Inicjacja z prostytutką

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Inicjacja z prostytutką

przez neurotico 19 lip 2009, 14:09
sorensen napisał(a):
Cierpliwa (i wyrozumiała) dziewczyna? To już łatwiej jednorożca spotkać.

Tez cos wiem o tym...dobre :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez qwas 19 lip 2009, 16:07
"zapewniam was nie mam szans na normalną partnerkę mimo że na pierwszy rzut oka niczego mi nie brakuje"
Wiesz, gdy wierzysz, że możesz coś zrobić - to prawda, gdy nie wierzysz - to również prawda. Problem u Ciebie leży zupełnie nie tam gdzie go widzisz.

"a może po prostu boisz się wyleczyć, że nie będziesz miał żadnej wymówki"
Też mi się tak wydaje. Piszesz do nas z problemem. Gdy mówimy co nam się wydaje - zaczynasz się wykręcać, usprawiedliwiać, itd.

Wiesz Tracący sens życia? Tobie płatny seks jest tak wskazany, jak dziecku słodycze na próchnicę!

przez jasio25 19 lip 2009, 16:37
Wydaje mi się, że parcie na nie bycie prawiczkiem jest wynikiem w głównej mierze społeczeństwa, mediów. Ciągle w tv, pismach, czy portalach internetowych jest nawał tekstów związanych z miłością i seksem. Każdy na około to robi, mówi o tym, to jeszcze bardziej starszych prawiczków dystansuje od reszty ludzi.

Jako, że jestem też prawiczkiem, do tego 25 letnim, mam w tej chwili identyczne myśli, czy nie skorzystać z oferty płatnego seksu. Nie jestem potwornie nieśmiały i jakieś kontakty z innymi ludźmi jestem w stanie zawierać, tylko problem w tym, że nie jestem w ogóle atrakcyjny i nic już na to nie poradzę. Do tego mam bardzo duże libido, co sprawia, że jest mi jeszcze bardziej ciężko.

Pracuje nad sobą, chodzę na siłownie (co stało się już moją pasją mimo krótkiego starzu), staram się jakoś lepiej ubierać (chociaż z tym ciężko bo na modzie w ogóle się nie znam). Ćwiczę relację z innymi ludźmi nawet przez głupią rozmowę z kasjerką w sklepie. Jednak wygląd mnie dyskwalifikuję.

Portale typu sympatia.pl nie mają większego sensu jak jesteś nie atrakcyjny wyglądem. Nie dostałem ani jednej odpowiedzi na moje maile. Jest tam po prostu za duży wybór ładnych ludzi, żeby ktoś zwrócił jaką kolwiek uwagę na mnie. W realnym świecie już jest łatwiej bo można czasem nawiązać przynajmniej chwile rozmowy.

Na miłość już nie mam żadnych szans i chyba już się z tym pogodziłem. Ale skoro mogę przynajmniej spróbować jak to jest uprawiać seks, poczuć dotyk drugiej osoby, to wydaje mi się, że można skorzystać z takich usług.

Sam się jeszcze nad tym zastanawiam i jeszcze się nie zdecydowałem do końca, ale póki co wydaje mi się to jedynym rozwiązaniem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sorensen 19 lip 2009, 16:59
jasio25 napisał(a):Nie jestem potwornie nieśmiały i jakieś kontakty z innymi ludźmi jestem w stanie zawierać, tylko problem w tym, że nie jestem w ogóle atrakcyjny i nic już na to nie poradzę. Do tego mam bardzo duże libido, co sprawia, że jest mi jeszcze bardziej ciężko.

Ja mam podobnie więc wiem że to jest dość trudne. To trochę złośliwość losu że sporym temperamentem obdarzył osobę o nieciekawym wyglądzie.

jasio25 napisał(a):Portale typu sympatia.pl nie mają większego sensu jak jesteś nie atrakcyjny wyglądem. Nie dostałem ani jednej odpowiedzi na moje maile. Jest tam po prostu za duży wybór ładnych ludzi, żeby ktoś zwrócił jaką kolwiek uwagę na mnie.

Rzeczywiście na takich portalach jest ciężko. Sam to przerabiałem i faktycznie rzadko kiedy jakaś kobieta mi odpisywała. A jeszcze rzadziej nawiązywała się znajomość (wirtualna oczywiście) W rezultacie po prawie roku przebywania tam nie udało mi się nikogo poznać. Tak więc na pewno nie polecam tego rozwiązania brzydalom.

jasio25 napisał(a):Na miłość już nie mam żadnych szans i chyba już się z tym pogodziłem. Ale skoro mogę przynajmniej spróbować jak to jest uprawiać seks, poczuć dotyk drugiej osoby, to wydaje mi się, że można skorzystać z takich usług.

Teoretycznie masz szanse. Wprawdzie niewielkie ale jakieś są. Mi się coś tam w życiu udało, ale nie były to udane związki. No ale teraz już dłuższy czas jestem sam i na zmianę się nie zanosi.
Co do płatnego seksu........nie wiem czy to jest dobra opcja ale znam takich którzy spróbowali, właśnie ze względu na nikłe powodzenie u kobiet.

przez neurotico 19 lip 2009, 17:06
Chlopaki widze ze jest Was tu wiecej... :? :?
Mam propozycje...moze niech kazdy z Was zamiesci tutaj swoje fotki przy tym posciku i niech kobiety o podobnych problemach co Wy (a z kolei odwlekajace Was od tych zbereznych ciagot) wypowiedza sie na temat Waszych szans i wygladu :D :D
Co Wy na to??

przez jasio25 19 lip 2009, 17:12
Nie ma sensu zamieszczanie zdjęć. Bo wiadomo, że usłyszę, że jestem "całkiem normalny". Ale prawda będzie taka, że jakbyśmy spotkali się w realnym świecie nie znając się wcześniej na pewno by się ze mną nie umówiła.

