dlaczego ja

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

dlaczego ja

przez monika03 16 lut 2010, 18:42
moja historie juz znacie:((zastanawiam sie tylko jaki wpływ mogły miec narkotyki na mój stan bo to juz ciagnie sie 2 lata:(((
monika03

Re: dlaczego ja

przez depresyjny86 16 lut 2010, 18:47
monika03, a ja sie zastanawia dlaczego to subforum wybrałaś do załozenia tego tematu ??

Może wybrała dlatego,bo.....jest krótkie z nazwy :lol:
:)

przez paradoksy 16 lut 2010, 19:15
monika03, nie, nie znamy Twojej historii, bo prawdopodobnie jest porozrzucana w każdym temacie na forum.
więc napisz tu może.
poza tym.. jaki jest cel tego tematu??
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monika03 16 lut 2010, 19:19
więc byłam 2 lata na imprezie po niej zaczęłam mieć problemy psychiczne wylądowałam u lekarza stwierdzilismy ze takie zachowanie jest po narkotykach jak sie pózniej okazało bły na tej imprezie wpadłam w depresje nałożyło sie na to jeszcze kilka spraw zostawił mnie facet po 7 latach ja z rozpaczy zwiazałam sie z innym okazało sie pozniej ze brał kilka lat amfe straciłam prace jestem w domu tylko moje samopoczucie jestzłe mam dd i lęki boje sie ze to schizofrenia choc lekarz to wyklyczył:) dzieki za przeczytanie
monika03

przez paradoksy 16 lut 2010, 19:30
a z przecinkami???

no okej, historię juz znamy.
pytanie ponawiam : jaki jest cel tego tematu??
paradoksy

przez monika03 16 lut 2010, 19:33
chciałabym wiedziec co myslicie o tym bo przeciez prochy nie mogły mi pomieszac tak w głowie
monika03

przez paradoksy 16 lut 2010, 19:38
monika03 napisał(a):chciałabym wiedziec co myslicie o tym bo przeciez prochy nie mogły mi pomieszac tak w głowie

mogły

z tego, co piszesz masz problemy ze sobą od dłuższego czasu, ale nie widzę, żebyś robiła cokolwiek w strone polepszenia czegokolwiek...
paradoksy

przez Pstryk 16 lut 2010, 23:55
prochy to tylko omijanie problemu lub zmiatane go pod dywanik... w końcu syfu tyle się uzbiera że się zacznie przez muldy na dywanie przepadać i upadać...
Pstryk

przez montechristo 17 lut 2010, 20:42
monika03 napisał(a):chciałabym wiedziec co myslicie o tym bo przeciez prochy nie mogły mi pomieszac tak w głowie

Witaj,

Ja byłem umoczony w proszek róznego kolory przez 3-4 lata a było to 10 lat temu. Wyszedłem z tego jako jeden z nielicznych szcześliwców. (jak na razie).
Od tego czasu nie miałem styczności z tym ani z tamtym chorym środowiskiem.
Przez te 10 lat byłem okazem zdrowia, i wiele udało mi się osiągnąć na wielu polach.
Teraz mam depresję i nerwice lekową - ale nie wiąże tego z ,,proszkową" historią, ale bardziej raczej z dzieciństwem(trudnym), i nałożeniem sie kilku extra trudnych sytuacji które trwały wiele miesięcy, a także brakiem higieny psychicznej i po prostu dbaniem o siebie.

przez monika03 17 lut 2010, 21:38
nigdy sama nie brałam dosypano mi do piwa :(((
monika03

przez montechristo 17 lut 2010, 21:40
monika03 napisał(a):nigdy sama nie brałam dosypano mi do piwa :(((

To zapomnij że to jest powód.
Szukaj gdzie indziej - w ,,domu rodzinnym", w przeżyciach jako dziecko, w osobowości Twojej, i ostatnich wydarzeniach.

przez montechristo 17 lut 2010, 21:48
Venlectine napisał(a):monika03 czyli, ze byl to 1 raz ?
ejjj no to wkrecasz sobie raczej ;) , masz predyspozycje do choroby i juz . ;)

Zgadzam się w 100%. Doradzam niech nasza koleżanka poszuka gdzie indziej i to lepiej z pomoca fachową.
I niech nie ucieka jak zobaczy prawdę. Tylko walczy.

przez monika03 17 lut 2010, 22:01
hmm zostawił mnie facet po 7 latach, straciłam mojego ukochanego psiaka, zadałam sie narkomanem,
monika03

przez montechristo 17 lut 2010, 22:07
monika03 napisał(a):hmm zostawił mnie facet po 7 latach, straciłam mojego ukochanego psiaka, zadałam sie narkomanem,

Tak, to może być powód - ,,strata" ale ok rozumiem Cię i masz prawa gorzej się czuć
To teraz staraj się budować swoje ,,ja" nie na związku z kimś tylko Ty jesteś ważna.
Staraj sie podnieść sama jeśli nie dasz rady - psycholog.

ps. Będzie inny

Sortuj wg