Czym jest miłość?jak to uczucie rozpoznać?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez torres 31 paź 2013, 22:14
Tak właśnie to działa. Niska samoocena powoduje, że ktoś postępuje gorzej niż powinien. Moralność też jest składnikiem samooceny. Człowiek z niską samooceną jest mniej efektywny w świecie i na tej podstawie jego samoocena jest dalej niska. Dlatego tak ważne jest wychowanie dzieci tak żeby miały wysoką samoocenę, a niekoniecznie jest tutaj zależność między samooceną rodziców a wychowaniem. Rodzic może mieć wysoką samoocenę i nieświadomie popełnić błędy. To temat rzeka, a rzeczywiście rozmył się nieco wątek :)

przez Zupapomidorowa 01 lis 2013, 01:22
A ja mam problem z tym, ze mam cudownego chlopaka i mysle ze nie zasluguje na niego. Jestesmy para dwa miesiace. To moj pierwszy piwazniejszy zwiazek odomentu gdy zachoeowalam na nerwice i depresje (2 lata)
Dawniej Luktar

przez Semir 02 lis 2013, 14:47
Luktar napisał(a):A ja mam problem z tym, ze mam cudownego chlopaka i mysle ze nie zasluguje na niego. Jestesmy para dwa miesiace. To moj pierwszy piwazniejszy zwiazek odomentu gdy zachoeowalam na nerwice i depresje (2 lata)

spójrz na to z innej perspektywy skoro jesteście ze sobą to znaczy że on zobaczył w Tobie coś pięknego nie ma co sobie robić wyrzutów z tego powodu :-) ja gdybym miał wspaniałą dziewczynę dałbym żeby miała jak najlepiej bym pokazał jak dla mnie jest ważna ale jest zupełnie inaczej chyba jestem "wybrańcem" któremu nie jest to dane
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Semir 02 lis 2013, 14:47
Luktar napisał(a):A ja mam problem z tym, ze mam cudownego chlopaka i mysle ze nie zasluguje na niego. Jestesmy para dwa miesiace. To moj pierwszy piwazniejszy zwiazek odomentu gdy zachoeowalam na nerwice i depresje (2 lata)

spójrz na to z innej perspektywy skoro jesteście ze sobą to znaczy że on zobaczył w Tobie coś pięknego nie ma co sobie robić wyrzutów z tego powodu :-) ja gdybym miał wspaniałą dziewczynę dałbym żeby miała jak najlepiej bym pokazał jak dla mnie jest ważna ale jest zupełnie inaczej chyba jestem "wybrańcem" któremu nie jest to dane
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez depresyjny86 23 lis 2013, 01:34
Yay,mój temat ma już 8 stron ! :mrgreen: ;)
:)

przez Reiben 23 lis 2013, 01:43
Ponadprzeciętną ilością atmosfer w pewnym worku :>
Reiben

przez zima 24 lis 2013, 00:20
milosc w lzejszym stadium mozna tez mysle poznac po tym, ze jak juz jest po seksie to chcesz budzic sie w ramionach tej osoby, a nie uciec przez okno.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez jetodik 24 lis 2013, 00:44
a w cięższym stadium jaka jest ta miłość zima, ?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez elo 24 lis 2013, 01:04
moze wtedy gdy na cudzym szczesciu zalezy ci bardziej niz na wlasnym

ale w sumie to nie wiem ja chyba zbyt malo przezylam zeby definiowac milosc : p
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez zmęczona_wszystkim 24 lis 2013, 01:11
zima napisał(a):milosc w lzejszym stadium mozna tez mysle poznac po tym, ze jak juz jest po seksie to chcesz budzic sie w ramionach tej osoby, a nie uciec przez okno.

To musiałaś miec jakieś drastyczne przeżycia, bo z reguły nawet po seksie z kimś, do kogo nic nie czułam, nie miałam odruchu, żeby chcieć uciec, a wręcz przeciwnie. A miłość to na pewno nie była, nawet w lżejszym stadium :D

przez kokos7 25 lis 2013, 13:39
ja chyba jeszcze jej nie poczułem i nie wiem co to za uczucie

przez mark123 25 lis 2013, 15:01
Ja chyba nigdy nie poczuję, nie mam potrzeby kochania ani bycia kochanym, poza tym raczej nie zasługuję na miłość.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Semir 27 gru 2013, 11:42
Spokojnie ja nieraz miałem wtopę bo nie rozróżniałem miłości od zauroczenia. Ne chwilę obecną uczę się tego od początku jak mały dzieciak to strasznie irytujące. A zostało mi z tego tylko totalne zdziczenie i obrzydzenie wszelkimi związkami i rzeczami związkopodobnymi. Bywa że czuję się samotny i nie mogę tego znieść myślę że to mi przetrwa aż do momentu gdy wszyscy w moim kręgu znajdą swoje drugie połówki a mnie mogą już kopnąć w dupę na dowidzenia.

przez Candy14 27 gru 2013, 18:31
moze wtedy gdy na cudzym szczesciu zalezy ci bardziej niz na wlasnym

hmm wtedy to nie milosc a uzaleznienie. Jezeli kogos kocham to na jego szczesciu zalezy mi tak jak na swoim
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg