Inicjacja z prostytutką

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Inicjacja z prostytutką

przez Paranoja 14 lis 2009, 01:05
o bakus, jaki podryw, napewno bylaym twoja po czyms takim :lol:
Paranoja

przez bakus 14 lis 2009, 01:10
O ile sie nie myle, nie chciałaś ze mną rozmawiać. TO po co sie udzielasz?
Nie ma super działającej techniki, nie ma uniwersalnego podejścia.
Skoro taki jestem beznadziejny i zły a autor cudowny, że masz ochotę to sie z nim spotkaj, poślub w końcu ideał. Wytrzymaj z marudą przez pare lat, niezaradnym w życiu to pogadamy. I mi głowy nie zawracaj bo jak na 28 lat masz dość mało do powiedzenia, tylko podpuszczasz.
I tak mnie obrażasz i chcesz sprowokować nie wiem po co. Jak Cie to pocieszy to do Ciebie bym nie podszedł bo mi sie nie podobasz... Zadowolona?
Ostatnio edytowano 14 lis 2009, 01:18 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Paranoja 14 lis 2009, 01:17
ale zes mi pojechal, wpadlam w depresje :lol: :lol:
Paranoja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 14 lis 2009, 01:18
Paranoja napisał(a):ale zes mi pojechal, wpadlam w depresje :lol: :lol:

Normalnie paranoja ^ ^
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Paranoja 14 lis 2009, 01:20
Obrazek
Paranoja

przez bakus 14 lis 2009, 01:21
Osobiste wywody kieruj na PW. Nie wiem na czym plega twój problem( w końcu jesteś na forum) ale jeżeli chcesz go naprawić to nie szukaj wrogów.

przez Ridllic 14 lis 2009, 02:11
ja zadam jedno pytanie czytając co niektórych "speców" od podrywu w tym temacie przeczytajcie własne posty co Wy pierd...... kreujecie z siebie super hiper gwiazdę nieziemskiego formatu oraz wyrocznie w temacie zdobycia kobiety a mówicie ,że z wyboru jesteście prawiczkami no przepraszam nie miałem wiele kobiet w życiu bo moje związki były dość długie ale jak to przeczytać do kupy to trochę żal bije po oczach , czy to nie jakiś kanał podwyższania samooceny i kreowania się na ehhh ohhh druga sprawa radził ślepy ślepemu którą drogę wybrać :mrgreen: prawiczek prawiczkowi no ludzie rozumiem Oscara może tutaj doradzać i robi to sam przyznał się ,że jest byłym dziw karzem :P ja napisałem tutaj żeby autor tego nie robił bo nie powiem mu idź chlopie pewnie ,jak sam nie byłem no bez jaj :mrgreen:

Ps pożadna bo na dyskoteki nie chodzi - rozwaliło mnie to a co tam wszystkie bez majtek przychodzą :?:
Ridllic

przez bakus 14 lis 2009, 02:27
O co Ci facet chodzi bo nie rozumiem?? Widzisz jak ktoś nie wie co to znaczy PUA to gada takie bzdury.
Wybierasz drogę. Albo jesteś typem który podchodzi do pięknej koiety po to by ją wyrwać na seks albo jesteś facetem który podchodzi do pięknej kobiety po to, żeby stworzyć z nią zwiazek. Ja należe do tej drugiej grupy. Z tym, że nie wchodze w związki i nie kończe w łóżku, nawiązuje sympatie, a łóżkiem moglo to sie skonczyć nie raz.

I czasem czytaj między wierszami. Pożądna bo nie łązi na dyski ciągle, strojać się po to by kokietować, pilna uczennica, z pasją, kulturalna, z ciepłym nastawieniem do ludzi, nie żadna oh ah co to nie ja.

Nie szukaj wojny kolego.

przez magdalenabmw 14 lis 2009, 02:31
Ridllic napisał(a):ja zadam jedno pytanie czytając co niektórych "speców" od podrywu w tym temacie przeczytajcie własne posty co Wy pierd...... kreujecie z siebie super hiper gwiazdę nieziemskiego formatu oraz wyrocznie w temacie zdobycia kobiety a mówicie ,że z wyboru jesteście prawiczkami .

