dlaczego ja

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: dlaczego ja

przez monika03 17 lut 2010, 22:09
wiem tylko wkreciłam sobie schizofrenie:((((
monika03

przez montechristo 17 lut 2010, 22:11
monika03 napisał(a):wiem tylko wkreciłam sobie schizofrenie:((((

To daj spokój.
Nie grzesz. I miej trochę pokory
Są ludzie którzy są naprawde chorzy i cierpią na tą chorobę.

przez monika03 17 lut 2010, 22:13
łatwo powiedziec:)))))
monika03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez montechristo 17 lut 2010, 22:17
monika03 napisał(a):łatwo powiedziec:)))))

Rozumiem Cię. Ale to nie schizo
Masz probelm ale nie w tym obszarze.
I na pewno coś z tym musisz zrobić

przez monika03 17 lut 2010, 22:20
byłam u lekarza depresja ze stanami lękowymi a o tym ze to nie schizo nikt nie moze mnie przekonac
monika03

przez bliksa 17 lut 2010, 22:22
kiedys slyszalam, ze jak ktos jest schizo to w to nie wierzy i chocby mu banda specjalistów to udowadniala to on i tak zaprzeczy, takze wiesz....
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 18 lut 2010, 13:24
w depresji i nl często czujemy się zagubieni tak totalnie, że się nam wydaje, że mamy schizy ale to nie oznacza, że jesteśmy schizofrenikami i jak bliksa napisała - osoby w schizofrenii nie mają takich dylematów ;)
Pstryk

przez magdalenabmw 18 lut 2010, 14:11
Monia, no kto jak kto, ale Ty i schizo to dwa różne pojęcia :smile: Poza tym Bliksa ma rację- schizofrenik nie ma dylematów czy ma schizo czy nie ma, bo ''oczywiście że nie ma'' :smile: choćby mu to wpajali do głowy na każdym kroku. Oni w ogóle nie przyjmują do wiadomości że mają jakiś problem, że to schizo.
Mam kolegę ze schizo. Boi się wypić coś, zjeść bo myśli że ktoś chce go otruć, że rodzina planuje zamach na jego życia, co chwilę chodzi i puls sprawdza a weż mu powiedz że ma schizo (a ma stwierdzoną psychiatrycznie i bierze leki) to wpadnie w histerię jak można go tak obrażać! On przecież sam wie lepiej co mu jest.

Jeśli masz jakiekolwiek rozkminy typu- mam schizo czy nie to już masz gwarancję że NIE masz.
Bo gdybyś miała to wcale byś o tym nie myślała, tylko byś sie dziwacznie zachowywała.
magdalenabmw

przez monika03 18 lut 2010, 14:15
dzieki za otuche:))))) duzo złego sie wydarzyło w moim życiu więc sie zastanawiam nad tym wszystkim:):):)
monika03

przez magdalenabmw 18 lut 2010, 15:20
Pocieszę Cię że schizo jest chorobą uwarunkowaną genetycznie. To, że przeszłaś coś złego w życiu nie ma za dużego wpływu na schizo. Prędzej na NL czy depresję.

Poczytaj sobie:
http://resmedica.pl/archiwum/ffxart20015.html
magdalenabmw

przez monika03 18 lut 2010, 15:29
wiem Madzia ale jak czytam takie rzeczy to połowa pasuje do mnie :mrgreen: :mrgreen:
monika03

przez Freddie Mercury 18 lut 2010, 20:29
jakbys była facetem to bym Ci motywacyjnego kopa w dupe zasadził.. za duzo rozczulania sie nad soba za mało checi do zmian i działania
Freddie Mercury

przez montechristo 18 lut 2010, 20:32
Freddie Mercury napisał(a):jakbys była facetem to bym Ci motywacyjnego kopa w dupe zasadził.. za duzo rozczulania sie nad soba za mało checi do zmian i działania

No gratuluje picture - zajefajny. Za chwile zlecą się baby

przez Freddie Mercury 18 lut 2010, 20:36
ma sie interes :mrgreen:
Freddie Mercury

Sortuj wg