c.d. Inicjacji z prostytutką

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: c.d. Inicjacji z prostytutką

przez Alienated 17 mar 2010, 19:13
Wiem coś o tym i rzeczywiście nie jest to takie proste. Miewasz chyba jednak czasami lepsze dni czy chociażby chwile, w których czujesz się lepiej? Próbowałeś kiedyś zastanowić się dlaczego tak się dzieje, wyodrębnić te elementy zdolne wpłynąć korzystnie na twój nastrój? Może jest jakiś sposób, ażeby zacząć sprawować nad nimi pewną kontrolę? Odnośnie związków, kto powiedział, że musi to być od razu układ skazujący cię na przebywanie w czyimś towarzystwie przez większą część wolnego czasu jaki zostaje ci po pracy? Spróbuj poszukać kogoś, kto w kontaktach z innymi również ceni sobie odpowiedni dystans. Masz już swoje lata więc większość potencjalnie interesujących cię rówieśniczek i tak uwikłana jest na ogół w trwałe, sformalizowane relacje, bądź też ma już takowe za sobą, w związku z czym po nie najprzyjemniejszych doświadczeniach z przeszłości dość ostrożnie podchodzi do nowych kontaktów z płcią przeciwną. Poza tym wydaje mi się, że powinieneś raczej rozglądać się za osobą z równie umiarkowanym poziomem optymizmu co twój własny ;) Portale randkowe zdecydowanie odradzam. Są to miejsca, gdzie przy poszukiwaniu partnera kieruje się zazwyczaj kryteriami, których ludzie z problemami podobnymi do twoich po prostu nie spełniają. Sam kiedyś, dla zabawy, zarejestrowałem się na jednym z takich właśnie miejsc i dość szybko doszedłem do wniosku, że nie sposób nawiązać bliższego kontaktu z kimś kto kompletnie nie potrafi cię zrozumieć... A osobą tryskającą na co dzień dobrym samopoczuciem, podobnie jak ty, nie jestem i nie miałbym też najmniejszej ochoty spinać się non stop celem sprawiania pozorów, że jest inaczej...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez *Monika* 17 mar 2010, 19:44
Alienated,

Skąd jestes?
Obrazek
Główny Moderator

przez magdalenabmw 17 mar 2010, 20:28
My tu wszyscy ze Szczecina :mrgreen:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 18 mar 2010, 18:23
Monika1974 napisał(a):Alienated,

Skąd jestes?

Dokładnie tak, jak napisała Magda dwa posty wyżej (jeśli uwzględnimy również reklamę ;) ).
Moje pytanie brzmi: Do czego zmierzasz???

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 12:44
Alienated napisał(a):
Monika1974 napisał(a):Alienated,

Skąd jestes?

Dokładnie tak, jak napisała Magda dwa posty wyżej (jeśli uwzględnimy również reklamę ;) ).
Moje pytanie brzmi: Do czego zmierzasz???

Może Monika chcę Cię zeswatać z Tracącym, w sensie 'zaprzyjażnić' ? :mrgreen: ;)
magdalenabmw

przez Alienated 19 mar 2010, 18:13
Kiepski pomysł i z góry skazany na niepowodzenie :? Faceci mnie nie interesują. A jeśli już miałbym w tym konkretnym przypadku na coś się przydać, kontakt za pośrednictwem forum zdecydowanie wystarczy ;)

przez paradoksy 19 mar 2010, 18:14
31 stron odbijania piłeczki... a zawsze znajdzie się jakaś ryska w całym.
zamykam, bo do niczego to nie prowadzi.
paradoksy

przez Pstryk 19 mar 2010, 23:36
macie temat spowrotem to wracajcie do tematu - bez offtopu...
Pstryk

przez Alienated 20 mar 2010, 11:14
Śliczne dzięki! :smile: Tylko dlaczego wyczuwam w Twoim tonie nutkę złośliwości? :? Tymczasem proponuję zaczekać do momentu aż ktoś napisze coś do czego będzie można się jakoś ustosunkować...
Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 00:08 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: hmm nie fiem czemu... taka moja rola - naprowadzać na dobrą drogę Słońce - tematyXD

przez *Monika* 20 mar 2010, 12:17
Alienated,

Nie martw się na zapas, chciałam zaspokoić tylko swoją ciekawość, dlatego zapytalam o miasto, w którym mieszkasz.

magdalenabmw,
:D
Pstryk,
paradoksy,
Obrazek
Główny Moderator

przez tracący sens życia 20 mar 2010, 22:28
A więc moi drodz,y odważyłem się i przełamałem swoje ograniczenia psychiczne. Spotkałem się z koleżanką Magdy. Nie powiem nie było łatwo, ledwo przeżyłem, zwłaszcza że spotkanie odbywało się u niej w domu, czyli na zupełnie obcym gruncie. Oczywiście nałykałem się przed tym benzodiazepin. Ale dałem radę. W mojej chorobie to wielki sukces. Jeszcze jedno sobie uświadomiłem, otóż jeśli ja przed spotkaniem z normalną dziewczyną się tak denerwuje, to ile benzo musiał bym wziąć przed spotkaniem z panienką z agencji, że już o swojej sprawności w kwestii męskości po zażyciu benzo, nie wspomnę.

przez wovacuum 20 mar 2010, 22:30
tracący sens życia, jak wrazenia ze spotkania??co czujesz??nie trzymaj nas w niepewnosci.pozdrawiam ;)
wovacuum

przez *Wiola* 20 mar 2010, 22:39
tracący sens życia

Wiesz , nie chodzi o to ,że to zrobiłeś,. ale jak piszesz. Teraz wreszcie widzę w Tobie życie. Napisz nam jak było bo naprawdę trzymamy za Ciebie kciuki:)
Moderator

przez Alienated 21 mar 2010, 00:02
Tracący, ale spotkałeś się z Tą koleżanką Magdy czy też jakąś inną? Gratuluję sukcesu i tak jak pisałem wcześniej, małymi kroczkami, byle do przodu! Nie bardzo potrafię tylko zrozumieć twoje obawy dotyczące spotkania u niej w domu? Gdyby to mnie kobieta od razu zaprosiła do siebie, byłbym wniebowzięty :P

Sortuj wg