Toksyczne związki !!!! (związki które was wykańczają)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Saraid 03 lis 2012, 12:27
secretladykkk, tabletki same w sobie nie rozwiarzą problemu waszego związku pomagają Tobie stanąć na nogi,lepiej się poczuć ,jednak zdrowienie w tak toksycznych warunkach jest bardzo trudno trzeba cos zmienić odciąć się od tego co powoduje Twój stan to podstawa,potem przepracować to na terapii.
Saraid

przez Bonus 03 lis 2012, 12:31
Nie każdemu też powiem o moich problemach, bo ludzie są różni, nie każdy umie słuchać, nie każdy ma dobre podejście do tego, a zdecydowanie wolałbym dziewczynę i to jeszcze psychologa. Miałem kiedyś koleżnkę, która była psychologiem i dobrze mi się z nią rozmawiało, ponieważ chciała mi jakoś pomóc, potrafiła słuchać, ale umarła w szpitalu przez wypadek samochodowy. Jechała samochodem swoim gdzieś na wylotówce, wjechała do rowu i cała się połamała, była sparaliżowana i na skutek obrażeń umarła, co było dla mnie bardzo smutne, bo straciłem osobę, która mogłaby mi pomóc, gdyby żyła. Smutno mi wtedy było.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Saraid 03 lis 2012, 12:41
secretladykkk, wiesz co każda sytuacja w danym związku jest inna nie da się tego tak samo ocenić,ale patrząc na to co napisałaś to masz despotycznego partnera który zupełnie nie bierze pod uwagę Twoich potrzeb...tak to widzę.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 03 lis 2012, 12:44
Nie ma jakoś tych "prawdziwych" przyjaciół, którzy interesowaliby się trochę moim życiem, sprawiliby, żebym się cieszył, miał siłę do życia. Gdzie w ogóle są tacy ludzie? Ludzie teraz są tacy obojętni dla człowieka, nie przejmują się jego życiem i tak jest wszędzie, a trzeba sobie samemu radzić w trudnych momentach.

przez *Wiola* 03 lis 2012, 14:18
secretladykkk, Moim zdaniem brakuje najważniejszego: wsparcia i zrozumienia. Ale decyzję musisz podjąć sama, dlatego też pytałam czy opisywałaś gdzieś, bo warto głębiej się zastanowić, wypisać plusy i minusy.
Moderator

przez Bonus 03 lis 2012, 14:54
Już samo przebywanie w jakieś grupie, w towarzystwie powinno pomóc psychicznie, a tak się nie dzieje. W pracy też czuje samotność, a znajomi z pracy są dla mnie obojętni i ja to widzę. Tylko tyle, że z nimi rozmawiam, ale to co innego. Nie mogę się odnaleźć w żadnym miejscu, bo wszędzie gdzie jestem nie jest dobrze i to negatywnie działa na psychikę, ale cóż zrobić...

przez carlosbueno 03 lis 2012, 15:02
Nie mogę się odnaleźć w żadnym miejscu, bo wszędzie gdzie jestem nie jest dobrze i to negatywnie działa na psychikę, ale cóż zrobić...
mam podobnie ale to nie jest raczej wina miejsca, innych ludzi tylko naszej psychiki, gdy człowiek będzie szczęśliwy sam z sobą to będzie się czuł dobrze wszędzie( no może prawie wszędzie) no ale jak to zrobić.
Największy Forumowy Maruda

przez Bonus 03 lis 2012, 15:15
No własnie chodzi o to, żeby czuć się w środku szczęśliwym, a wtedy na życie patrzy się już inaczej i wszystko widzi się w kolorach. A co daję radość i szczęście? Bliska osoba, która robi dla nas dużo, jest z nami zawsze, inni ludzie bliscy, dobra rodzina, normalne i ułożone życie. To przykre, że nie wszyscy ludzie mają takie życie i żyją właściwie bez sensu...nie mają dla kogo żyć i po co. Nikt się nie interesuje samotnymi i nieszczęsliwymi ludzmi i tego nie mogę pojąć.

przez Candy14 03 lis 2012, 15:30
gdy człowiek będzie szczęśliwy sam z sobą to będzie się czuł dobrze wszędzie(

otoz to..sprawdzone
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Wiola* 03 lis 2012, 15:36
Bonus napisał(a):. Nikt się nie interesuje samotnymi i nieszczęsliwymi ludzmi i tego nie mogę pojąć.

a kim Ty się interesujesz??
Moderator

przez Candy14 03 lis 2012, 15:38
*Wiola*, soba sie interesuje dlatego te monologi uzalajace ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 03 lis 2012, 15:56
Otóz ja nie tylko sobą się interesuje, ale wieloma innymi ludzmi i taka jest prawda. Ja jestem bardzo uczuciowy i szybko się w coś angażuje, więc znowu tu sie ktoś myli. Kochać też potrafię, tylko nigdy nie miałem kogo kochać.

przez *Wiola* 03 lis 2012, 15:58
Candy14, To było pytanie retoryczne, my wszyscy znamy na nie odpowiedź, ale on i tak wie swoje ;)

-- 03 lis 2012, 16:00 --

Bonus, To powiedz mi np kto z forum jest Ci "najbliższy" w sensie najczęściej z nim wymieniasz poglądy i co wiesz o tej osobie??
Moderator

przez carlosbueno 03 lis 2012, 16:00
Kochać też potrafię, tylko nigdy nie miałem kogo kochać.
to tylko Twoje domniemania.
Ja jestem bardzo uczuciowy i szybko się w coś angażuje, więc znowu tu sie ktoś myli.
nie wiem czy te Twoje internetowe znajomości nazwać można głębokim zaangażowaniem pewnie to takie angażowanie jak seks przez internet ;)
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg