Inicjacja z prostytutką

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Inicjacja z prostytutką

przez pk-pk 10 lis 2009, 14:23
chlopaki, dlugo jeszcze bedziecie sie tak piescic ze soba?

przez Koturre 10 lis 2009, 14:35
bunny_wrrr,

1. na rozmaite dylematy moralne polecam lekturę "Z genealogi moralności" F. Nietzche :D Naprawdę :)

2. Ogólnie uważam, że hmmm.., przechowywanie nadmiaru materiału genetycznego nie jest dla faceta zdrowe. Mówimy tu o facetach którzy mają po 20 lat i więcej i w życiu nie zajrzeli do cipki. I to jest koszmar - tak uważam. 20 letni prawiczek brzmi dla mnie jak "dżentelmen" z kołchozu - coś po prostu na wskroś niedorzecznego. Jeśli żadna koleżanka nie da mu d... a facet jest nieśmiały i nie jeździ Porsche to cóż - niech wybierze dziwki. Po popęd może chyba ugasić tylko uderzeniem młotka w żołądź.

3. "Pierwszy raz" nie ma osobiście dla mnie żadnego znaczenia w dalszym życiu.

4. Przyznaję, że chodzenie na dziwki to oszczędność czasu, nie trzeba słuchać jak się nazywa jej brat i jaki lubi kolor ani innych pierdół - ogólnie kwintesencja tego co się potrzebuje za liczmy przykładowo dwie najgorsze w tym kraju dniówki pracy.

5. Jesteś romantyczna i to w Tobie bardzo lubię :)

6. Koturre miał nieraz sierść przetrzepaną za skoki na bok - obecnie zaś ma kobietę która trzepie mu sierść za darmo (bo jest wierny) i robi sceny zazdrości za darmo :P

Ogólnie Koturre podtrzymuje swoje stanowisko, aczkolwiek poleciłbym uważną lekturę i Twojego postu aby odbiorca miał świadomość co robi i później nie żałował swoich czynów :) Moje i Twój post stanowią pewne skrajności. I to dobrze - bo rozwiązanie leży pewnie gdzieś pośrodku

Pozdrawiam serdecznie.
Koturre

przez bunny_wrrr 10 lis 2009, 14:57
Koturre napisał(a):Po popęd może chyba ugasić tylko uderzeniem młotka w żołądź.
haha no tak :lol:
ale jakby sprobowal poradzic sobie ze swoimi ograniczeniami i nauczyl budowania relacji z dziewczynami
to mialby 2w1: bylby zdrowszy psychicznie i moglby dupczyc - w dodatku za darmo :mrgreen:
no ale fakt faktem ze kazdy ma swoj punkt widzenia :smile:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 10 lis 2009, 15:07
bunny_wrrr napisał(a): bylby zdrowszy psychicznie i moglby dupczyc - w dodatku za darmo :mrgreen:
:

romantyczna dziewucha nie ma ,że to tamto :mrgreen:
Ridllic

przez pk-pk 10 lis 2009, 15:45
bunny_wrrr napisał(a):
Koturre napisał(a):Po popęd może chyba ugasić tylko uderzeniem młotka w żołądź.
haha no tak :lol:
ale jakby sprobowal poradzic sobie ze swoimi ograniczeniami i nauczyl budowania relacji z dziewczynami
to mialby 2w1: bylby zdrowszy psychicznie i moglby dupczyc - w dodatku za darmo :mrgreen:
no ale fakt faktem ze kazdy ma swoj punkt widzenia :smile:

Tu nie chodzi tylko o umiejetnosc budowania relacji tylko o wygorowane wymagania z obydwu stron. Powiedzialem juz, ze ksieciowie i ksiezniczki to tylko w bajkach sa. A ze u nas przecietna dziewczyna na temat seksu sie czerwieni i chce czekac az do slubu to juz inna sprawa...

[Dodane po edycji:]

Piszecie o jakiejs niesamowitej atrakcyjnosci etc. Co to ma /cenzura/ zanczyc?! Znam dziolchy co specjalnie ladne nie sa, a na brak partnera nie narzekaja bo sa po prostu fajne. Sa konkretne, umieja sie fajnie ubrac i mozna z nimi pogadac a przy tym sa wyluzowane, nie maja tej specyficznie polskiej pruderii i nie kurwia sie na dyskotekach bo do nich nie laza. Wy naprawde robicie sobie tyle problemow ze leb staje! Dalej ogladajcie pojebane magazyny kolorowe i telewizje to bedziecie mieli wasz idealny zwiazek.

przez Ridllic 10 lis 2009, 16:36
pk-pk, stonuj trochę takim ogólnym atakiem bo wypowiadasz się jak byś nie liczył się z nikim i niczym i każdy się mylił w wypowiedziach tylko nie TY nikt tu za księcia i księżniczkę sie nie podaje ,i zdziwił byś się ,że przeciętna dziewczyna u nas może wiedzieć na ten temat więcej niż Ci się wydaje ;)
Ridllic

przez pk-pk 10 lis 2009, 16:39
Z moich obserwacji wynika co innego. Cackacie zamiast brac zycie takim jakim ono jest. Ja jestem taki, ze mowie prosto z mostu o co idzie i tyle. Jesli komus sie to nie podoba, trudno. Gdyby z waszej dyskusji cos wynikalo sensownego, to ludzie nie pisaliby dalej. Ale nie wynika...

