c.d. Inicjacji z prostytutką

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: c.d. Inicjacji z prostytutką

przez *Wiola* 12 mar 2010, 14:51
Po kilku postach autora wątku niestety przychylam się do opinii Linki. Zaczynając dyskusję, myślałam ,ze to zagubiony, nieśmiały i niepewny siebie chłopak, teraz wygląda to trochę inaczej.

człowiek nerwica
Spokojnie, nie czuję się atakowana:)
mam jednak problem jak Ci to wytłumaczyć, to jest chyba za bardzo intymne ,żeby tu się nad tym rozwodzić. Przemyślę jak to ująć i wtedy napiszę:)
Moderator

przez linka 12 mar 2010, 15:11
God's Top 10 napisał(a):Potrafimy kontrolować (do pewnego stopnia) swoje zachowania seksualne tak, by "nie rzucać się na wszystko, co się rusza", by nie zdradzać, albo by uprawiać seks z partnerem/partnerką, by rozładować napięcie seksualne poprzez masturbację, lub po prostu poczekać... wtedy organizm sam, "bez naszej wiedzy" rozładuje to napięcie... poprzez "podsunięcie przez mózg" snów erotycznych.

No tak, może tamto stwierdzenie ma złą sławę, ale mi chodziło dokładnie o to co napisałeś powyżej :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 12 mar 2010, 15:47
Wg mnie człowiek nie musi wcale uprawiać seksu, nie umrze od tego. Nie jesteśmy zwierzętami aby nie panować nad sobą, no bez przesady. Np u faceta niewykorzystana sperma wchłania się do organizmu, więc nic mu nie będzie od braku seksu, jądra mu nie wybuchną. I zawsze można się poratować ręką.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gods Top 10 12 mar 2010, 17:36
magdalenabmw napisał(a):Np u faceta niewykorzystana sperma wchłania się do organizmu, więc nic mu nie będzie od braku seksu, jądra mu nie wybuchną. I zawsze można się poratować ręką.
Gdy już zostaniesz mamą syna i Twój syn będzie u progu dojrzewania, wtedy dostrzeżesz symptomy tego "wchłaniania się" spermy ;) Podobne obserwacje będziesz mogła mieć, gdy przez dłuższy czas, nikt nie "poratuje" Twojego męża/partnera: ani Ty, ani jego ręka ;)

Poza tym, co powiedziałabyś nałogowym seksoholikom o "panowaniu nad sobą" ? :roll:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez magdalenabmw 12 mar 2010, 17:40
God's Top 10- ale nie piszemy o nałogowym seksoholiku, tylko o normalnym facecie, tzn o Tracącym :P Dziwne, paru moich chłopaków zanim się ze mną związali byli sami albo długo sami i jakoś nie szukali bzykania na boku i żyli :? Ręka i jazda, a ręka spermę uwalnia więc nie ma efektów w postaci agresji, bo pewnie o tym piszesz ;) Przepraszam jeśli dla kogoś temat jest wulgarny, ale jesteśmy dorośli.
magdalenabmw

przez BladeM 12 mar 2010, 17:51
Przeciez masz dopiero 20 lat a od 2 lat jestes z twoim facetem....wiec o jakich dluzszych czasach abstynecji seksualnej mowiesz, twoich "wielu" chlopakow i w jakim wieku byli ci chlopcy?
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez magdalenabmw 12 mar 2010, 18:02
BladeM napisał(a):Przeciez masz dopiero 20 lat a od 2 lat jestes z twoim facetem....wiec o jakich dluzszych czasach abstynecji seksualnej mowiesz, twoich "wielu" chlopakow i w jakim wieku byli ci chlopcy?

Z Nim jestem od prawie 3 lat a lat mam prawie 21, dla Twojej wiadomości :smile: A co ma czas jaki z nim jestem do abstynencji kogoś tam ? Nic. Czytaj ze zrozumieniem, błagam. A jakich i ilu chłopców miałam, w jakim oni byli wieku i jaki okres abstynencji przeszli zanim ze mną byli- to już zachowam dla siebie, bo nie jestem u seksuologa a to nie jest temat naszej dyskusji.
magdalenabmw

przez solipsea 12 mar 2010, 18:08
magdalenabmw napisał(a):
wiola173 napisał(a):Magda
A może nie była w jego typie:).. Widział ją?

Owszem, na zdjęciu. Najpierw powiedział że jest ładna, a potem jak go zaprosiła do siebie do domu na kawę (była przeziębiona i nie chciało jej sie jechać na miasto do kawiarni) to nazwał ją dziwką. Pomijam, że owa koleżanka jest dziewicą i Tracący po zdjęciu bardzo jej sie spodobał wizualnie.

I nie róbcie z niego ofiary. Ani on brzydki, ani głupi. Może mieć prawie każdą dupę, tyle tylko że jemu sie nie chce randkować, podrywać, rozmawiać - za dużo zachodu... Szybciej zapłacić prostytutce.
Tylko co to zmieni? Nic.

Majster bardzo mądrze napisał.

Tracący sens życia - z tego, co napisała tutaj magda - wnioskuję, że niezły numer z Ciebie... A tak już zupełnie na marginesie, gdybyś rzeczywiście chciał się przespać z córą Koryntu, na pewno już dawno byś to zrobił. Ehhhhh :?
solipsea

przez linka 12 mar 2010, 18:13
solipsea, też się zastanawiałam, czy gdyby to był realny plan i problem to delikwent pisałby o tym na forum.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez solipsea 12 mar 2010, 18:20
linka napisał(a):solipsea, też się zastanawiałam, czy gdyby to był realny plan i problem to delikwent pisałby o tym na forum.....

Linka - dokładnie tak. Chyba, że temat o inicjacji z prostytutką, to tylko forma przykrywki... Być może, ale tylko być może :mrgreen: , pragnie aby któraś z pań forumowiczek zaangażowała się emocjonalnie w sprawę - Jak by go tu od tego odwieść?! Coś mi się wydaje, że skrycie poszukuje potencjalnej partnerki... Rzecz jasna musi to być samica alfa, ta najdorodniejsza w stadzie. :mrgreen:
solipsea

przez Gods Top 10 12 mar 2010, 18:35
magdalenabmw, najwyraźniej oboje piszemy o czym innym.
Po pierwsze, poddałem w wątpliwość Twoją tezę o rzekomym "wchłanianiu się niewykorzystanej spermy".
Po drugie, celowo oddzieliłem akapitem pierwszą część mojego wpisu, od drugiej ;)

Z kolei Ty napisałaś, że bez seksu "na boku" można żyć - a tego nie neguję.

magdalenabmw napisał(a):a ręka spermę uwalnia więc nie ma efektów w postaci agresji
Gdyby pójść tym tokiem rozumowania można by wysnuć szalony wniosek, dlaczego kilkuletni chłopcy (przed okresem dojrzewania) bywają agresywni... bo nie mieli/nie mają wytrysku ? :shock: :roll:
Oj chyba kobiece postrzeganie mężczyzn bardziej ocieka seksem, niż sami mężczyźni ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez tracący sens życia 12 mar 2010, 18:39
OŚWIADCZAM. Magda kłamie to jest chora osoba. O dziwce bezczelnie samam dopisała. Nigdy tak nie napisałem.

przez BladeM 12 mar 2010, 18:46
Tracacy moze wychylam sie troche, moze jestem starej daty, ale pomijajac ze watpie abys dziewczyne nazwal .d....ka, to twoj dystans do niej potrafie zrozumiec. Jezeli ciebie na pierwsza radke odrazu zaprosila do siebie, to podejrzewam,( nie wiem czy mam racje)ze mogles pomyslec: czy ona tak kazdego na pierwsza randke zaraz zaprasza do siebie.

A tak ogolnie to odwazna dziewczyna , bo w dzisiejszych czasach nie znajac faceta zaraz go do domu zapraszac..???
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez ALEKS*OLO 12 mar 2010, 18:47
A skad my mamy miec pewnosc czy Magda pisze prawde czy kłamie , czy Ty piszesz prawde czy kłamiesz ? Wogole na ..uj nam to do szczescia?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg