Problem współpracy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem współpracy

przez Paranoja 03 gru 2009, 09:53
czy to jest normalne?

nienawidze sie dzielic praca, mam swoja dzialke w pracy - odpady i lubie robic to wszystko sama, opisywac sprawy, zakladac teczki, wydawac decyzje. wpadam w szal jesli ktos cos ma przydzielonego z moich spraw. teraz niestety bylamchora i 2 sprawy dostal kolega, zrobil po swojemu czyli nie tak jak ja, juz sam charakter jego pisma na moich sprawach mnie wyprowadza z rownowagi, a to co napisal? to pismo.... bez komentarza. mam ochote wszystko rzucic i isc. skoro robie cos ja to niech nikt nie wpierd.. sie w moja szafe.

nie lubie dzielic sie swoja praca, nie lubie to malo powiedzialne ale nie chce klnac w pracy. nie umiem i nie chce wspolpracowac. lubie robic wszystko sama.
Paranoja

Re: Problem współpracy

przez wovacuum 03 gru 2009, 09:59
Paranoja, porozmawiaj o tym ze swoim szefem??czy jak bylas na chorobowym,to Twoje obowiàzki mogly zaczekac?co tam u Ciebie? :D
wovacuum

przez Paranoja 03 gru 2009, 10:14
chodzi o to ze ta sprawa przyszla podczas mojego wolnego, na zwolnieniu bylam tydzien wa na zalatwienie sprawy ustawowo mamy miesiac. spokojnie zrobilabym teraz jak wrocilam.

jezuuu jak mnie to wkur......
Paranoja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 03 gru 2009, 10:19
Paranoja, nie denerwuj siè tak :twisted: a czy teraz nie masz przypadkiem wiècej czasu dla siebie, skoro ktos inny wykonal to zlecenie? ;)
wovacuum

przez Paranoja 03 gru 2009, 10:39
to nie chodzi o to ze mam wiecej wolnego czasu bo mam co robic, tylko chodzi o to ze on mi zburzyl pewien lad i porzadek ktory mialam.
Paranoja

przez wovacuum 03 gru 2009, 10:45
Paranoja, no tak chyba tego nikt nie lubi...ale nie przejmuj siè tak bo nabawisz siè jakiejs obsesji :twisted: malo masz problemow?usmiechnij siè!!!wal to ;)
wovacuum

Sortuj wg