Ew. mogę się przedstawić na maila, nie chce, żeby ktoś mnie znalazł przypadkiem tu na forum, kogo znam poza internetem.
Ostatnio edytowano 19 lip 2009, 17:13 przez jasio25, łącznie edytowano 1 raz

przez sorensen 19 lip 2009, 17:12
neurotico napisał(a):Chlopaki widze ze jest Was tu wiecej... :? :?
Mam propozycje...moze niech kazdy z Was zamiesci tutaj swoje fotki przy tym posciku i niech kobiety o podobnych problemach co Wy (a z kolei odwlekajace Was od tych zbereznych ciagot) wypowiedza sie na temat Waszych szans i wygladu :D :D
Co Wy na to??

Rzadko kto ma tyle odwagi by powiedzieć co naprawdę myśli o wyglądzie drugiej osoby (nawet wirtualnie) Więc prawdopodobnie pojawiłyby się teksty "Jesteś przeciętny (ale nie w moim typie)" :smile:

przez neurotico 19 lip 2009, 17:15
No ale uwazam ze jesli tyle kobiet wypowiada sie tutaj i doradza Wam co macie robic i pokazuje to od swojej strony to powinny byc na tyle szczere i napisac o Waszych szansach....
Przeciez lepiej chyba tutaj sie tego dowiedziec niz na sympatia.pl tak??
Tutaj sa sami swoi :mrgreen: :mrgreen:

przez jasio25 19 lip 2009, 17:20
Zapewniam Cię, że łatwiej dowiedzieć się prawdy o sobie na sympatii, czy fotce?, niż tutaj. Tutaj nikt nie chce złego słowa powiedzieć na drugą osobę bojąc się pogłębić problem.

przez neurotico 19 lip 2009, 17:41
jasio25 napisał(a):Zapewniam Cię, że łatwiej dowiedzieć się prawdy o sobie na sympatii, czy fotce?, niż tutaj. Tutaj nikt nie chce złego słowa powiedzieć na drugą osobę bojąc się pogłębić problem.

Moze i masz racje...czasem pozory myla i wlasnie tez dlatego m.in.takie pomysly chodza Wam po glowach.
Ale mysle ze od prostej tutki nie otrzymacie tego czego naprawde szukacie...
Temat sie rozwinal, wiecej Was jest to moze miedzy soba sie jakos skontaktujcie powymieniajcie poglady :D :D
To nie jest sytuacja bez wyjscia...i glowy do gory :mrgreen: :mrgreen:

przez jasio25 19 lip 2009, 17:54
Tak jest jedno wyjście jeszcze. Łudzić się, że się kiedyś komuś spodobam, nie ważne co ja będę sądził o tej osobie i udawał zakochanego...
Lecz skoro przez tyle lat nikt nawet na mnie nie spojrzał to wątpię, żeby miało coś się zmienić.

przez sorensen 19 lip 2009, 17:59
jasio25 napisał(a):Tak jest jedno wyjście jeszcze. Łudzić się, że się kiedyś komuś spodobam, nie ważne co ja będę sądził o tej osobie i udawał zakochanego...
Lecz skoro przez tyle lat nikt nawet na mnie nie spojrzał to wątpię, żeby miało coś się zmienić.

Może się tak zdarzyć (ja tak miałem) Ale musisz pamiętać o tym że - po pierwsze trzeba mieć sporo szczęścia (nawet więcej niż sporo), po drugie (jeśli rzeczywiście jesteś tak mało atrakcyjny jak np. ja) osoba której się spodobasz prawdopodobnie będzie dość specyficzna:)

przez jasio25 19 lip 2009, 18:06
sorensen napisał(a):Może się tak zdarzyć (ja tak miałem) Ale musisz pamiętać o tym że - po pierwsze trzeba mieć sporo szczęścia (nawet więcej niż sporo), po drugie (jeśli rzeczywiście jesteś tak mało atrakcyjny jak np. ja) osoba której się spodobasz prawdopodobnie będzie dość specyficzna:)

Dlatego napisałem, że będę udawał zakochanego, nie ważne jaki jest jej charakter.
I tu dochodzimy do sedna. Liczyć na łut szczęścia i z możliwością, że nigdy w życiu nie poznam smaku seksu, czy skorzystać z usługi płatnej ?

przez sorensen 19 lip 2009, 18:20
jasio25 napisał(a):Dlatego napisałem, że będę udawał zakochanego, nie ważne jaki jest jej charakter.
I tu dochodzimy do sedna. Liczyć na łut szczęścia i z możliwością, że nigdy w życiu nie poznam smaku seksu, czy skorzystać z usługi płatnej ?

Dlaczego udawał? Całkiem możliwe że się w takiej osobie zakochasz.
A co do meritum sprawy........jest to problem. Prawdopodobnie seks z prostytutką jest trochę inny niż z kobietą z którą coś Cię łączy. Pewnie nie ma tam tylu emocji i wrażeń, jest to raczej mechaniczne zaspokajanie potrzeby. Zaliczysz płatny seks, będziesz troszkę wiedział jak to działa......ale to problemu nie rozwiązuje niestety. A przynajmniej nie do końca. Tutaj raczej chodzi o to co zrobić żeby spodobać się kobiecie, co zrobić żeby zdobyć kobietę. O ile oczywiście da się coś zrobić:)

Sortuj wg