Czy pesymistka może znaleźć kochającego ją faceta?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Czy pesymistka może znaleźć kochającego ją faceta?

przez Salix 23 mar 2009, 17:26
Ridllic napisał(a):a kto mówi ,że nie można poczucie humoru wskazane mało to "jęczarni" na forum :!:

ale ja powaznie pytam i chcialabym powaznej odpowiedzi na moje wątpliwości... to aż tak dużo?
Chora i zła do głębi - inni ludzie mnie taką uczynili.

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

przez Korba 23 mar 2009, 17:26
o ile nie zauważyłaś, próbowałam z Tobą rozmawiać całkiem poważnie.... nie sądzisz, że jesteś trochę przewrażliwiona? wybacz, mam nerwicę, nie mam tyle cierpliwości ile byś potrzebowała, a ciężko się z Tobą rozmawia, bo jesteś anty-wszystko.
poczucie humoru pomaga mi nie zwariować, Ty się użalasz, ja wolę się śmiać, ot, taki objaw choroby.
Korba

przez Salix 23 mar 2009, 17:28
spytałam wcześniej, kto zwróciłby na mieście uwagę na smutną dziewczynę w czerni.

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 23 mar 2009, 17:29
Salix, poważnie Ci odpowiedzaiałem że musisz bardziej wierzyć w siebie wróć kilka postów wcześniej a napewno kogoś poznasz co do tego co napisałem o facecie w skórze to takie moje spostrzeżenie ,że dziewczyna zyjąca w tych klimatach ma takiego wlaśnie gościa ;)
Ridllic

przez laguna 23 mar 2009, 17:30
Salix teraz to juz nikt nie wie o co komu chodzi. faceta sie znajdzie tylko trzeba poszukac, sam nie przyjdzie. trzeba zaczac myslec pozytywniej. jak Ci ciezko to idz do psychologa porozmawiaj z nim, albo do psychiatry jezeli chcesz prochow ale po co sie w nie pakowac. mi sie wydaje ze przyzwyczailas sie do nic-nie-lubienia i patrzenia-negatywnie-na-wszystko sama chyba sie w to wprowadzilas, mowisz ubierasz sie na czarno pewnie jestes jakims metalem, metale lubia sie dolowac smutnymi piosenkami, czytaja czarna biblie i zawsze sa w depresji. zmien muzyke na lepsza.

i nie wkrecaj sobie depresji, tylko dlatego ze nie masz nic do roboty i nic cie nie interesuje. znajdz sobie znajomych, zainteresowanie.
Ostatnio edytowano 23 mar 2009, 17:31 przez laguna, łącznie edytowano 1 raz

przez Salix 23 mar 2009, 17:31
Ridllic napisał(a):Salix, poważnie Ci odpowiedzaiałem że musisz bardziej wierzyć w siebie wróć kilka postów wcześniej a napewno kogoś poznasz co do tego co napisałem o facecie w skórze to takie moje spostrzeżenie ,że dziewczyna zyjąca w tych klimatach ma takiego wlaśnie gościa ;)

ale ja nie wierze w siebie jesli wiem ze sie nikomu nie podobam.

[*EDIT*]

laguna napisał(a):Salix teraz to juz nikt nie wie o co komu chodzi. faceta sie znajdzie tylko trzeba poszukac, sam nie przyjdzie. trzeba zaczac myslec pozytywniej. jak Ci ciezko to idz do psychologa porozmawiaj z nim, albo do psychiatry jezeli chcesz prochow ale po co sie w nie pakowac. mi sie wydaje ze przyzwyczailas sie do nic-nie-lubienia i patrzenia-negatywnie-na-wszystko sama chyba sie w to wprowadzilas, mowisz ubierasz sie na czarno pewnie jestes jakims metalem, metale lubia sie dolowac smutnymi piosenkami, czytaja czarna biblie i zawsze sa w depresji. zmien muzyke na lepsza.

