Atrakcyjność cd.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Atrakcyjność cd.

przez fobia 17 sty 2010, 22:40
w czym my Ci możemy pomóc ? czego oczekujesz?

przez Majster 17 sty 2010, 22:42
eligojot napisał(a):
tracący sens życia napisał(a):Czy jest coś nie tak w tym, że pomimo, iż nie jestem atrakcyjny nie jestem zainteresowany nieatrakcyjnymi partnerkami i marzy mi się piękna dziewczyna.

Nie jest w tym nic złego o ile masz inne, identyfikowalne zalety (fajna osobowość, zaradność, pozycja zawodowa, status społeczny, zaplecze materialne).

Z tym akurat sie nie zgodze. Ja nie jestem wysportowany, nie mam IQ=180, nie trenuje judo ani kendo, nie mowie w 15 jezykach, nie daje twarzy na czolowke gazety, nie zarabiam 10000 na reke, fajna fura tez nie jezdze a mimo to chce na ksiezyc poleciec, takie mam marzenie :D Fajne nie? A jak juz wroce stamtad, to chce zamieszkac w Bialym Domu i zyc z wywiadow do konca zycia ;D I kto mi zabroni o tym marzyc?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez MOCca 17 sty 2010, 22:52
Nerwy puszczają jak czyta się niektóre wypowiedzi.....ale ja sama nie jestem bez winy ;/ Chłopaku - meżczyzno - facecie jak tam wolisz należy przyjąć do wiadomości pewne reguły rządzące tym światem.
1. Jesteś estetycznie atrakcyjny z poczuciem humoru i a przy tym życiowo zaradny = duża szansza na "pierwszą lige" :D
2. Masz pierwsze i drugie nie masz trzeciego = szansa ciągle jest ^^
3. Masz tylko pierwsze = szansa

A teraz z drugiej strony...
1. Jesteś niepozornym ale z poczuciem humoru i zaradnością życiową = szansa
2. Niepozorny, bez poczucia humoru tylko sztywniak ale za to z dużą zawartością w portfelu = a jak szansa jest ^^
3. Nie masz nic do zaoferowania = bierz co jest
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 17 sty 2010, 22:54
Ja po prywatnej rozmowie chciałbym osobiście przeprosić za to że źle oceniłem fakty , mimo że dalej uważam , dzielenie na kategorie względem urody nie jest miłe .

Ps.Majster, ja bo nie będę mieszkał z nieznajomym w domu :mrgreen:
Ridllic

przez miauuu 17 sty 2010, 23:10
tracący sens życia jakie są kobiety z 1 ligi według Ciebie?

przez MOCca 17 sty 2010, 23:12
tracący sens życia, z jakich elementów ma składać się ten ideał? A może Ty nie lubisz kobiet :roll: Masz jakiś uraz do nich i poszukujesz takiej prawie niedozdobycia?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez tracący sens życia 17 sty 2010, 23:18
Również Przepraszam za dzielenie ludzi na kategorie, sam wielokrotnie byłem dzielony i wiem, że to nic przyjemnego.

przez miauuu 17 sty 2010, 23:22
kazdy jakos dzieli wedlug wlasnej miary, ale ciekaw jestem zwyczajnie w jakie kobiety celujesz.

przez tracący sens życia 17 sty 2010, 23:30
miauuu napisał(a):kazdy jakos dzieli wedlug wlasnej miary, ale ciekaw jestem zwyczajnie w jakie kobiety celujesz.

Delikatna dziewczęca uroda, ładna buzia długie włosy, delikatny makijaż, kobiece kształty, pełne usta, szczupła, zgrabna, duże oczy i piersi.

przez Gringo 17 sty 2010, 23:37
Ridllic napisał(a):Ps.Majster, ja bo nie będę mieszkał z nieznajomym w domu

Padłem :D
Gringo

przez *Monika* 17 sty 2010, 23:39
tracący sens zycia!

Z pięknej miski się nie najesz, z brzydkiej nie smakuje ;-)

A tak na poważnie....nie ma ideałów.
Nie wiem ile w życiu przeszedłeś, jakie miałeś doświadczenie...ale uwierz mi,że wsparcie ze strony kobiety czy mężczyzny swojego życia to podstawa.......na dobre i na złe.
Atrakcyjność jest pojęciem względnym. Są gusta i guściki. Pamiętaj,że wszyscy kiedyś się zestarzejemy. Więc charakter i osobowość czlowieka...jak dla mnie bierze górę.
Oczywiscie fajnie jest mieć przystojniaka, czy atrakcyjną kobietę obok siebie.
Lepiej miec na starość do kogoś się odezwać, mieć wspólne tematy , niz mieć pustą laleczkę w zasiegu reki. Cieżki orzech do zgryzienia........no cóż......musisz poczekać na swoją drugą połówkę. Kazda potwora znajdzie swojego amatora;-)

Życie nie toczy sie tylko w łóżku. Z niego kiedyś trzeba bedzie wstać i borykać sie z problemami dnia codziennego. Ale Ty to chyba wiesz......może szukasz królewny z bajki...miłej, z aparycją, wykształconej, elokwentnej, zgrabnej, inteligentnej, dbającej o Ciebie, dobrze zarabiającej, kochającej tylko Ciebie i widzącej w Tobie męzczyznę swojego życia.
Zyczę Tobie takiej partnerki życiowej.

A skąd wiesz,że nie mozesz takiej panienki mieć? Może podobasz się takim paniom....tylko one boją się ,że Ty Je odrzucisz co? może odpychacie sie jak przeciwne bieguny magnesu?

Nie bierz wszystkiego do siebie ;-)
Ja tez marzę o przystojnym facecie, który będzie mnie wspierał w każdym momencie mojego życia ;-)
Czasami na poszukiwaniach moze nam zlecieć pół życia.......

;-)
Obrazek
Główny Moderator

przez Pstryk 17 sty 2010, 23:41
Amen.

od siebie: uroda przemija...

[Dodane po edycji:]

Monika1974 napisał(a):Czasami na poszukiwaniach moze nam zlecieć pół życia.......;-)

a czasami trwając ślepo w swoich szablonach można przeoczyć co nieco...
Pstryk

przez iryss 18 sty 2010, 00:17
Tracący sens życia ależ ty niezmordowany!
Kułeczko sie zatacza bo dostajesz te same odpowiedzi co w poprzednim temacie.
Problem nie tkwi w twojej urodzie (jakaby ona nie była) tylko w twoim podejściu.
Pamietaj że nie ma ideału i nie zdziw się jak za 25lat bedziesz wciąż szukał.
Pozdrawiam
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez *Monika* 18 sty 2010, 00:43
Pstryk napisał(a):Amen.

od siebie: uroda przemija...

[Dodane po edycji:]

Monika1974 napisał(a):Czasami na poszukiwaniach moze nam zlecieć pół życia.......;-)

a czasami trwając ślepo w swoich szablonach można przeoczyć co nieco...

Pstryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Racja!!!!!!!!!!
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg