co mam zrobić -Pomocy!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: co mam zrobić -Pomocy!!!

przez Gods Top 10 02 lut 2010, 21:37
Napisałeś tak bardzo enigmatycznie, że nie wiadomo o co chodzi, co się stało...
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Seba032 11 lut 2010, 00:47
Chodzi o to że już nie jest tak jak było! :-| Związek owszem jest ale już bez takiego zaangażowania (już sam nie wiem czy tylko jestem przyjacielem czy kochankiem czy kimś na ciężką chwile ???) Owszem bardzo dużo zostało rozwiązane ale czuje że to już nie ma sensu.bo jak można Kochać jeśli druga osoba wszędzie widzi zdradę,(nawet o koleżankę z pracy lub o kogoś o 15lat starszego) Ostatnio nawet podczas rozmowy ciągle wysłuchuje "... że podczas pracy przyjechało dwóch przystojnych facetów i bardzo miło się rozmawiało "? a nawet do tego stopnia że podczas rozmowy przez tel z kimś czy to koleżanka czy kolega czy ktoś inny w mojej obecności-(ja nie istnieje tak jak byśmy nie byli razem) np:(...aaa jestem sama?)a po chwili Kochanie przepraszam wiesz??? :roll: nie złość się ? Na pewno to nie jest już gra czy sprawdzanie reakcji. Widocznie to nie ja mam problemy emocjonalne.Czuje się tak jak bym był tylko lekarstwem które trzeba odstawić na półkę po zakończeniu leczenia, bo może jeszcze się przyda. :? ??? "...jak kochasz naprawiasz jak nie tylko wmawiasz"

przez *Monika* 11 lut 2010, 01:01
Seba032

Chyba nie chcesz żyć po to,żeby kogoś na siłę uszczęsliwiać?
Boisz się pewnie,ze po rozłące juz sobie nikogo nie znajdziesz...........chyba,że się mylę.
Znam to z autopsji.........Jest cięzko.
Terapia powinna naprowadzić Cię na właściwy tor...ale musisz uzbroić się w cierpliwość.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg