki zamykałam się i płakałam...teraz jest już ok zmienił się i to bardzo i często się zastanawiam jak to się stało...normalnie nie ten człowiek
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Natascha 26 maja 2010, 20:36
Natusia to u mnie jest identycznie.
Natascha

przez Natusia 26 maja 2010, 20:38
Natascha dla mnie to był szok ... ojciec który kiedyś się wydzierał o byle nagle od paru lat jest kochającym ojcem...staram się to sobie tłumaczyć że może był niedojrzały , nie dorósł i może to jakiś okres buntu nastoletniego u niego był...a teraz zrozumiał że rodzina jest najważniejsza...

przez Natascha 26 maja 2010, 20:41
Moj mnie nawet przepraszał za to, powiedział, ze żałuje, ze nie może cofnąć czasu.
Sam jako dziecko był bity prawie codziennie...kablem od żelazka!
Natascha

przez Natusia 26 maja 2010, 20:44
Natascha no właśnie dzieciństwo ojca tez miało na to na pewno jakiś wpływ.. mój ojciec był w domu dziecka także w sumie mu się nie dziwie...złościłam się na niego kiedy był agresywny płakałam wiele razy...ale teraz jest ok i cieszę się tym... a o przeszłości zapominam nie wracam do niej (może czasami)

przez Natascha 26 maja 2010, 20:47
Tylko, że ja nie wiem czy mogę do końca mu wierzyć bo wiele razy mnie okłamał. To w ogóle dziwny człowiek.
Ale i tak się cieszę, ze teraz mamy dobry- w sensie poprawny kontakt.
Natascha

przez Magdaa 26 maja 2010, 20:47
Natascha napisał(a):Magda gdybyś nie zwracała uwagi na mojego ojca to by Cię złapał "za frak'', szarpnął na ścianę i uderzył w twarz.

Ja miałam na myśli że nie zwracałam na mojego ojczyma uwagi jako dziecko/nastolatka bo po prostu on nie miał za dużego wpywu na moje wychowanie- ot tak sobie 'był'. Pojawił się jak miałam jakieś 5 lat, więc 5 lat życia spędziłam z samymi kobietami a potem i tak tylko kobiety zajmowały się moim wychowaniem- najbardziej mama i babcia.
Magdaa

przez Natusia 26 maja 2010, 20:50
Natascha nie dziwie Ci się ... chciałabyś się poczuć pewnie ale boisz się że jak teraz jest tak fajnie i nagle to zniknie to znowu bedzie duże rozczarowanie i cierpienie...

ehh ale trzeba się cieszyć każdą chwilą w życiu ;)

Sortuj wg