wierzysz w stereotypy ;)

a ja jestem depeszem.

przez laguna 23 mar 2009, 17:32
trupioblade laski w czerni raczej sie nie podobaja facetom

wiesz co? ja ci zazdroszcze. tez chce zeby moim najwiekszym problemem bylo to ze nie mam faceta.
Ostatnio edytowano 23 mar 2009, 17:34 przez laguna, łącznie edytowano 1 raz

przez Ridllic 23 mar 2009, 17:33
Salix, ale dlaczego tak uwazasz a moze sie podobasz tylko sobie tak wymyśliłaś i tak Ci lepiej sie zyje :?:
Ridllic

przez Salix 23 mar 2009, 17:34
laguna napisał(a):trupioblade laski w czerni raczej sie nie podobaja facetom

nie jestem trupioblada, poza tym przydaloby Ci sie jednak troche wiedzy o subkulturach. :(
nie tylko ja szufladkuję ludzi, widzę ^^

kazdy ma inne problemy i inne potrzeby. Ja po prostu nie umiem życ sama dla siebie. krzywdzę tym kogoś? raczej nie!

[*EDIT*]

Ridllic napisał(a):Salix, ale dlaczego tak uwazasz a moze sie podobasz tylko sobie tak wymyśliłaś i tak Ci lepiej sie zyje :?:

gdybym sie podobała, to by mnie dostrzegali i chcieli być w pobliżu mnie.

przez Ridllic 23 mar 2009, 17:39
eeee Salix, jesteś względem auto pozytywnego myślenia niereformowalna chyba :?: staram Ci powiedzieć ,że kurcze nie możesz tak myśleć bo to napewno nie prawda
Ridllic

przez Salix 23 mar 2009, 17:41
Ridllic napisał(a):eeee Salix, jesteś względem auto pozytywnego myślenia niereformowalna chyba :?: staram Ci powiedzieć ,że kurcze nie możesz tak myśleć bo to napewno nie prawda

ale mam cały czas dowody, że nikt mnie nie chce.

przez laguna 23 mar 2009, 17:41
no wiec moja piekna bylam sobie kiedys metalem za malolata, i troche mnie to zepsulo i wprowadzilo w depresje ktora sama sobie dowalilam sluchajac utworow o tym jakie to zycie jest beznadziejne.

szufladkuje ludzi, przyznaje. a co to zle?taka jestem.

za to wkurzam sie kiedy ktos dostaje 100 rad na problem znalezienia faceta i wszystko neguje, potem stwierdza ze i tak nikt go nie rozumie i ogolnie zlewa na wszystko i po ch*j siedem stron naszych wypocin.

i wiem ze laski w czerni nie podobaja sie facetom. no heloł kazdy facet woli dziewcze ktora wyglada jak kwiatuszek niz jakby szla na pogrzeb

nie umiesz zyc sama dla siebie zyj dla starych, dla przyjaciol. no ale przeciez to nie wszystko dla Ciebie, no bo jak to. zmien sie, to kazdy proboje tu Ci powiedziec, skoro nie umiesz zyc dla siebie, nie cieszysz sie z siebie, to czas sie zmienic.

przez suzak29 23 mar 2009, 17:42
Salix, Nie znam Cię,ale myslę,że jesteś antypatyczna ,a do tego bardzo bezczelna :!:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez Salix 23 mar 2009, 17:43
laguna napisał(a): laski w czerni nie podobaja sie facetom. no heloł kazdy facet woli dziewcze ktora wyglada jak kwiatuszek niz jakby szla na pogrzeb

ale ja nie chce wyglądać jak "kwiatuszek"... to mi sie kojarzy z czymś infantylnym...

[*EDIT*]

suzak29 napisał(a):Salix, Nie znam Cię,ale myslę,że jesteś antypatyczna ,a do tego bardzo bezczelna :!:

czemu zaraz bezczelna? : o

Sortuj wg