Ps pożadna bo na dyskoteki nie chodzi - rozwaliło mnie to a co tam wszystkie bez majtek przychodzą :?:

Właśnie, prawiczki z wyboru ale zarazem znawcy kobiet. Dla mnie to sie wyklucza.

Rid, napisałam że wg mnie nieporządna dziewczyna to nie taka co chodzi na dyskoteki (bo ja też chodzę), ale taka, która na dyskoteki lata w każdy piątek, a pozostałe dni tygodnia myśli tylko o tym w co sie ubrać na dysoktekę. Rozumiesz.

Bakus -nie pamiętam już, ile masz lat, ale widziałam Twoje zdjęcie i nie obraż sie, ale wyglądasz bardzo młodo- na jakieś 17lat. I nie wyglądasz na doświadczonego znawcę kobiecej psychiki. No chyba że sie mylę. Bo pisząc z Tobą i czytając o Twoim bagażu doświadczeń miałam wrażenie że piszę z jakimś 50latkiem który miał tysiące kobiet w życiu. A tu taki niepozorny ''licealista''...

Jak dla mnie to temat powinien być już zamknięty, bo temat jest wyczerpany a zaczynają sie spory wynikające z różnic poglądowych.
magdalenabmw

przez Ridllic 14 lis 2009, 03:07
bakus tu nie chodzi o wojnę ale zerknij do pierwszego postu w tym temacie i przeczytaj go jeszcze raz , co ma kolegi problem do Twoich dokonań w "przemyślanym i wręcz profesjonalnym uwodzeniu kobiet" Widzisz jak ktoś czyta niezrozumiale to pisze takie bzdury . jak można radzić facetowi który zadaje konkretne pytanie , nie będąc uczestnikiem takiego doświadczenia jakim jest seks nie mówiąc już o obeznaniu w temacie . ja wyraziłem ukrytą treść w poprzednim poście a brzmi Ona " Przywłaszczam sobie ten temat ,całkowicie go zmieniam teraz rozmawiamy o tym jakim jestem mistrzem uwodzenia" sprawa druga nie wiem czy traktujesz wszystkich poniżej inteligencji własnej ale Cie zaskoczę pech chciał ,że wiem co to jest PUA i naprawdę mógłbym sie wdać w dyskusję na temat . I skoro jesteś tak wyspecjalizowany w tej dziedzinie to dlaczego chciałeś zrobić wrażenie podając przykład zainteresowania sobą kobiety który znajduje się w każdym poradniku szkoły uwodzenia kobiet. a po trzecie oceniasz kobietę przez pryzmat wizyt w lokalach rozrywkowych w niektórych miejscach miastach to sposób na spędzanie wolnego czasu a dla nie których kobiet to nawet sposób bycia co nie stwarza z nich od razu nie porządnych co do kokietowania poznaj więcej kobiet a dowiesz się ,że każda ma to we krwi i uwielbia to robić taka natura jedne świadomie inne nie ale na to trzeba co dziwne się wyda nie tylko zdobywać kobiety na ilość ale stworzyć związek w którym to widać jak na dłoni .

bakus napisał(a):. Widać od razu, żę jest pożądna,
na żadne dyskoteki nie chodzi...

magdalenabmw ja kierowałem swoją wypowiedź do tego zdania ale jeśli Ty też tak uważasz to ktoś się z nas myli bo ja znam kilka dziewczyn które imprezują nie tylko w te "piątki" i "weekendy" i i wiem o tym że szybciej wyrwał bym i namówił na seks kumpla niż je na niezobowiązujący numerek tak ,że nie ma zasady i nie ma co oceniać ludzi po szczegółach
Ridllic

przez pk-pk 14 lis 2009, 12:29
chlopaki - przestancie sie w koncu brnadzlowac na forum, albo do burdelu albo siedziec cicho w domu i nie narzekac bo sie to nudne juz robi. sami se jakies dziwne problemy do glowy wbijacie i tyle. juz byscie sto razy laske wyrwali jakas jakbyscie gdzies dupe ruszyli i odeszli na piec minut od komputera

