Wypalenie emocjonalne mężczyzn 26+

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Wypalenie emocjonalne mężczyzn 26+

przez betty_boo 05 maja 2010, 17:53
God's Topie niestety w dziedzinie równouprawnienia jestes bardzo przewidywalny:)

"nie bierze pod uwagę tego, by mężowi nie zależało na tym aż tak bardzo jak np. na wspólnej sobotniej wycieczce rowerowej (np. zakończonej romansowaniem na leśnej polanie"
I jeszcze seksowna bielizna. Zawsze się doradza założenie seksownej bielizny. Podobno już nawet księża to mówią na naukach przedmałżeńskich.

a to mi sie bardzo podoba, szczególnie fajnie jest jezdzić w bardotce, gorsecie albo stringach na rowerze, oczywiscie przed randką na polanie należałoby jeszcze wziąc prysznic i spryskać się perfumami:) ciekawe czy ksiądz też o tym mówi?:) i skąd oni w ogóle coś weidza na temat seksownej bielizny? :nono:

przez refren 05 maja 2010, 19:29
"i skąd oni w ogóle coś wiedza na temat seksownej bielizny? "
Osobiście mam nadzieję, że to wiedza teoretyczna. Może jaki podręcznik mają? :) Raczej taki bez ilustracji...:).
refren

przez Gods Top 10 05 maja 2010, 21:28
refren napisał(a):I jeszcze seksowna bielizna. Zawsze się doradza założenie seksownej bielizny.
betty_boo napisał(a):a to mi sie bardzo podoba, szczególnie fajnie jest jezdzić w bardotce, gorsecie albo stringach na rowerze, oczywiscie przed randką na polanie należałoby jeszcze wziąc prysznic i spryskać się perfumami:)
Ahhh ta kobieca zapobiegliwość, by być przygotowaną na każdą ewentualność. :D Bez Was świat nie byłby taki sam. ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg