miłość na całe życie..ehh ;Pmożliwe?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: miłość na całe życie..ehh ;Pmożliwe?

przez takajakaś18 26 kwi 2010, 20:27
magdalenabmw napisał(a):
igor85 napisał(a):jestem katolikiem i szukam dziewicy

Chłopie... To co Ty tu jeszcze robisz? Leć szybko pod gimnazjum to przy odrobinie szczęścia jeszcze jakąś może spotkasz ;) Dziewice są jak dinozaury w dzisiejszych czasach... Wymarły.

A dlaczego szukasz dziewicy? W czym nie-dziewica jest gorsza od dziewicy? Nie-dziewica jest brudna, czy jak? :bezradny:
Też jestem katoliczką a jakoś na siłę nie szukałam prawiczka ->miłość nie wybiera, kopie znienacka. A jak się zakochasz to masz w nosie czy ta osoba jest 'czysta' czy nie.

[Dodane po edycji:]

p.s. Szukaj na http://www.przeznaczeni.pl

quote]

Nie przesadzaj magdalenabmv :D Nie wiem ,moze faktycznie w wieku 24 lat malo juz dziewic ,ale na pewno sa. Ale z moich obserwacji 18-19 letnich jest calkeim duzo.Wiele osob z wlasnych przekonan czeka na wybranego partnera ,czy to zasady religijne ,moralne. Ale oddawania sie na "lewo i prawo' na pewno nie akceptuje. Po pierwsze moim zdaniem wynika to z braku szacunku do samego siebie,
braku jakichkolwiek zasad to przeciez z tego moga byc dzieci. A chyba niechcianych dzieci nikt nie chce ?;) Chyba wiecej kobiet czeka na tego jedynego,ale mezczyzni tez takowi sie zdarzaja.Moim zdaniem to nic zlego. I naprawde nie trzeba szukac w gimnazjum takiej partnerki .Podobno kobieta szukajac mezczyzny ,chce by byl tym ostatnim ,a mezczyzni wola byc tymi pierwszymi partnerami..ale dla mnie wszystko zalezy od punktu patrzenia i kazdy ma prawo zyc jak chce.
Ostatnio edytowano 26 kwi 2010, 20:28 przez takajakaś18, łącznie edytowano 1 raz
takajakaś18

przez WreX 26 kwi 2010, 20:28
zgodzę się z powyższą wypowiedzią i prosze nie dawać głupich rad "strać dziewictwo przed ślubem bo Ci nie wyjdzie"

przez linka 26 kwi 2010, 20:29
magdalenabmw napisał(a):p.s. Związek który jest pierwszy w 99% nie ma szans na przetrwanie na dłuższą metę- to moje obserwacje. Bo jak panna dowie się 'co to seks' to zechce spróbować z kimś innym.

To jest moim zdaniem bzdurna teoria....znaczy jak dziewczyna dowie się co to seks to będzie dawać na prawo i lewo....bez przesady...związek nie opiera się tylko na łóżku, owszem to jest ważne......ale.....ja bym tu stawiała na to, ze partnerzy dorastają, okazuje się, że mają inne oczekiwania od związku, inne plany życiowe.....choć ja sama jestem w tym "twoim zdaniem" 1% (8 letnim) związku, mam też takowych znajomych (związek 9 lat) i właśnie się zaręczyli.....także twoja teoria jest raczej niezbyt prawdziwa.
Lepszy pierwszy niż pierwszy lepszy ;)

Co do dziewic....no w sumie, ja żadnej 24 letniej dziewicy nie znam....ale nie przesadzałabym z tym gimnazjum, wiele moich koleżanek w wieku 18 lat nie uprawiało jeszcze seksu i na szczęście obracałam się w takim towarzystwie, że nie było to "obciachem".

Zaś tak jak Magda nienawidzę tekstu: szukam dziewicy....a co, nie dziewica gorsza?..... Yh....jesteś religijnym człowiekiem więc staram się ciebie zrozumieć, ale z takim podejściem - to jak już Magda napisała - forum katolickie - tam na pewno znajdzie się jakaś dziewczyna która będzie bardzo szczęśliwa, że znajdzie kogoś takiego jak TY, mężczyznę z takim samym jak ona podejściem do życia i z zasadami.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 26 kwi 2010, 20:29
WreX napisał(a):ta najlepiej dać dupy troche tu troche tam ;]

Jasne, kobieta daje dupy, a facet to kosztuje uroków życia. Nie żyjemy w średniowieczu , a sex jest ważną sferą życia i trzeba wiedzieć co i jak. Kiedyś też myślałam o pięknej romantycznej miłości do końca życia u boku tego jednego , jedynego i skończyło się rozwodem po 5 latach....

