prosze o rade

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Mam problem

przez marga2222 07 gru 2009, 16:45
Ostatnio mam problem z którym nie mogę sobie poradzić czuję się nieatrakcyjna dla męża.Mąż ciągle się ze mnie naśmiewa chciałabym pójść na imprezę a mąż tylko widzi mnie przy garach i żebym zajmowała się 4 miesięczną córką a ja chciałabym się rozerwać i gdzieś pójść z mężem proszę o odpowiedz.Mam 21 lat mąż ma 24 :D

Re: Mam problem

przez iryss 07 gru 2009, 17:13
To chyba normalne po porodzie..Kobieta wtedy ma jeszcze troche zbędnego ciała i moze się czuć mało atrakcyjna za to wydaje mi się ze tu wchodzi rola meza..On powinien mówić Ci nawet 100razy dziennie jaka jesteś piękna. Jesteś jeszcze młodziudka! A mąż dlaczego się naśmiewa??? faceci są z natury bardzo wygodni i chcą mieć wszystko podane jak na tacy a już szczegulnie po slubie...Rozmawiałaś na ten temat z męzem? Mysle że rozmowa bardzo pomaga
Pozdrawiam :smile:
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez marga2222 07 gru 2009, 17:43
Dzięki za odpowiedz. Chciałam Cię jeszcze zapytać co mam zrobić żeby mąż chodził ze mną na imprezy i prawił mi komplementy.Myślałam o tym żeby się odchudzać. :D Mąż jak z nim o tym rozmawiam to obraca to w żart.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iryss 07 gru 2009, 17:49
Myśle że nie powinnaś się zmieniać tylko wi wyłącznie dla męża!!! Jeżeli już chcesz schudnąć to dla siebie i dla swojego własnego leprzego samopoczucia. Rozmowa to najleprze wyjście..nieznam się za bardzo na sztuczkach kobiet ale moze włuż jakąś seksowną bieliznę i pokaż mu że pomimo tego że urodziłas dziecko nadal czujesz sie piekna i pewna siebie. powiec mu szczeze ze to ze masz dziecko i meza nie oznacza że zrobi się z Ciebie kura domowa jesteś jeszcze młoda i musisz się wyszaleć!!! Co prawda mam tylko 16lat wiec nieznam sakoię na związkach ale on powinien zrozumieć ze potrzebujesz czegos wiecej niz tylko sterty brudnych naczyń pieluch i gotowania obiadków choć to tez jest wazne. Zakomunikuj mu że potrzebujesz rozrywki
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez Viridian 07 gru 2009, 19:34
marga2222 napisał(a):Ostatnio mam problem z którym nie mogę sobie poradzić czuję się nieatrakcyjna dla męża.Mąż ciągle się ze mnie naśmiewa chciałabym pójść na imprezę a mąż tylko widzi mnie przy garach i żebym zajmowała się 4 miesięczną córką a ja chciałabym się rozerwać i gdzieś pójść z mężem proszę o odpowiedz.Mam 21 lat mąż ma 24 :D

Pójść na imprezę w babskim towarzystwie. :D

przez marga2222 07 gru 2009, 19:47
dzięki za odpowiedz

prosze o rade

przez marga2222 07 gru 2009, 20:37
czy mojemu mężowi na mnie zależy czemu nie chce chodzić ze mną na imprezy mówi mi że mogłam się wyszaleć jak byłam panną czy nie wypada chodzić na imprezy jak się jest małżeństwem przecież to niemądre ma dopiero 24 lata ja mam 21 i nie chce siedzieć ciągle w domu chyba się mu nie podobam pomocy :cry: co zrobic żeby zmienił zdanie
Ostatnio edytowano 07 gru 2009, 20:39 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Temat przeniesiony do odpowiedniego subforum

Re: prosze o rade

przez Majster 07 gru 2009, 21:33
A moze wlasnie mu sie podobasz i zaczyna w sobie odkrywac lekka zazdrosc? A jak wygladaja te imprezy? Na czym polega ta zabawa?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Pomocy

przez marga2222 07 gru 2009, 22:56
Mąż chce rozwodu dzwonił do mnie dzisiaj jak go przekonać żebyśmy się nie rozwiedli nocuje u teściów mamy córkę 4 miesięczną pewnie mnie zdradził pomocy :-|

Re: Pomocy

przez Majster 07 gru 2009, 23:01
A cos wiecej? Jakies szczegoly? Jakas historia? Bo to troche malo zeby zaczac o tym dyskusje na forum.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez marga2222 07 gru 2009, 23:02
chciałabym pójść np. na dyskotekę to chyba normalne

przez Majster 07 gru 2009, 23:57
No nie wiem czy jest to normalne gdy sie ma w domu 4miesieczne dziecko.

przez linka 08 gru 2009, 00:05
Majster, Yyy a czemu nie?? Dziecko to nie jest choroba na Boga..........przecież jeśli jedna lub druga babcia zgodzą się zostać z berbeciem te pół nocy nic się nie stanie........

marga2222 napisał(a):czy mojemu mężowi na mnie zależy czemu nie chce chodzić ze mną na imprezy

Jeśli to ze ktoś nie chce kogoś zabrać na imprezę jest oznaką tego, że mu nie zależy... :roll:
Poza tym skąd my możemy wiedzieć czemu nie chce cię zabrać ? Pytałaś się go? Dlaczego niby nie wypada? Może tak został wychowany, takie ma przekonania albo co?

marga2222 napisał(a):mówi mi że mogłam się wyszaleć jak byłam panną czy nie wypada chodzić na imprezy

Hmm a dowiedziałaś się o tym teraz? Przed ślubem nie było w ogóle rozmów o takich rzeczach? Nie bardzo rozumiem czemu nie wypada - nie jesteście jeszcze starymi grzybami, jesteście młodzi i fajnie by było dla związku czasem się gdzieś wyrwać.

Moze sama coś zorganizuj, ustaw opiekę dla dzidziusia ładnie się ubierz i zaproś męża na kolacje a potem idźcie do kina czy potańczyć.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 08 gru 2009, 07:44
ja też nie rozumie dlaczego nie wypada ,pogadaj z nim wytłumacz ,że małżeństwo nie poleiga na czekaniu w domu na śmierć i wszystko w nim pasuje robić .no może chodzić na imprezy dla swinngersów :mrgreen:
Ridllic

Sortuj wg