przez Ridllic 10 lis 2009, 16:46
skoro uważasz ,że wymiana poglądów tutaj jest nie potrzebna i masz świadomość ,że wszyscy jałowo mówią twoje zdanie Twoje prawo ja się z Toba nie zgodzę każdy jest inny i inaczej postrzega pewne sprawy nie da się narzucić wszystkim jednego pkt widzenia
Ridllic

przez pk-pk 10 lis 2009, 16:57
Nie uwazam tak, ale zycie jest jakie jest i nie ma sensu doszukiwac sie dziury w nim. Jeden kogos ma, drugi nie i nie ma recepty na to, skad to sie bierze i tyle. Mozna sie zadreczac a i tak sie stoi w miejscu.

przez Ridllic 10 lis 2009, 17:04
nie wiem czy tak stoi w miejscu bo widząc tutaj bliskich znajomych a jest ich większość patrząc po nickach ,którzy się wypowiadali sa w szczęśliwych związkach i pewnie maja udane życie erotyczne więc nie rozumiem dlaczego uważasz ,że się mylą
Ridllic

przez pk-pk 10 lis 2009, 17:21
mowie o tych, co wciaz narzekaja i szukaja nie wiadomo czego

przez bakus 10 lis 2009, 17:24
Magdlaeno przepraszam Cie najmocniej, ale jeżeli oceniasz moje zdanie jako błędne tylko dlatego, że jestem prawiczkiem to ośmieszasz samą siebie. Co to za durnowaty argument, „zalicz” a potem się wypowiadaj. Wylądowałem w łóżku paroma kobietami. A znałem je dobre pare dni dosłownie. I by doszło do seksu gdybym się nie wycofał. Dlatego, że one były w związkach albo jak singiel ki to wiedziałem, że się będą chciały związku(na który gotowy nie jestem) we mnie a nie chciałem ich ranić. Ostatecznie dlatego się wycofywałem i pewnie też mimo tego, że nie zasmakowałem seksu. Ale to nie ważne. Jedyne co o tym świadczy, że im później tym gorzej. Dlatego wybacz ale wiem co mówię. Jeżeli natomiast nadal ze mnie drwisz to akceptuje. Jestem prawiczkiem fakt, nie znam się. Autorze drogi, idź do szkoły uwodzenia. Pokażą Ci jak uwieść kobietę, jak stworzyć związek albo jak ją po prostu zaciągnąć do łóżka, żeby obie strony tego chciały. Wybór zależy od Ciebie. Oni droga Magdo zaliczyli tysiące kobiet i potwierdzą dokładnie moje zdanie.
I skończ już gadać, że nie każda jest taka czy siaka. Oczywiście, że nie każda. Fakt jest taki, że facet ma 30 lat i jest prawiczkiem. Jakby było pełno kobiet co by takich jak on chciało to tak jak te co lubią maczo mają kogoś to tak te co lubią miłych znaleźliby kogoś. I Ci mili by też kogoś mieli tak samo i maczo.
I czytaj modelko ze zrozumieniem, bo nie napisałem, że twój chłopak to maczo. Nie napisałem też żę wszystkie lubią maczo tlyko niewielka ilość. Głupie suki, lachony imprezowe. Takie lubią maczo. Widziałem jego zdjęcie. Wygląda na fajnego ułożonego gościa. Napisałem tylko, że nie był taki grzeczniutki bo raz, że miał seks za sobą, dwa, że jakoś się poznaliście. Gdyby miał taki charakter jak autor tematu byś go nie zauważyła w ogóle.
Zresztą polecam film Hitch.

Pozdrawiam.

Paranoja napisał(a):hahaha bakus, mam nadzieje ze nigdy nie trafie na ciebie. lol ekspert od kobiet. lololol

Najgorsze są takie jak ty. Które bronią tej swojej durnej moralności i wyśmiewają fakty.

Pisałem o Lindzie pisałem o Bondzie, zapomniałem o Housie. Dr House wygrywa ostatnie lata w rankingach na najbardziej pożądanego faceta przez kobiety. Oczywiście w głosowaniu brały udział Panie. Rzeczywiście grzeczny to on jest.

I w ogóle Magda wiesz co?? Pomijając naszą wspólną sympatie do BMW(uwielbiam E34) to najpierw piszesz jak to cudownie mieć prawiczka jak bardzo byś go chciała mieć a raptem jak sie pojawiłem to postawiłaś moją cnote jako coś negatywnego nie dającego mi prawa głosić poglądów bo z faktu, że jestem prawicziem nic nie wiem. Rzeczywiście ich cenisz. Jesteś doskonałym przykładem kobiet które mówią jedno robią drugie.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Paranoja 10 lis 2009, 18:42
bakus tak szczerze mowic to nie chce mi sie z toba wchodzic w dyskusje, po prostu.

kazda kobieta jest inna i na dodatek jest zmienna. jedna lubi chamow i prostakow, inna romantykow, ale to nie znaczy ze ta co lubi chamow i prostakow nagle nie stwierdzi ze woli romantyka. nie ma reguly. no oprocz jednej, byc soba.
Paranoja

przez pk-pk 10 lis 2009, 18:45
Paranoja napisał(a):bakus tak szczerze mowic to nie chce mi sie z toba wchodzic w dyskusje, po prostu.

kazda kobieta jest inna i na dodatek jest zmienna. jedna lubi chamow i prostakow, inna romantykow, ale to nie znaczy ze ta co lubi chamow i prostakow nagle nie stwierdzi ze woli romantyka. nie ma reguly. no oprocz jednej, byc soba.

Dokladnie! Nie ma na takie rzeczy gotowej recepty. Zazwyczaj przychodzi to w najmniej oczkiwanym momencie. Wiec po co sie spieszyc gdzies?!

Sortuj wg