SAMOTNOŚĆ

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

SAMOTNOŚĆ

przez monika03 18 lis 2009, 17:22
hej jestem bardzo samotna bo przeciez nikt nie wie co sie dzieje w mojej głowie wszystko o czym marzyłam prysło jak bańka mydlana nie wymagałam wiele chciałam miec poprostu rodzie przyjaciół jeden dzien zmienił wszystko.... nie miem pojąc dlaczego ludzie którzy maja rodziny tego nie cenia.Czasami myśle ze nawet nikt by nie zauważył ze mnie nie ma.........
monika03

Re: SAMOTNOŚĆ

przez zdesperowany1 18 lis 2009, 20:09
no u mnie tylko rodzina zauwazylaby:) zyje z nadzieja ze cos sie zmieni ,bo gdyby nie ona to już dawno by mnie nie było.Mam tez nadzieje ze w cudowny sposob kolejne podejscie do lekow okaze sie zbawienne w skutkach.Jaki mam wybor ? albo miec choc promyk nadzieji albo umrzec
zdesperowany1

przez polakita 18 lis 2009, 20:10
Chyba masz rację, ci co mają rodziny i narzekają po prostu nie doceniają tego co mają... wiem po sobie bo mieszkam aktualnie z mamą i jest między nami bardzo kiepsko i sobie myślę lepiej mi było samej ale tak lepiej nie myśleć bo ludzie są darem.
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reptile 19 lis 2009, 21:31
monika03 napisał(a):hej jestem bardzo samotna bo przeciez nikt nie wie co sie dzieje w mojej głowie wszystko o czym marzyłam prysło jak bańka mydlana nie wymagałam wiele chciałam miec poprostu rodzie przyjaciół jeden dzien zmienił wszystko.... nie miem pojąc dlaczego ludzie którzy maja rodziny tego nie cenia.Czasami myśle ze nawet nikt by nie zauważył ze mnie nie ma.........

A ilu już chłopakom odmówiłaś związku? Trzeba było nie odmawiać, jak Cię podrywał fajny z charakteru i fajny z wyglądu facet.

Sortuj wg