problem z mężczyznami

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: problem z mężczyznami

przez asmutnaa17 04 sty 2010, 00:17
Paweł75 napisał(a):Mówisz że specjalista to nie jest najlepszy pomysł, nie wiem, ale picie w takich ilościach jest sto razy gorsze. Ci faceci o których mówisz nie są normalni, ale takim zachowaniem na pewno sobie nie pomożesz. Zmień towarzystwo i przestań pić te Twoje koleżanki też nie są bez winy ktoś tych durni jednak zaprasza. Zastanów się z kim i gdzie idziesz sie bawić chyba że wolisz poczekać aż zostaniesz zgwałcona.

Tak wiem powinnam zmienic towarzystwo i staram sie to zrobic .Odnalazlam juz paru fajnych znajomych gdzie tylko z nimi staram sie spedzac czas ... i to oni byli ze mna w sylwestra ,ale nie mogli nic zrobic bo poszli do innego pokoju nie mieli jak mi pomoc .. dopiero pozniej jak mi sie udalo od niego uciec to pobieglam do nich a one go wywalily ... i one naprawde nie sa zle ... owszem wczesniejsze towarzystwo nie bylo dobre...
Pamiętaj odwaga nie oznacza braku lęku, lecz sztukę jego opanowania.

przez magdalenabmw 04 sty 2010, 00:49
Nie zwalaj winy na towarzystwo bo problem tkwi w Tobie i proponuję wybrać się do psychologa i przede wszystkim przestać PIĆ.
magdalenabmw

przez asmutnaa17 04 sty 2010, 00:52
magdalenabmw napisał(a):Nie zwalaj winy na towarzystwo bo problem tkwi w Tobie i proponuję wybrać się do psychologa i przede wszystkim przestać PIĆ.

jakbys przeczytala wszystko od poczatku to bys zauwazyla ,ze nie zganiam winy na towarzystwo...
Pamiętaj odwaga nie oznacza braku lęku, lecz sztukę jego opanowania.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 04 sty 2010, 00:56
asmutnaa17, nieprzejmuj się, magdalenabmw słynie tu z tego, że pisze po kilka razy to samo, tylko w różnej formie ;)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez paradoksy 04 sty 2010, 00:57
1)nie baw się w 'niesprawdzonym' towarzystwie,staraj się trzymać z ludźmi, którym ufasz
2) pijesz=stajesz się łatwiejsza
widzisz związek?

jeśli już tak bardzo chcesz pić, to pij może z samymi koleżankami, bezpieczniej jest.
paradoksy

przez Paweł75 04 sty 2010, 01:08
To dobrze że zmieniasz towarzystwo postaraj sie nie pić bez tego też można się dobrze bawić. Nie obwiniaj tylko siebie za to co się stało, pijana czy nie nikt bez Twojej zgody nie ma prawa Cię dotknąć.

przez GreenEye 04 sty 2010, 01:16
asmutnaa17, skoro tego typu sytuacje zdarzyły Ci się kilkukrotnie, pomyśl, co mogłabyś zrobić, aby im zapobiec. Wyciągnij z nich wnioski. Powinnaś zdawać sobie sprawę z konsekwencji, jakie mogą się pojawić, gdy pijesz i tracisz kontrolę. Może warto się zastanowić zanim sięgniesz po następny kieliszek?
ExModerator

przez magdalenabmw 04 sty 2010, 01:41
.shadow_no napisał(a):asmutnaa17, nieprzejmuj się, magdalenabmw słynie tu z tego, że pisze po kilka razy to samo, tylko w różnej formie ;)

Skoro do kogoś nie dociera to trzeba.
p.s. Znana? Wow, a jestem juz na Pudelku?

Smutna- pijesz, a faceci to wykorzystują. Pijana kobieta to łatwa kobieta, a pijana nastolatka to już wogóle....
Szanuj sie dziewczyno to nie bedziesz mieć takich problemów.
15lat, alkohol, imprezy, faceci po 40.... Gdzie są rodzice pytam sie?
Ostatnio edytowano 04 sty 2010, 01:49 przez shadow_no, łącznie edytowano 2 razy
Powód: I mamy już trzeci Twój post zawierający to samo. Oj Madzia, Madzia...
magdalenabmw

przez agusiaww 04 sty 2010, 07:36
asmutnaa17, przede wszystkim 1) sprawa nie pij tyle, musisz sie upijac by sie dobrze bawic? 2) nie zostawaj na sam z facetami kiedy jestes pijana, to latwa sytuacja do wykorzystania 3) zastanow sie co sie z Toba dzieje, bo wiadomo ze dotastanie nie jest latwe, ale chyba masz jakis problem.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Paranoja 04 sty 2010, 08:31
magdalenabmw, nie wspomnę już o tym jak to Ty "szalałaś" z facetami koło 30tki zanim poznałaś swojego obecnego mężczyznę ;)

a co do autorki, to oczywiście najlepiej nie pić tym bardziej że masz dopiero 15 lat a jak już pić to z umiarem. no i unikać towarzystwa facetów koło 40, dla mnie to już w ogóle jakaś paranoja.

Chociaż z drugiej strony wiem, że niektóre dziewczyny przyciągają starszych facetów. Ja tak mam, mimo, że mam obrzydzenie do starych dziadów to i tak mnie zaczepiają (na trzeźwo)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez scrat 04 sty 2010, 09:40
Pewnie brak ojca (choćby tylko emocjonalny), klasyka gatunku.
Przyjaciel forum

przez agusiaww 04 sty 2010, 13:04
Dla mnie to raczej glupota.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Lili-ana 04 sty 2010, 13:19
helka napisał(a):a co do autorki, to oczywiście najlepiej nie pić tym bardziej że masz dopiero 15 lat a jak już pić to z umiarem. no i unikać towarzystwa facetów koło 40, dla mnie to już w ogóle jakaś paranoja.

Chociaż z drugiej strony wiem, że niektóre dziewczyny przyciągają starszych facetów. Ja tak mam, mimo, że mam obrzydzenie do starych dziadów to i tak mnie zaczepiają (na trzeźwo)

facet koło 40stki i 15latka? To pedofilia !
Lili-ana

przez scrat 04 sty 2010, 13:19
Nie, zgodnie z prawem to nie jest pedofilia.
Przyjaciel forum

Sortuj wg