Chory zwiazek ...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Chory zwiazek ...

przez mona 2 16 lis 2009, 09:28
A no witajcie :) Miało mnie nie być ale jestem komputer załatwiła mi rodzinka i znajomy stary ale jest :)))) Wyprowadził się pożegnał się z synem chodź prosiłam by w ten dzień tego nie robił syn wpadł w histerię ale jakoś dochodzi do siebie . A pan wyprowadził się nie do innej tylko do mamy kłamał jak zwykle myślał że będę zazdrosna :) W nocy wysyłał mms ze zdjęciami pierwszych bucików naszego dziecka nie reagowałam !!! Wiem że on jest chory ale teraz niech mama się nim zajmie :))) Ja mam ciszę i spokój w domku :)))) Pozdrawiam Was serdecznie :))

przez wovacuum 16 lis 2009, 11:04
mona 2, i tak trzymaj kochana!!!odpoczywaj, nie poddawaj siè,tego kwiatu to pol swiatu-tak mowi przyslowie bardzo màdre zresztà :D syn siè przyzwyczai i to szybko do obecnej sytuacji,moja corka miala 8 lat jak rzucilam dziada i powiem ci, ze nie odbilo siè to na jej zdrowiu psychicznym w jakis bardzo widoczny sposob.Na poczàtku tèsknila,ale szybko przyzwyczaila siè do nowych i duzo lepszych warunkow.pamiètaj,staraj siè usmiechac przy dziecku jak najwiècej i nie placz po kàtach,dzieci to widzà i czujà!!pozdrawiam mocno :D
wovacuum

przez mona 2 16 lis 2009, 11:26
Wiem wiem będe sie starac być silną :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malahai 16 lis 2009, 11:40
Gratulacje Mona, świetnie Ci idzie :-) To początek zupełnie nowej drogi Twojego życia, wolnej od stresu i strachu :-) Pozdrawiam i cały czas trzymam kciuki.

przez mona 2 16 lis 2009, 19:37
No witam wszystkich ten mój facet cały dzień pisze dzwoni , przeprasza ale sie nie daje i polowe na rozwód juz mam i muszę wam powiedzieć że wasze wypowiedzi stawiaja mnie na nogi :)

przez Paranoja 16 lis 2009, 19:39
tylko nie probuj odbierac i odpisywac.

musisz byc twarda, nie daj sie brac na litosc, wszyscy ty trzymamy kciuki za ciebie kochana, zdawaj na relacje :)
Paranoja

przez mona 2 16 lis 2009, 20:23
dzieuje wam wszystkim

przez Słowianka 19 lis 2009, 08:32
Mona a niech pisze,dzwoni,nie reaguj i miej dziką satysfakcję,że po tylu upokorzeniach kiedy myślałaś,że jesteś słaba,a on silny,tak na prawdę pokazałaś,że to Ty masz siłę :smile:
Gratuluję i trzymam kciuki!
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez mona 2 19 lis 2009, 18:10
Witam .Trzymać sie trzymam i wiem że to najlepsza decyzja teraz widzę z kim byłam . Groźby ,szantaż , 160 do 200 sms dziennie . Jak on kocha a za chwile dzwoni że jestem taka i taka i że i tak mnie załatwi :(Pozdraiwm

przez malahai 19 lis 2009, 18:21
Hej Mona,

Teraz to jedyne co mu zostało, poszczekać trochę, bo wie, że skończyła Ci się cierpliwość, że postanowiłaś to zmienić, że wyrwałaś się spod jego wpływu i że już nie ma nad Tobą kontroli. To właśnie go boli najbardziej, że nie ma nad Tobą kontroli. Niech sobie pisze, po prostu to ignoruj a w najgorszym wypadku zmień numer, jest z tym trochę kłopotów, ale może warto dla świętego spokoju?

Nie daj się zastraszyć, jesteś dzielną i odważną Kobietą, taki ktoś jak on nie może Cię zastraszyć, nie może Cię już kontrolować, pamiętaj, zasługujesz na coś lepszego, na kogoś kto będzie Cię kochał, szanował, rozumiał i wspierał i przede wszystkim będzie się Tobą opiekował. I znajdziesz kogoś takiego :-) Bądź dzielna, idzie Ci naprawdę naprawdę dobrze, pamiętaj tylko dlaczego to wszystko robisz i trwaj w swoich postanowieniach. Pamiętaj również, że teraz już nie może Cię skrzywdzić, teraz już Ci nie może nic zrobić, a jak zacznie za bardzo się rzucać zawsze możesz zgłosić go na policję o to, że Cię prześladuje.

Pamiętaj, nie jesteś sama, zawsze masz Nas :-)

przez mona 2 19 lis 2009, 18:29
Dziękuję Malahai ja juz się nie wycofam groźby już nie pomogą wzbudza we mnie odrazę i nienawiść , ciężki okres ale dam radę :) Przynajmniej pokazuje na co go stac że przez 12 lat grał a ja dałam się nabierać , mam 30 lat życie przed sobą mam nie będę go już marnować :)

przez malahai 19 lis 2009, 18:42
Mona, toż to najpiękniejszy wiek dla Kobiety :-) Podoba mi się Twoje pozytywne myślenie, oby tak dalej :-) Najważniejsze, że to najgorsze najgorsze masz już za sobą, teraz może być już tylko lepiej :-)

przez mona 2 23 lis 2009, 17:47
witam wszystkicha kasa na pozew jest :))) Jutro jedzie do sądu także jest ok !!!!!!!!!

przez Słowianka 24 lis 2009, 14:16
Tak trzymaj! :D
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Sortuj wg