Zazdrość u kobiet - przyczyny :)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Zazdrość u kobiet - przyczyny :)

przez Koturre 08 lis 2009, 22:36
Linko, mózg masz bezapelacyjnie przytomny :)
Koturre

przez magdalenabmw 09 lis 2009, 00:18
Wiesz, kobiety to jest złożona konstrukcja ;) My ogólnie nie lubimy sie z nikim niczym dzielić, a tym bardziej 'czymś' co kochamy. I druga kwestia - my, kobiety, doskonale znamy inne kobiety. I wiemy o tym że łatwo trafić na sukę która odbije nam faceta chociażby dla zabawy :lol:
magdalenabmw

przez Paranoja 09 lis 2009, 08:55
o tak, prawda. a ze faceci to proste zwierzaki to ulegaja....
Paranoja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 09 lis 2009, 14:38
pffff gdyby facet chciał to by nie zdradzał :!: wiec nie wiem po co winić kobiety
Ridllic

przez magdalenabmw 09 lis 2009, 17:53
Ale kobiety wolą chuchać na zimne :P

O, ja np ostatnio dodałam ogłoszenie mojego chłopaka na jedną ze stron www lokalych, że szuka pracy. I żadna oferta pracy nie przyszła, jedynie anons na maila
:' Hej, widziałam Twoje ogłoszenie na xxx, fajnie wyglądasz, chętnie Cie poznam, widzę że mamy wspólne zainteresowania i cel życiowy (tak, celem życiowym mojego chłopaka jest znalezienie pracy :roll: :lol: ) jak chcesz to wysle Ci moje fotki...'

Nosz kur de jego mać :evil:
Te baby to hamulców nie maja, tak sie narzucac! nie zna typa a już mu o celach życiowych pisze...

A Ty Koturre sie dziwisz ze my zazdrosne jestesmy ? :)
magdalenabmw

przez Koturre 10 lis 2009, 12:41
magdalenabmw napisał(a):Ale kobiety wolą chuchać na zimne :P

O, ja np ostatnio dodałam ogłoszenie mojego chłopaka na jedną ze stron www lokalych, że szuka pracy. I żadna oferta pracy nie przyszła, jedynie anons na maila
:' Hej, widziałam Twoje ogłoszenie na xxx, fajnie wyglądasz, chętnie Cie poznam, widzę że mamy wspólne zainteresowania i cel życiowy (tak, celem życiowym mojego chłopaka jest znalezienie pracy :roll: :lol: ) jak chcesz to wysle Ci moje fotki...'

Nosz kur de jego mać :evil:
Te baby to hamulców nie maja, tak sie narzucac! nie zna typa a już mu o celach życiowych pisze...

A Ty Koturre sie dziwisz ze my zazdrosne jestesmy ? :)

Magdalenobmw,

Koturre raczy zauważyć, że jedna jaskółka nie czyni wiosny :) Inaczej mówiąc miał chłopak szczęście ;) . Co do jednak przedmiotowej zazdrości to ciekawy jestem ile by Tobie przyszło "anonsów" gdybyś Ty umieściła swoje zdjęcie w ogłoszeniu :mrgreen: Wydaje się, że przyjmując skromne założenie było by ich statystycznie 50 razy tyle niż w przypadku jakiegokolwiek chłopaka. Konkluduję więc, że to jednak facet miałby prawo być zazdrosny ;)

Reasumując - podtrzymuje swoje stanowisko - dziwię się, że tak zazdrosne są kobietki :)

Pozdrawiam.
Koturre

przez magdalenabmw 11 lis 2009, 12:38
Dobra, zmieniam strategię- dlaczego faceci są tak cholernie zazdrośni? :smile:
magdalenabmw

Sortuj wg