Związek po zdradzie ze strony kobiety - czy to możliwe?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Związek po zdradzie ze strony kobiety - czy to możliwe?

przez Darek0106 14 lip 2010, 15:11
Kotture, to jest możliwe.
O wszystkim decyduje powód. Ja osobiście rozgraniczam seks od uczuć w, podkreślam, niektórych sytuacjach. Stosuję przy tym definicję zdrady jako "opowiedzenia się przeciwko komuś". Moja była żona zdradzała mnie też bo szukała nowych przeżyć (hmmm) i będąc znudzoną z lekka siedzeniem w domu i pilnowaniem dzieci szukała ciepłych słów, których trochę brakowało jej ode mnie bo byłem zajęty zarabianiem na tą ferajnę. Jednak kochaliśmy się nadal i nic nie rozdzieliłoby nas gdyby nie...wizja większej kasy u innego. Z tego powodu jesteśmy po rozwodzie ale nie przez zdrady. Po prostu odeszła do innego bo miał więcej. Zostawił ją po dwóch latach i...jest sama.

Seks to seks, uczucia to uczucia. Jeżeli uczucia są silne to wybaczyć można wszystko. W łóżku nie zawsze dochodzi do zdrady...

przez Sean1 14 lip 2010, 18:47
Gdybym się dowiedział, ze moja dziewczyna mnie zdradza, to od razu wylecialaby na zbity pysk. Wybaczenie wchodziloby w gre tylko wtedy gdy widzialbym, ze jej starania o odwrocenie sytuacji sa ogromne i wklada w nie glebokie, szczere poswiecenie. Kobieta opisana jw. ktora "wybrala wizje lepszej kasy", to po prostu typowa baba lecaca na kase (sorry, nie mowie tu bezposrednio o twojej bylej zonie, ale ogolem) i od takich nalezy trzymac sie z daleka (pomijajac smutny fakt, ze ok 60 % kobiet, to materialistki).

przez A26 16 lip 2010, 01:48
Jest możliwy, ale albo zapominasz albo odchodzisz. Nie da się kontynuować związku nie wybaczając i nie zapominając... trzeba wiedzieć czy jest się na tyle silnym żeby to zrobić.
A26

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez panel 16 lip 2010, 09:09
tez macie sie czym przejmowac tego "kwiatu" to pol swiatu

przez stracony 23 lip 2010, 22:58
Nie wiem!!! Obiecałem przebaczenie ale skruchy nie było. Nie wiem czy już przekroczyłem granicę, po której nie ma powrotu czy po prostu jej sumienie(?) powiedziało jej, że jak on wie to co wie to moja godność, wstyd, ego nie zaakceptują powrotu do tego związku.
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

Sortuj wg