przez wovacuum 14 lis 2009, 12:41
pk-pk, swièta prawda!! ;)
wovacuum

przez eksajter 14 lis 2009, 14:23
Pozwole sie wtrącic w rozmowę na temat podrywu kobiet. Kolega Bakuś po częsci ma rację a po częsci bredzi głupoty. Z tym ze mezczyzna powinnien podchodzic do nawiazania znajomosci z kobieta na luzie to sie zgodzę. Jesli odrazu da kobiecie to zrozumienia ze chce z nia byc to ona go oleje. Tylko fakt faktem ze ciezko jest naprzyklad poderwac dziewczynę która pracuje w sklepie np z ciuchami. Nie wypada Ci przeciez przychodzic do niej 2 razy w tyg. Bakus masz latwiej z kolezanką z grupy bo widujesz ją na angielskim. Co do twoich wywodów na temat uwodzenia to powiem ci ze jesli jestes sobą i juz tak masz to ok, ale jesli grasz to uwierz mi ze nawet jesli bys jej zawrocil w glowie to po jakims czasie wyjdzie jaki jestes naprawdę i to wszystko sie z hukiem rozpieprzy. Jesli chodzi o uwodzenie kobiet to podstawa to byc sobą, szanowac tą kobietę i wymagac szacunku od niej. Kolejna rada to aby nie robic nic na sile.... bo nie o to chodzi w życiu. Pozdro.
Bakus: Zastanawia mnie dlaczego z takim powodzeniem u pięknych kobiet nie chcesz sie z żadną związać? ciekawa sprawa... ;)

przez Paranoja 14 lis 2009, 14:38
a co za roznica czy dziewczyna pracuje w sklepie z ciuchami czy chodzi z toba na angielski?

wiecie co, robicie takie podchody ze nie moge, najlepiej zeby kazdy byl wrozka i wiedzial ze druga osoba sie toba interesuje przy czym ta osoba nie daje zadnych znakow tym ze jest zainteresowana. kombinujcie tak a napewno wszyscy bedziemy sami. ja mowie chociaz wprost ze nie chce z nikim byc bo jeszcze podnosze sie po ostatnich zwiazkach ale to nie znaczy ze faceci mnie nie pordywaja. robia to ale wprost, mowia ze maja ochote poznac mnie blizej, ze sie im podobam. a nie jakies takie dziecinne zagrywki.

bakus, kazdy ma jakies tam sposoby na podrywanie, jesli twoje dzialaj to ok, ale mnie bys migdy na cos takiego nie poderwal bo chyba bym sie tobie w twarz rozesmiala. dziecinne podejscie naprawde.
a co do tekstu
Albo jesteś typem który podchodzi do pięknej koiety po to by ją wyrwać na seks albo jesteś facetem który podchodzi do pięknej kobiety po to, żeby stworzyć z nią zwiazek. Ja należe do tej drugiej grupy. Z tym, że nie wchodze w związki

to sorry ale przeczysz sam sobie. to co ty chcesz od zycia? podchodzisz do pieknej kobiety by stworzyc z nia zwiazek ale nie wchodzisz w zwiazki, to po co zawracasz jej glowe?
poza tym sorry ale nie zawsze ta piekna kobieta nadaje sie na kandydatke na zone i wrecz odwrotnie ta ktora wg ciebie nie nalezy do "pozadnych dziewczyn" moze byc idealna zona, kochajaca matka i bliskim przyjacielem. nie oceniaj ludzi tak plytko.

az mi ciarki po ciele przeszly bo przypominasz mojego bylego dla ktorego bylo wszystko albo biale albo czarne, jesli laska chodzila do kosciola to byla pozadna, reszta to ku r wy. no i ma biedak trzydziesci pare lat i jest sam. ostatnio po chyba 7 latach po rozstaniu prosil o spotkanie. zreszta nie pierwszy raz. wczesniej odnamwialam. tym razem zgodzilam sie i co? chlopak sie nie zmienil, jest takim samym egoista kochajacym wylacznie siebie jakim byl 8 lat temu, podobnie patrzy na dziewczyny jak ty. ciesze sie ze sie z nim spotkalam bo teraz juz wiem ze bardzo dobrze zrobilam nie bedac juz z nim.
Paranoja

Sortuj wg