Chory zwiazek ...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Chory zwiazek ...

przez mona 2 29 lis 2009, 17:56
Jakoś Slowianko sobie radzę , ze spokojem czekam na wezwanie do sądu . Nie ukrywam że chce mieć już wszystko za sobą jestem zmęczona i nic mnie nie cieszy . Myślę że czas wszystkon uleczy i jakoś to będzie :) Pozdrawiam wszystkich

przez Słowianka 02 gru 2009, 08:28
Dasz radę,najważniejszy krok za Tobą :smile:
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez mona 2 03 gru 2009, 19:01
No muszę powiedziec że póki co daję radę , mąż w koncu na chwilę odpuścił i nawet ma mieszkanie swoje , ale nadal twierdzi że bedziemy razem po rozwodzie i że nie wolno mi nikogo nigdy mieć bo go zabije !!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 03 gru 2009, 19:14
mona 2, ale burak z tego goscia!!nie daj mu siè,a to co on robi to sà grozby,zachowuj wszystkie smsy od niego i nagrywaj rozmowy..;a najlepiej to zmien numer telefonu.pozdrawiam ;)
wovacuum

przez mona 2 13 gru 2009, 11:39
Dawno mnie nie było witajcie :)Na 11 stycznia mam pierwsza rozprawę ciekawe czy na jednej się skończy , to by było cos pięknego :) Pozdrawiam

przez Pstryk 14 gru 2009, 23:14
Myślę, że masz na myśli rozwodową - rozprawę? W marcu byłam na takiej z koleżanką - jak jest zgodność stron, nie ma majątku do podziału i dzieci... - rozprawa trwa koło 25 minut...

Czasem drastyczne cięcia (zmiana nr tel, wyprowadzka do innego miasta czy sądowy zakaz zbliżania) są niezbędne... mam nadzieję mona 2. Nie daj się wpędzać w te chore gierki - on udowodnił, że nie ma pojęcia co dla Ciebie dobre, że ma to gdzieś. 3maj się swojej decyzji. Im prędzej się to zakończy tym większe masz szanse na ułożenie sobie szczęśliwej przyszłości. Czas gra rolę - im dłużej tkwi się w takim chorym związku, tym trudniej potem stanąć na nogi. Moje zakończenie toxycznego związku trwało pół roku! o pół roku za długo! teraz dowiaduję się, że mój były ma problemy z policją, z narkotykami - nie mogę się uwolnić od poczucia winy - że to niby przeze mnie się tak stoczył...
Pstryk

przez mona 2 15 gru 2009, 17:24
Cześć pstryk na pewno nie miej poczucia winy . Moj mąż też mówi jestem sam ida świeta mam długi przez ciebie itd Daje 400 alimentów i myśli że to kosmos pieniądze haha . Decyzji nie zmienie na pewno już :) A dziecko mamy ale czasem też i z dzieckiem kończy się na jednej sprawie no zobaczymy . Trzymaj się i dzięki :)

przez mona 2 11 sty 2010, 13:41
Witajcie :)))) Dawno mnie tu nie było właśnie wróciłam z roprawy rozwodowej , jestem juz rozwódka :))))))))))))))))))))))))

przez Paranoja 11 sty 2010, 13:45
gratulacje :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Słowianka 14 sty 2010, 13:41
GRATULUJĘ! :D
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez mona 2 14 sty 2010, 18:52
Dzięki :)

przez magdalenabmw 14 sty 2010, 21:29
Mona- gratulacje!!! Chociaż jedna ocalona :mrgreen:
magdalenabmw

przez mona 2 16 sty 2010, 13:27
Dziękuję wam wszystkim za wszystkie słowa ;)

przez Madzia1986 16 sty 2010, 14:26
Gratuluję i zachęcam do przeczytania książki:"Kobiety, które kochają za bardzo" (Norwood Robin)

Sortuj wg