Toksyczne związki !!!! (związki które was wykańczają)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Mila31 02 maja 2016, 00:01
Psychotropka`89 napisał(a):Mila31, a z czego Wy żyjecie?
Bo życie drogie, a pić się chce... Natomiast Ty "na swoim" z dwójką dzieci, on pije, szlaja się, imprezuje... Jakieś to takie zagadkowe wszystko dla mnie...
:bezradny:

Jestem w UK

przez bittersweet 02 maja 2016, 10:26
Mila31, jesteście małżeństwem ? jeżeli nie, jedyne co musisz z nim ustalić, to warunki na których on spotyka się z dzieckiem. I to nie Ty masz to ustalać, tylko zwróć się do pomocy społecznej albo prawnika.
Jestes od tego typka uzalezniona emocjonalnie, co on skrzętnie wykorzystuje. Pozwalasz się manipulowac gościowi, który daje Ci kopy w d.upe i jeszcze wzbudza w Tobie poczucie winy za to, co robi. Przeczytaj sobie ksiazke, która podesłała @refren w linku, tam jest opisany mechanizm takiego związku.

Dzisiaj nie wrocil na noc. Wiem ze siedzial ze swoja siostrzyczka. Powiedzcie jak teraz wybrnac z tego bo to niestety moja wina ze wybaczylam mu zdrade zamiast od razu go wykasowac. Teraz bedzie wszystkim opowiadal ze sasiad byl u mnie na noc i ze to ja go zdradzilam a nie on mnie. A mialabym to juz za soba a teraz musze kombinowac.

:shock: a dlaczego masz cos kombinować ? dlaczego się boisz, co on będzie opowiadał ? dlaczego Ty chcesz się z tego tłumaczyc ? gdyby on zaczał opowiadac, ze handlujesz kokaina albo porwali Cie kosmici , to tez bys się tłumaczyła ? ogarnij się, bo pozwalasz sobą pogrywać jak 5-letnie dziecko, które można nastraszyć potworem pod łóżkiem.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Mila31 02 maja 2016, 13:06
bittersweet napisał(a):Mila31, jesteście małżeństwem ? jeżeli nie, jedyne co musisz z nim ustalić, to warunki na których on spotyka się z dzieckiem. I to nie Ty masz to ustalać, tylko zwróć się do pomocy społecznej albo prawnika.
Jestes od tego typka uzalezniona emocjonalnie, co on skrzętnie wykorzystuje. Pozwalasz się manipulowac gościowi, który daje Ci kopy w d.upe i jeszcze wzbudza w Tobie poczucie winy za to, co robi. Przeczytaj sobie ksiazke, która podesłała @refren w linku, tam jest opisany mechanizm takiego związku.

Dzisiaj nie wrocil na noc. Wiem ze siedzial ze swoja siostrzyczka. Powiedzcie jak teraz wybrnac z tego bo to niestety moja wina ze wybaczylam mu zdrade zamiast od razu go wykasowac. Teraz bedzie wszystkim opowiadal ze sasiad byl u mnie na noc i ze to ja go zdradzilam a nie on mnie. A mialabym to juz za soba a teraz musze kombinowac.

:shock: a dlaczego masz cos kombinować ? dlaczego się boisz, co on będzie opowiadał ? dlaczego Ty chcesz się z tego tłumaczyc ? gdyby on zaczał opowiadac, ze handlujesz kokaina albo porwali Cie kosmici , to tez bys się tłumaczyła ? ogarnij się, bo pozwalasz sobą pogrywać jak 5-letnie dziecko, które można nastraszyć potworem pod łóżkiem.

Moge prosic o tytul ksiazki bo niestety nie widze.
Za kazdym razem sie ze wszystkiego tlumacze zeby mi uwierzyl, zeby zrozumial ze nie jestem taka zla jak on myśli. Robi wszystko zeby siebie wybielic a mnie oczernia.
Po prostu serce mnie boli bo to nie tak mialobyc....
Ale musze jakims cudem odejsc, musze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 02 maja 2016, 13:55
Mila31, klikasz na linka z postu refren i otwierają Ci się strony z ksiażka.
Znowu mnie zadziwiłas, dlaczego Ci zależy żeby on Ci uwierzył ? nie musisz udowadniać swojej niewinności, bo wtedy zachowujesz się jak przestepca usprawiedliwiajacy się przed wysokim sądem :shock: zresztą tylko winny się tłumaczy, wiec po co pozwalasz się wmanewrować w role winnego :? niech sobie głupek myśli co chce, inaczej całe zycie strwonisz udowadniając mu, ze nie jesteś wielbłądem.
Zastanów się, jaki sens ma relacja oparta na pretensjach, zdradach i kłamstwach z jego strony. Po co to ciągniesz ? Idz na terapie dot toksycznych związków i uzależnienia od partnera, a jeżeli nie dajesz rady emocjonalnie radziłabym się zwrócic do specjalisty po leki, przynajmniej na początek. Bo same leki nie załatwią sprawy, one tylko łagodzą objawy.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Mila31 03 maja 2016, 07:36
Wyszedl w sobote na godzine jest wtorek. O 5 nad ranem zaczal walic w drzwi , rzucal kamieniami w okna, wyzywal mnie od kurew , ze "rucha" mnie jakis koles i ze od 3 lat go zdradzam i ze to moja wina ze nie jestesmy ze soba bo go zdradzam od dawna. A tak naprawde to on mnie zdradzal.
Juz mam stres , nie chce zeby wszystkim wciskal klamstwa ze to moja wina.

przez agusiaww 26 cze 2016, 16:19
Mila31, i jak sytuacja?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wiejskifilozof 27 cze 2016, 10:38
Moi sąsiedzi,żyli w toksycznym związku,przez 33 lata.

przez Tella 20 sie 2016, 16:29
zaczynam podejrzewać, że coraz wiecej jest toksycznych związków na tym świecie

przez refren 21 wrz 2016, 21:09

przez alone05 29 paź 2016, 15:40
Moim zdaniem z toksycznego związku trzeba się jak najszybciej uwolnić, jeśli zauważymy po kilku tygodniach lub po kilku miesiącach takie coś jak obrażanie, krytykowanie wyglądu, ciuchów, poglądów, wyborów, wyśmiewanie trzeba się jak najszybciej ewakuować, lepiej być samemu niż w toksycznym związku, przynajmniej psychika pozostaje zdrowa.

przez Nichtigkeit 08 lis 2016, 12:39
mnie zniszczylo

przez Tella 12 lis 2016, 16:29
Skad to znam...

przez Nichtigkeit 20 lis 2016, 15:27
Tella napisał(a):Skad to znam...

oczywiscie nie sam zwiazek tylko
ale
na pewno nie bylo bez wplywu
tylko co z tego
skoro nie jestem w stanie zrobic SAM tego co powinienem..

przez Tella 20 lis 2016, 15:43
Najgorsze, że z początku nie zauważamy bądź po prostu odrzucamy, że coś może być nie po naszej myśli, że to właśnie coś toksycznego

Sortuj wg