Drazliwy temat

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Drazliwy temat

przez piotrek20_1990 24 maja 2010, 11:40
Witam
Moj problem jest dosc dziwny,poniewaz dotyczy stosunkow plciowych z moja dziewczyna a mianowice ich brak ale powoli zaraz wszystko wytlumacze... . Mialem dosc dobre zycie seksualne tylko ze w pewnym momencie sie zacialem , gdy ma dojsc do stosunku przestaje miec erekcje,jestem wtedy caly zestresowany bo mysle o tym zeby paradolkslanie nie stracic erekcji.Moze macie jakies techniki bym nie myslał o tym ? bo moja dziewczyna dosc strasznie zareagowala wiec nie mam w niej oparcia i musze sie z tym sam jakos uporac

Re: Drazliwy temat

przez Pasman 24 maja 2010, 13:18
[quote="piotrek20_1990"]
bo moja dziewczyna dosc strasznie zareagowala wiec nie mam w niej oparcia i musze sie z tym sam jakos uporac[/quote]

proponuje zaakceptować to że być może nie masz potrzeby
seksu tak często jak chce tego twoja dziewczyna.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez Zenonek 24 maja 2010, 13:20
Aha Facet jezeli NIE masz wsparcia w dziewczynie to nie bardzo widze sens kontynuowania tego zwiazku.

Ludzie dziela sie na szuje i fajne osoby. Jakby Twoja panna byla fajnym czlowiekiem to na pewno by Cie wsparla.

Olej ja i znajdz sobie jakas wartosciowa kobiete. Na ktora bedziesz mogl liczyc "w biedzie".

Ale wczesniej pogadaj z nia jak facet powinien - spytaj ja wprost dlaczego sie tak zachowuje, dlaczego Cie nie wspiera , o co jej tak naprawde chodzi itp itd ?

Nie daj sie robic w trabe.

Zwiazek musi byc oparty na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu, akceptacji.

Swoja droga musialo dojsc do czegos, ze po prostu wylaczyles sie. Pewnie to wina tej panny. Nie Twoja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 24 maja 2010, 13:59
Zgadzam sie z Zenonkiem.Powiedz swojej dziewczynie,że nie jest już dla Ciebie wystarczająco ładna i pociągająca,i niestety "nie dziala" już na Ciebie jak należy.
A swoją drogą skąd się biorą takie pindki?
Gdyby moj facet mial humory jak ja mam problem i nie daj Boże nie chcial by mnie wspierac wsadzilabym mu pogrzebacz w odbyt i wysłała na grzybobranie.
Shadowmere

Sortuj wg