problem z rodziną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: problem z rodziną

przez ghost73 07 mar 2010, 17:10
A sądzisz że tu mugł bym znaleść jakąś przyjaciułkę co by mnie wsparła w cięzkich chwilach mojego zycia,i zakceptowała jakim jestem taką ,żeby potem może została moją dziewczyna ,wiem żałosne i debilne....peace vasques

przez magdalenabmw 07 mar 2010, 17:33
To nie jest żałosne. Ważne, że chcesz ! Zamieść swoje ogłoszenie w dziale ''Chętnie poznam'', napisz że szukasz dziewczyny z którą będziecie mogli się zaprzyjażnić :smile: Tylko napisz skąd jesteś.

Ważne, abyś CHCIAŁ coś zmienić w swoim życiu.
magdalenabmw

przez ghost73 07 mar 2010, 17:41
magdalena bmw a jest taki dział ,i sądzisz że pomoże ,no chce zmienić to w swoim życiu bo nie chce byc sam,a pomogła bys mi pomuc napisać co......

[Dodane po edycji:]

I jak pomożesz mi magdalenabmw napisac takiopis by był zachęcający?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 07 mar 2010, 20:38
ghost73, Uważam, że znajdziesz.
Jesteś inteligentnym mężczyzną i wrażliwym, masz problemy ale to nie przeszkadza.
Magda Kobiety lubią wrażliwych i wyrozumiałych co nie ?
VasqueS

przez miki74 07 mar 2010, 21:20
ghost73 napisał(a): kurde nie umiem się rozpisywać wole jak dziewczyna zadaje pytania.....
Ja też wolę, jak dziewczyna zadaje pytania albo nawet od razu wskakuje na kolana. ;) Jak nie umiesz się rozpisywać, to pora się nauczyć. Musisz się przyzwyczaić do tego, że w rozmowę z dziewczyną, i w ogóle w relację z nią, trzeba włożyć wysiłek. Faceci, którzy są pracusiami w tej dziedzinie, mają największe ponoć sukcesy. ;) Rozumiem, że jesteś nieśmiały. Lecz mam nadzieję, że nie jesteś również ... leniwy. A jeśli jesteś to pora ruszyć do pracy - nad sobą i nad umiejętnością rozmawiania z dziewczyną.
miki74

przez ghost73 07 mar 2010, 22:02
Masz racje miki ale ja jestem leniwy ,i niw eim czy kiedy kolwiek będe umiał nawiązac kontakt z dziewczynami........ :cry:

przez ghost73 07 mar 2010, 22:02
Masz racje miki ale ja jestem leniwy ,i niw eim czy kiedy kolwiek będe umiał nawiązac kontakt z dziewczynami........ :cry:

przez VasqueS 07 mar 2010, 22:31
ghost73, Będziesz umiał, trzeba próbować a się uda.
Mnie z czasem minęło, umiem rozmawiać z dziewczynami bez guli w gardle.
VasqueS

przez ghost73 07 mar 2010, 23:04
nie będe umiał wiem.... peace

przez VasqueS 08 mar 2010, 00:09
ghost73, Będziesz, zobaczysz!
VasqueS

przez miki74 08 mar 2010, 01:25
ghost73 napisał(a):Masz racje miki ale ja jestem leniwy
Głowa do góry! Od tego się nie umiera. ;) Na szczęście lenistwo jest tą cechą charakteru, którą można całkowicie i w miarę łatwo zlikwidować. Do dzieła. ;)

I radzę się przyłożyć do walki, bo rzadko która dziewczyna wytrzymuje z leniwym chłopakiem. Powodzenia.
miki74

przez magdalenabmw 08 mar 2010, 02:54
Vasques napisał(a):Magda Kobiety lubią wrażliwych i wyrozumiałych co nie ?

Nie wszystkie, ale bardzo wiele :smile: Ja także.

Ghost - napisz po prostu 'Cześć, mam na imię (tu wstaw swoje imię, nie wiem jak sie nazywasz), mieszkam w XYZ (tu wstaw miejscowość), mam 21 lat. Jestem (tutaj napisz jaki jesteś, co lubisz). Chętnie poznam dziewczynę z którą mógłbym się spotkać, porozmawiać - bratniej duszy. W celu przyjażni, a być może czegoś więcej... Pozdrawiam, Ghost.

I już :smile:
magdalenabmw

przez ghost73 12 mar 2010, 23:56
Nie umiał bym takiego czegoś napisać szczere ale prawdziwe......

przez ghost73 20 mar 2010, 23:21
Nie mogę dojść do siebie,po rozmowie w środe.W środe wieczorem dowiedziałem się o przeszłości swojej i swoich rodzicóe,rodzeństwo przez 21 lat mi nie mówiło by mnie uchronić.Czuje sie ni jak ....smutek złośc rozproszone myśli,nie mogę dojść do siebie po prawdzie o rodzicach i przeszłości....Narazie.

Sortuj wg