problem z rodziną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Jak się dziś czujecie? Umiecie to opisać?

przez ghost73 26 lut 2010, 16:44
Może sprecyzuje - brak rodziców od 2 roku życia!!!!!!!!!
Ostatnio edytowano 26 lut 2010, 16:54 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort...

Re: Jak się dziś czujecie? Umiecie to opisać?

przez *Monika* 26 lut 2010, 22:08
ghost73

A co sie stało z Twoimi rodzicami , jesli mozna zapytac i nie jest to tajemnicą?
Obrazek
Główny Moderator

problem z rodziną

przez ghost73 26 lut 2010, 23:04
A to długa historia w skrócie powiem tyle w wieku 2 lat mam umarła ojciec odszedł zrzekł się praw i dopiero rok temu go na oczy pierwszy raz widziałem,ale nawet słowem się nie odezwałem przywitałem się powiedziałem Witam Pana,i usiadłem w kościele,później nic nawet słowa nie zamieniliśmy.Skończył się ślub na drugi dzień poprawiny tez nawet słowem ani mru mru i od tamtej pory go nie widzę nawet /cenzura/ nie chce,on nie wie co ja czuje ,co ja mówię on nic o mnie nie wie jest to mi obca całkowicie osoba którą spotkałem na swojej drodze życia raz i nie mam zamiar więcej bym go spotkał. Rozumiesz po trochu mam nadzieje jeszcze mam starsze rodzeństwo ale oni mają własne życie.żyje jak mi się podoba,i tracę jednocześnie swoje życie !!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowano 26 lut 2010, 23:26 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Ort. !!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Jak się dziś czujecie? Umiecie to opisać?

przez VasqueS 26 lut 2010, 23:06
\Ghost73, Przykra sprawa nie wiem co tu powiedzieć jak Ci idzie klecenie ?
Ja się dobrze czuje :)
VasqueS

Re: problem z rodziną

przez paradoksy 26 lut 2010, 23:21
ghost73, masz wydzielony temat, jeśli chcesz inny tytuł to daj znać i odnośnie swoich problemów rodzinnych staraj się pisać tutaj raczej, a nie w innych tematach, zeby się tam offtop nie rozwinął.
paradoksy

przez magdalenabmw 27 lut 2010, 00:43
A z kim mieszkasz Ghost? Ile masz lat?
magdalenabmw

przez ghost73 06 mar 2010, 19:15
Mieszkama chwilowo z bratem ale wracam do samodzielnego mieszkania a mam 21 lat,a ty magdalenabmw?

[Dodane po edycji:]

i co magdalenabmsłychacbmw?Odpowiedziałem....

przez magdalenabmw 06 mar 2010, 20:12
Tak, tak, dzięki. Ja mam 20lat, mieszkam już od roku na swoim, razem ze mną mieszka mój facet.

A czym sie na co dzień zajmujesz? Uczysz się, pracujesz? Masz dziewczynę? Opowiedz nam coś o sobie to będzie nam łatwiej coś Ci doradzić.
magdalenabmw

przez ghost73 06 mar 2010, 21:17
Ja mam 21 pracuje na wykładaniu towaru,uczę się w szkole dla dorosłych zaocznie,jestem nie śmiały wobec dziewczyn, cihy nerwowy,i wole jak dziewczyny prowadza temat a ja słucham i odpowiadm.Nie mam dziewczyny,nie mam szczęścia ,nie wiem nawet jak się zachować wobec niej....co powiedzięć i takie tam....
Ogulnie wariat ze mnie i szaleniec nerwowy strasznie.....

I co magdalena bmw ,może być taki krutki lecz szczery opis?

przez magdalenabmw 06 mar 2010, 22:33
Tak, bardzo dobry opis :smile: (tylko pilnuj tej ortografii żebyś problemu nie miał przez to, piszesz przez Mozillę?).

Jak chcesz sie wynieść na swoje to planujesz coś wynająć, jakiś pokój? Czy jak ? Bo na wykładaniu towaru pewnie zarabiasz ok 1000-1200zł a tyle to kosztuje wynajęcie mieszkania (jak sie chce wynająć, nie wiem dokładnie jakie są ceny bo nie wynajmuję i nie wiem gdzie mieszkasz).

A masz jakąś dalszą rodzinę? Poza rodzeństwem? A rodzeństwo wspiera Cię jakoś? Masz z nimi dobry kontakt?

Co do dziewczyn- wiele z nich (nas) lubi nieśmiałych chłopaków, uważam że to jest Twoja zaleta, nie wada :smile: Poszukaj sobie dziewczyny pewnej siebie najlepiej.
magdalenabmw

przez ghost73 06 mar 2010, 22:38
magdalenabmw napisał(a):Tak, bardzo dobry opis :smile: (tylko pilnuj tej ortografii żebyś problemu nie miał przez to, piszesz przez Mozillę?).

Jak chcesz sie wynieść na swoje to planujesz coś wynająć, jakiś pokój? Czy jak ? Bo na wykładaniu towaru pewnie zarabiasz ok 1000-1200zł a tyle to kosztuje wynajęcie mieszkania (jak sie chce wynająć, nie wiem dokładnie jakie są ceny bo nie wynajmuję i nie wiem gdzie mieszkasz).

A masz jakąś dalszą rodzinę? Poza rodzeństwem? A rodzeństwo wspiera Cię jakoś? Masz z nimi dobry kontakt?

Co do dziewczyn- wiele z nich (nas) lubi nieśmiałych chłopaków, uważam że to jest Twoja zaleta, nie wada :smile: Poszukaj sobie dziewczyny pewnej siebie najlepiej.

Nie pisze przez Internet Exploretor.
Tak ale pokoje sątanie 600 700 zł w tym czynsz i opłaty,nie mam dalszej rodziny,rodzina mnie nie rozumie uważa że nic mi nie jest ,owszem mam rodzeństwo.Rodzeństwo mnie wcale nie wspiera ,tylko utrudniam im życie znajomym i oszukuje,a co do dzieczyny ,nie wiedział bym jak ja poszukac ,wienc pewnie nie będe miał magdalenabmw bmw fajne auto ..... kurde nie umiem się rozpisywać wole jak dziewczyna zadaje pytania.....

No i co sądzisz magdalenobmw?

przez VasqueS 07 mar 2010, 02:29
ghost73, Nie spinaj się, jestem w tym temacie z tobą naprawdę to z czasem mija ten problem.
Znajdziesz dziewczynę, w szkole zaocznej albo w pracy. :)
VasqueS

przez ghost73 07 mar 2010, 14:15
Nie znajde wcale dziewczyny ,ani w szkole ani w pracy,będe sam bo miłość nie dla mnie widoccznie nie jest.

przez VasqueS 07 mar 2010, 14:49
ghost73, Jest, jest tylko ona nie przychodzi na zawołanie.!
Znajdziesz tą jedyną, jeszcze wspomnisz moje słowa!
Peace, Bracie !
VasqueS

Sortuj wg