Problem z żoną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Problem z żoną

przez judgejules 20 lut 2009, 02:48
wlasnie przed naszym zwiazkiem,nasze przerwy trwaly tydzien,w tamtym roku wyjechalem na 3 miesiace i na saame rachunki tel wydalem 3000zl zeby byc z nia w kontakcie.i to byla najdluzsza przerwa ale w trakcie bylismy ze soba.nie wiem boje sie ze jesli bedzie ta przerwa to wlasnie zemsci sie na mnie w ten okrutny sposob:(chociaz nie rozumiem jej zemsty skoro kiedy bylem w innym zwiazku nie myslalem o niej tak jak teraz,ale za to ona byla juz wtedy zakochana...teraz zaluje tamtego zaluje ze wczesniej nie myslalem o niej jako o kims kto moze ze mna dzielic zycie:(duzo ludzi mowi jakie to ona ma szczecie itp.ale co z tego skoro ona tego nie docenia.załamka test na depresje wykazal ze musze isc na terapie....:|

[*EDIT*]

aha uzupelnie.jest wiele ale nie takich jak ona pomimo wszystko nie ma innej!!!jak ja sobie poradzic z taka strata to jak bys mial funkcjonowac tylko z glowa bez serca same mysli ktore cie zrzeraja i pograzaja co ona robi z kim gdzie czy mysli o mnie czy zaluje???100000000 mysli na sekunde to nie jest latwe,i mi jest ciezko moze inni sobie radza z tym ale ja nie potrafie:(taki juz jestem poprzestawialo mi sie we lbie przez babe i mam teraz:((((

przez desdemon 20 lut 2009, 11:11
judgejules, nie ty pierwszy przez babe mozesz przejsc zalamanie,tak samo my przez facetow,ale uwierz mi ze jak sie zakochasz po raz drugi w kims innym (i nie mow ze jest to niemozliwe ;) ) to inaczej spojzysz na to wszystko.Najlepszym lekarstwem na straconą milośc jest nowa.Jestes strasznie do niej przywiazany,bo kazda wolna chwila to ona i dlatego jest ci tak cholernie ciezko. Dajcie sobie troche czasu.I jezeli faktycznie ona zrobi tak jak mowi i cie zdradzi to zakoncz to,bo wtedy sama pokaze jaka jest jej milosc i ile jest warta. Osoba ktora naprawde kocha nie robi takich rzeczy drugiej i to jest oczywiste.

przez judgejules 20 lut 2009, 12:26
heh tylk oze ona moze powiedziec:przeciez nie bylismy ze soba i to zrobi, bedzie chciala wrocic wtedy dopiero bedzie bol jak juz nie bedzie mogla:(bo jej nie przyjme chodz bede wiedzial ze ona chce.pozatym nie dam rady sam juz nie umiem,kiedys bym to olal i powiedzial to sobie idz jak nie ty to druga mam na peczki.ale juz tak nie mysle nie umiem znow tak pomyslec,bo moim zdaniem nie jestem jakims obiektem zainteresowania kobiet...a ona akurat od lat sie kochala we mnie...ja juz tez od dawna w niej:(ciezko bedzie i nie moge pozwolic na taka przerwe...czy to musi byc?moze zateskni?a jak jej sie spodoba wolnosc?:((nie umiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dzidzia! 06 sie 2009, 00:13
Czemu się dajesz ?? Postaw ultimatum: albo siądzie na dupie, albo koniec. No przecież tak nie może być. I chociaż znam ten ból, to chyba wiedziała w co się pakuje, co nie ? :D :szukam:

przez magdalena031083 06 sie 2009, 07:57
Myślę ,że wykorzystuje to że ją kochasz owinęła cię w koło palca ,pewnie chciała już dawno cię zostawić ...ale tylko jeden mogła przytoczyć argument przeciwko tobie ,to że byłeś z inną i udało jej się .Nic na siłę ona cię rani i będzie to robić jak się pogodzicie, moim zdaniem teraz poszaleje i wróci ,bo wie że powie parę miłych słówek i jej wybaczysz :-|
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

Problem z żoną

przez 2004borys 08 lis 2014, 15:16
tak to już jest
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

Sortuj wg