Toksyczne związki !!!! (związki które was wykańczają)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez bittersweet 02 lis 2012, 20:45
Bonus, zastanowiłeś się, czemu Ci wszyscy odpisują to samo ? może coś w tym jest ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 02 lis 2012, 20:48
Bonus przydałaby Ci się jakaś terapia uświadamiająca bo wszystkiemu winni są inni, los itd a Ty nic ze swym życiem zrobić nie możesz bo nic od Ciebie nie zależy bo pokrzywdził cie los.
Największy Forumowy Maruda

przez Bonus 02 lis 2012, 20:49
O, to ździwiłabyś się, wiesz? Bo ja nie lubie egoistów, myślących o sobie, a sam nim nie jestem. Ja myślę o innych ludziach i interesuje się losem innych ludzi, więc nie tylko moja osoba się liczy. Zawsze biorę pod uwagę innych ludzi, ale to trzebaby mnie bliżej poznać, żeby samemu się o tym przekonać, bo takie samo pisanie to za mało.

-- 02 lis 2012, 19:54 --

Tylko gdyby parę osób tutaj poznało mnie bliżej, inaczej by o mnie mówili, bo może nie uwierzycie, ale ludzie realnie, jakoś zawsze oceniają mnie pozytywnie. Zawsze jestem miło oceniany, bo ja z ludzmi miło i fajnie rozmawiam, więc tutaj niektórzy mogą się mylić co do mnie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 02 lis 2012, 21:00
Poza tym to wcale nie jest żadne "nudzenie", tylko normalne pisanie prawdy życiowej i stwierdzanie pewnych faktów.

Zeby pisac "prawdy zyciowe" trzeba miec jakies doswiadczenia zyciowe.. Ty ich nie masz.

Zawsze jestem miło oceniany, bo ja z ludzmi miło i fajnie rozmawiam, więc tutaj niektórzy mogą się mylić co do mnie.

Bo byc moze jestes milym czlowiekiem tylko pierprzysz ciagle bez sensu w kolko to samo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 02 lis 2012, 21:08
A skąd wiesz, że nie mam doświadczeń życiowych? A może jednak mam? Na jakiej podstawie twierdzisz, że ich nie mam? Oczywiście, doświadczeń ze związkami nie mam, ale z relacjami damsko-męskimi już tak, więc jednak coś wiem o tym. Ja w dzieciństwie i młodym wieku przeszedłem tyle, co nie jeden starszy człowiek w całym swoim życiu. Młodzi ludzie też mieli ciężko, a ja mam prawie 30 lat.

przez carlosbueno 02 lis 2012, 21:11
Bonus zadałem Ci kiedyś takie pytanie napisałeś że oddała Ci ciało jakaś dziewczyna, uprawiałeś z nią seks a później się okazało że jej nigdy na oczy nie widziałeś tylko z netu ją znałeś, jak to możliwe uprawiać seks z kimś kogo na żywo się nie widziało, bo mnie to cholernie ciekawi.
Największy Forumowy Maruda

przez Bonus 02 lis 2012, 21:11
Ale tutaj jest forum i każdy może "pieprzyć" co tylko mu się podoba. Mamy wolność słowa i różnych opinii, a Komuna już się dawno skończyła. To już nie Władza Ludowa.

przez Candy14 02 lis 2012, 21:11
Na jakiej podstawie twierdzisz, że ich nie mam?

Na podstawie Twoich postow
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Saraid 02 lis 2012, 21:12
secretladykkk, herbata ,leki i pod kołdre ;)
Saraid

przez Bonus 02 lis 2012, 21:17
Więc odpowiadam: ja z tą dziewczyną żadnego seksu nie uprawiałem, bo nigdy jej na oczy nie widziałem, tylko z nią rozmawiałem telefonicznie. Ona sama tak mi mówiła, że oddała mi swoje ciało, umysł i duszę telefonicznie. Podobnie jak oddała mi swoją miłość przez telefon, tylko że to były jej słowa i nic więcej. Robiła sobie jakieś żarty telefoniczne.

przez Hans 02 lis 2012, 21:20
Bonus, to miałeś zajebistą wyjściową sytuację, żeby laskę gdzieś na kolację wysłać albo, żeby sobie gdzieś poczekała na kogoś, kto nigdy nie nadejdzie :twisted:
Feed your head
Feed your head

przez Bonus 02 lis 2012, 21:23
Ale to tylko posty, a napisałem przecież, że w życiu miałem bardzo ciężko, moje dzieciństwo było spieprzone, smutne. Tylko alkohol był w domu, pijaństwo. Znałem dziewczyny ralnie, miałem z nimi realcje i zawsze z mojej strony relacje były ugodowe i dobre. Ja potrafiłbym utrzymać dobrą znajomość, mam do tego wielkie chęci, ale potrzebuje też wsparcia, rozmowy z dziewczyną, bo dlaczego tylko ja mam całe życie dawać coś od siebie? Dlaczego to działa tylko z mojej strony? To chyba normalne nie jest?

przez Saraid 02 lis 2012, 21:29
secretladykkk, po co Ci ta ''dziwna miłość'' skoro jesteś nieszczęsliwa?
Saraid

przez *Wiola* 02 lis 2012, 21:42
Bonus, A dlaczego słowa krytyki odbierasz jako atak. Nikt Cię tu nie atakuje, próbujemy Ci tylko co nieco uświadomić,. co robisz nie tak, dlaczego jesteś tak postrzegany itd. Czy nie o to tutaj chodzi?
Moderator

Sortuj wg