[Dodane po edycji:]

Ja wcale nie mam na myśli tego ,że trzeba się wyszumieć , wyszaleć itd. Nie o to chodzi. Tylko ,że partnera poznajemy po długim czasi i po sprawdzeniu w różnych sytuacjach. I trzeba mieć wiele szczęścia ,żeby trafić na tego odpowiedniego za pierwszym razem.
Moderator

przez magdalenabmw 26 kwi 2010, 20:35
Ja Wam powiem, że zanim poznałam obecnego partnera to byłam w kilku związkach krótszych, mój partner był w jednym trochę dłuższym... I tak jest chyba najlepiej, bo wiemy jak to jest być z kimś innym... Teraz razem jesteśmy 3 lata...

Linka, wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi że Twój obecny partner był Twoim pierwszym 'w tych sprawach'. Nie korci Cię czasem aby spróbować jak to jest z kimś innym? Nie musisz odpowiadać oczywiście, bo to dość intymne pytanie :smile: Ale ciekawi mnie to, bo jednak 8 lat to dużo.
magdalenabmw

przez WreX 26 kwi 2010, 20:36
jak baby daja dupy to czemu nie korzystać ?

przez *Wiola* 26 kwi 2010, 20:39
WreX napisał(a):jak baby daja dupy to czemu nie korzystać ?

Faceci tez dają , jeszcze chętniej, więc dlaczego kobiety mają nie korzystać:P
Moderator

przez WreX 26 kwi 2010, 20:41
facet nie może dać dupy ani fizycznie ani w przenośni chyba że jest gejem albo ma fetysz ze lubi jak go babka ogorkiem gwałci

przez zbychu 26 kwi 2010, 20:44
w czasach upadku moralnosci w jakich obecnie żyjemy dla wielu (pustych ) nastolatek utrata dziewictwa to powód do dumy... zupełnie pomieszało sie dzisiaj sacrum z profanum..
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez paradoksy 26 kwi 2010, 20:45
WreX napisał(a):facet nie może dać dupy ani fizycznie ani w przenośni chyba że jest gejem albo ma fetysz ze lubi jak go babka ogorkiem gwałci

a nie da rady troche kulturalniej wyrażać swoich myśli?
Twoja prostota bije mnie na łeb :roll:
paradoksy

przez WreX 26 kwi 2010, 20:47
nie chce mi się wyrażać w elokwentny sposób chyba że jakiś pkt regulaminu łamie to może się skusze

przez takajakaś18 26 kwi 2010, 20:48
tez tak mysle. Seks to nie tylko ajkas zabawa to cos wiecej ,zwlaszcza ten pierwszy raz.Poza tym wraca moda na dziewictwo na Zachodzie,a my nadal zacofani:) zcemu nie korzystac? jesli ktos sam sobie na to pytanie nie odpowie ,to chyba nikt nie moze mu na to pytanie odpowiedziec..;)
takajakaś18

przez paradoksy 26 kwi 2010, 20:50
nie rozumiem po co w ogóle się tak nad tym dziewictwem rozwodzicie - to jest wybór, ktoś albo to wybiera, albo i nie i tyle.
a jak facet szuka dziewicy, to niech szuka, a nóż znajdzie... :roll:
dla mnie trochę śmieszny jest fakt usilnego szukania drugiej połówki na forum.. psychologicznym... :roll:
paradoksy

przez WreX 26 kwi 2010, 20:53
po pierwsze on nie szuka, zauważ że pyta czy to możliwe po drugie utrata dziewictwo to trend narzucony przez media internet i społeczeństwo i większość właśnie dlatego traci to dziewctwo, nie dlatego ze tak chcieli tylko że myślieli że tak trzeba bądź też przez towarzystwo/środowisko wychowanie lub też zwykłe popisy
Ostatnio edytowano 26 kwi 2010, 20:54 przez WreX, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg