Toksyczne związki !!!! (związki które was wykańczają)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Saraid 02 lis 2012, 21:49
secretladykkk, wiesz jak jest dwoje ludzi to nigdy nie jest jedna strona winna,nie jesteś obiektywna
Saraid

przez Bonus 02 lis 2012, 21:53
Ale ja właśnie jestem postrzegany przez ludzi bardzo dobrze i wasza krytyka nie jest mi potrzebna. A poza tym nie wiadomo, czy dzięki waszym poradom, będzie lepiej? A niby co ja robie nie tak? Ciekawe, w czym jestem winny?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez *Wiola* 02 lis 2012, 22:00
Bonus, Ręce opadają, już raz przestałam pisać do Ciebie i znów mnie jakiś diabeł podkusił :evil: To jednak nie ma najmniejszego sensu,. Żyj sobie tak dalej, uważaj się za chodzący ideał i narzekaj na ludzi którzy są dla Ciebie okrutni i źli, tylko za 50 lat nie obudź się z ręką w nocniku :roll:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 02 lis 2012, 22:00
Ja nie znam innego "środka", który byłby dobry do rozwiązania tych problemów. Bo myślenia i postępowania dziewczyn nie zmienie na siłe. A jeśli chodzi o dobre relacje, to ja naprawdę nie jestem w stanie nic poradzić na to, że relację ze strony niektórych dziewczyn są ciężkie i złe. Ale miałem też bardzo dobre relację z dziewczynami, świetna rozmowa o wszystkim, tylko te znajomośći urwały się nagle, tak po prostu...Nie z każdą dziewczyną miałem ciężkie relacje. Mam fajną koleżankę z Warszawy, z którą świetnie mi się rozmawiało, tylko coś tam się stało, że nasza znajomość zakończyła się, ale było wszystko w porządku.

przez *Wiola* 02 lis 2012, 22:01
secretladykkk, A próbowałaś tu gdzieś opisać na czym polega problem w tym związku?
Moderator

przez Bonus 02 lis 2012, 22:05
Tylko że ja nie uważam się za żaden "ideał", nie uważam, że wszyscy są źli i nie postrzegam nikogo, jak wroga. Chyba koleżanka się pomyliła? Są ludzie źli i dobrzy. Poznaj mnie realnie, wtedy sama się przekonasz, że jest inaczej i piszę to szczerze. Niech już Ci te łapki nie opadają.

przez Saraid 02 lis 2012, 22:11
secretladykkk, nie poddawaj sie kochana tym złym myslom walcz o siebie
Saraid

przez Bonus 02 lis 2012, 22:13
Ja po prostu jestem w życiu ułożony, jestem czysty, mam swoje zasady i to chyba nie jest źle? To nie jest żaden "ideał", tylko normalne postępowanie. Szanuję ludzi, jestem dla nich grzeczny, serdeczny i to też jest źle? Nie ma idealnych ludzi, o czym Ty piszesz, dziewczyno? Mam zalety, ale to do idału bardzo daleko. Ja się z tym nie zgadzam, bo tu koleżanka nie ma racji. A ja bronię siebie.

przez Candy14 02 lis 2012, 22:17
Jest tylu przeciwników tych magicznych tabletek, dlaczego.

dlatego, ze one nie rozwiazuja problemu. Czasami8 sa konieczne zeby czlowiek funkcjonowal ale nie sadze zeby w Twoim wypadku cos daly. musisz usunac zrodlo swojego stanu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 02 lis 2012, 22:18
Ale dziękuje za dobre rady, naprawdę! To jest miłe. Ja znam bardzo wielu dobrych ludzi i oceniam ich dobrze, ale faktem jest, że życie mnie nie oszczędzało. Dostałem tak po dupie od życia, w dzieciństwie, że nie polecałbym nikomu tego, co ja miałem w przeszłości. A ja przez to wszystko nabawiłem się tylko depresji i nie chciało mi się żyć, życie wtedy nie miało dla mnie sensu.

przez Candy14 02 lis 2012, 22:23
Bonus, poczytaj sobie o aspergerze... czytajac Twoje posty mam pewnosc, ze na to cierpisz. To nie jest zlosliwe ale mialam do czynienia z aspergerpowcami
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 02 lis 2012, 22:26
Ja wszystko rozumiem, tylko że ja czuje się dobrze, a nie wierzę w to, że ktoś miałby problemy z mojego powodu, kiedy ja jestem dobry dla ludzi, potrafię słuchać ludzi, ale też bronię swoich racji, tak jak w tym przypadku. Bo akurat to, co koleżanka mi pisała, prawdą nie jest. Nie jestem żadnym ideałem i nie uważam, że wszyscy są źli. Jeśli ktoś źle to zrozumiał, to już wyjaśniłem. Może moja cholerna samotność, zrezygnowanie, smutek powodują, że czuje się źle psychicznie, przytłacza mnie to, ale mimo tego, ja wierzę w lepsze dni, wierzę w ludzi i cieszę się z tego. Po prostu ja źle zostałem tu odebrany, a to co tu piszę, wynika z rzeczywistośći, a nie z wymyślonych bajeczek.

-- 02 lis 2012, 21:34 --

No to nawet, jeśli na to bym cierpiał, to jest powód do tego, żeby mnie tak krytykować, zamiast napisać w ten sposób: "rozumiemy Twoje problemy, jest naprawdę źle, potrzeba dużo rozmowy, uwagi i będzie dobrze". Ale myślę, że ja nie mam takiego problemu, bo ja mam dobre relacje z ludzmi, jestem oceniany miło, przebywając w towarzystwie, a relacje z dziewczynami były troche inne i jak już napisałem, nie wszystkie dziewczyny były dla mnie sympatyczne, miłe i napewno ja nie zrobiłem im nic złego, by miały powód do takich zachowań. Właśnie to jest sztuka dobrych relacji, by wspólnie rozmawiać miło i być dla siebie wyrozumiałym, a ja do tego tak podchodziłem.

przez majaks 02 lis 2012, 22:41
Bonus, tak z czystej ciekawości i odchodząc od tematu, w jakim jesteś wieku??

przez *Wiola* 02 lis 2012, 22:49
Ręce mam już do kolan, nie czytam więcej bo boję się o cycki :P
Moderator

Sortuj wg