Atrakcyjność cd.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Atrakcyjność cd.

przez tracący sens życia 17 sty 2010, 21:02
Przepraszam za brak pięknej poprawnej polszczyzny ale pisałem z telefonu i ciężko jest pięknie się wysławiać, zachowując przy tym gramatykę i ortografię. Nawiasem mówiąc to szkoda, że nie widzieliście tekstów tej dziewczyny co Magda mi podesłała np. „Dzieńdobry” „wykasój” ale to nieistotne, kochani poligloci.
Są agencie owszem i już kiedyś pisałem o tym że tylko taka mi zostaje.
Co w tym złego, że chciałem mieć piękną dziewczynę, I tyko przez to zamykacie mój post. Jak widzę łebków nie z fajnymi laskami , którzy są na bakier z prawem to oni mogą a jak ja, związany z instytucją ochrony prawa, to już nie mogę mieć takich wymagań?

Re: Atrakcyjność cd.

przez scrat 17 sty 2010, 21:06
Temat został zamknięty z powodu personalnej pyskówki w nim. Jeżeli ten też zamiast merytorycznej dyskusji zacznie zmierzać w stronę pyskówki i wyzywania się od palantów to też zostanie zamknięty.
Przyjaciel forum

przez tracący sens życia 17 sty 2010, 21:13
To nie moja wina ja chciałem merytorycznie dyskutować, nie odpowiadam za innych, dlaczego ma na tym cierpieć mój post

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 17 sty 2010, 21:17
mam pytanie: jaki jest cel tego tematu?
paradoksy

przez tracący sens życia 17 sty 2010, 21:22
Czy jest coś nie tak w tym, że pomimo, iż nie jestem atrakcyjny nie jestem zainteresowany nieatrakcyjnymi partnerkami i marzy mi się piękna dziewczyna.

przez fobia 17 sty 2010, 21:35
a myślałeś też o tym , że atrakcyjność to nie tylko wygląd ?
co z tego ,że miałbyś piękną kobietę u boku jak nie miałbyś z nią o czym rozmawiac, zero wspólnych zainteresowan albo byłaby płytka i głupia? Byłbyś z nią tylko na pokaz?
nie mówie , że masz sie związac z dziewczyna brzydką dla Ciebie, ale niektóre osoby na pierwszy rzut oka nie sa atrakcyjne a po bliższym poznaniu okazuje się , że maja to "coś"

przez al_bundy123 17 sty 2010, 21:39
tracący sens życia napisał(a):Czy jest coś nie tak w tym, że pomimo, iż nie jestem atrakcyjny nie jestem zainteresowany nieatrakcyjnymi partnerkami i marzy mi się piękna dziewczyna.

no ale po co chcesz z nami o tym dyskutować ? Czego oczekujesz ? Zrozumienia, nie wiem ze ktoś Cię pochwali, że da ci namiary do jakiejś modelki z 1 ligi ? W poprzednim wątku parę osób się wypowiedziało co myślą o twoich poglądach, nie wiem mamy sondę zrobić ? Powiedz jaki sens ma taki wątek ? No bo o czym mamy tu merytorycznie dyskutować ?
al_bundy123

przez tracący sens życia 17 sty 2010, 21:46
Dlaczego jestem krytykowany za swoje marzenia. Ktoś chce mieć ładny samochód, motor, jacht albo dom a mi się marzy atrakcyjna dziewczyna. Tak Magda ma znajomości w modelingu czy zasługuję na potępienie, że liczyłem na atrakcyjną dziewczynę. W końcu te atrakcyjne też zakładają rodziny dlaczego uważacie, że ja nie mam prawa i zostaje mi tylko skakać z radości jak pierwsza lepsza na mnie spojrzy.

przez Pstryk 17 sty 2010, 21:52
Ej no bez jaj atrakcyjność to rzecz gustu a o tym się nie dyskutuje. Jednemu podoba się bmw innemu audi czy porsche... ;) to samo tyczy się wyglądu. To dość oczywiste, że każdy ma swoje pojęcie atrakcyjności zarówno ludzi jak i przedmiotów! Niektórzy potrzebują atrakcji aby się dowartościować - to jeden ze sposobów ale kurcze - żadne wyjście...
Pstryk

przez al_bundy123 17 sty 2010, 21:53
tracący sens życia napisał(a):Dlaczego jestem krytykowany za swoje marzenia. Ktoś chce mieć ładny samochód, motor, jacht albo dom a mi się marzy atrakcyjna dziewczyna. Tak Magda ma znajomości w modelingu czy zasługuję na potępienie, że liczyłem na atrakcyjną dziewczynę. W końcu te atrakcyjne też zakładają rodziny dlaczego uważacie, że ja nie mam prawa i zostaje mi tylko skakać z radości jak pierwsza lepsza na mnie spojrzy.

ale ja Cię nie krytykuję po prostu powiedz o czym chcesz dyskutować i jaki to ma sens. Nie żal się ani nie udawaj ofiary powiedz po co o tym piszesz ?
al_bundy123

przez Ridllic 17 sty 2010, 21:55
tracący sens życia, po pierwsze -nie ja Ci zamknąłem temat po drugie-nie nienawidzę Cie po trzecie- mam dla Ciebie pomysł mamy taki dział poznajmy-si-f29.html napisz tam czego szukasz czego oczekujesz a może Ci się uda spotkać tą osobę ale nie krzywdź dziewczyn za to ,że nie są modelkami bo to naprawdę nie po męsku Pozdrawiam i życzę powodzenia
Ridllic

przez eligojot 17 sty 2010, 21:56
tracący sens życia napisał(a):Czy jest coś nie tak w tym, że pomimo, iż nie jestem atrakcyjny nie jestem zainteresowany nieatrakcyjnymi partnerkami i marzy mi się piękna dziewczyna.

Nie jest w tym nic złego o ile masz inne, identyfikowalne zalety (fajna osobowość, zaradność, pozycja zawodowa, status społeczny, zaplecze materialne).
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez tracący sens życia 17 sty 2010, 22:06
Ridllic napisał(a):tracący sens życia, po pierwsze -nie ja Ci zamknąłem temat po drugie-nie nienawidzę Cie po trzecie- mam dla Ciebie pomysł mamy taki dział poznajmy-si-f29.html napisz tam czego szukasz czego oczekujesz a może Ci się uda spotkać tą osobę ale nie krzywdź dziewczyn za to ,że nie są modelkami bo to naprawdę nie po męsku Pozdrawiam i życzę powodzenia

Opierasz się na tym co pisze Magda. Ja z tą dziewczyną się nie spotkałem, wymieniliśmy tylko zdjęcia w piątek, niczego nie obiecywałem, tylko wycofałem się ze spotkania i to ma być krzywda. Nawet nie rozmawialiśmy przez telefon. Nie rób w przyszłości ze mnie potwora bo nie znasz wszystkich faktów, a to, że jesteś moderatorem zobowiązuje do bezstronności i obiektywizmu.
Ostatnio edytowano 17 sty 2010, 22:11 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ponawiam pytanie-jaki jest cel tego tematu??

przez Ridllic 17 sty 2010, 22:34
tracący sens życia, a kto powiedział że pisze to jako moderator , pisze to jako facet a Magda napisała wyraźnie ,że dziewczyna siedzi i plącze poza tym zastanów sie jak by sie poczuła taka dziewczyna czytając takie coś o sobie było by Ci miło gdybyś sie postawił w jej sytuacji i ktoś uznał Cie za kategorie B .Pewnie Magda ma racje jesteś przystojnym facetem który ma inny pomysł na zdobywanie kobiet wzbudzając u nich pewnego rodzaju żal :!:
Ridllic

Sortuj wg