Pomocyy : (

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ZostałamSama 18 kwi 2010, 21:16
ehh od czego zacząc moze od tego ze moja mam umarła 01.01.09 od tego dnia wszytko jest do dupy ale oststanio ojciec zaczą bardziej pić codziennie przychodzi nawalony w 3 dupy drze sie robi awantury niewytrzymuje juz tego od 19.01.09 sie tne teraz zaczełam po brzuchu bo na rękach obczajili mnie w sql: / i miałam przewalone u babki ktorej nieznosze więc sie tam nieprzeprowadze. niewytrzymuje juz psychicznie w tym domu byłam u psychologa z ciotką ale on był taki mgłupi ze gadał same głupoty ktorych niebede słuchac bo musze sie zabić.
niema juz nic co mnie uszczesliwia opuściąłm sie w nauce probowłąm rozmawaić z ojcem ale niedziałało nawed pare azy dzwoniłąm na psy zeby go uspokoili bo chał bić moją sis: // .
ehh od kiedy pamiętam on pije kiedys chął pobic mame ale wtedy uciekąłyśmy z mamą do ciotki . Niewiem juz co robic chce se zabić ale boje sie co twedy zrobi sis chociaz ona tez juz mnie wkurwia oni umieją tylko pić i wyrzywać sie na mnie ja juz tego psychicznie niewytrzymuje: (
Czarna.

przez 2004borys 08 lis 2014, 15:20
zielona pietruszka
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

Sortuj wg