Toksyczne związki !!!! (związki które was wykańczają)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Toksyczne związki !!!! (związki które was wykańczają)

przez jaaa 03 lip 2009, 23:43
moze to nie jest toksyczny zwiazek
ale zaczelam byc z kim kto nie jest w moim typie zuplenie
nie wiem czego
desperacja,zauroczenie ,jakas chemia byla napewno... bo cos mnie ciagnelo do niego,ten dotyk ...
jest mi z nim dobrze ale od samego poczatku mam wrazenie ze nie pasujemy do siebie i boje sie isc w to dalej by jego potem nie zranic zrywajac
sama nie wiem co robic ,dobrze mi ,bliskoc mam ale cholera to nie moj typ :( jestesmy ze soba niecale 2 miechy

przez wciacia 04 lip 2009, 09:14
strasznie to dziwne co piszesz. nie jest w twoim typie-co to właściwie znaczy??? nie rozumiem tego. jesteś z nim i dobrze ci dzięki jego bliskości-czyli coś cię do niego ciągnie. przemyśl czy możesz go pokochać.przemyśl za co mogłabyś go cenić,szanować... ja nie rozumiem tego kompletnie,że nie jest w twoim typie.czy to znaczy ,,zenie podoba ci się fizycznie? ale masz z nim bliskość-czyli nie jest odpychający.coś cię w nim ujęło skoro jesteś z nim 2 miesiące... może spróbuj się na tym skupić i poddać miłości...
wciacia

przez CzarnaZebra 05 lip 2009, 01:43
jaaa napisał(a):moze to nie jest toksyczny zwiazek
ale zaczelam byc z kim kto nie jest w moim typie zuplenie
nie wiem czego
desperacja,zauroczenie ,jakas chemia byla napewno... bo cos mnie ciagnelo do niego,ten dotyk ...
jest mi z nim dobrze ale od samego poczatku mam wrazenie ze nie pasujemy do siebie i boje sie isc w to dalej by jego potem nie zranic zrywajac
sama nie wiem co robic ,dobrze mi ,bliskoc mam ale cholera to nie moj typ :( jestesmy ze soba niecale 2 miechy

idź w to dalej. Zranisz, to zranisz. Do przeżycia. Rzadko się os razu wie że to TEN. Chociaż po 2 miesiącach zwykle ma się jakąś koncepcję. Cyba że się rzadko widujecie 8)
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wciacia 05 lip 2009, 08:28
cóż za brutalne podejście. czy ty czarna zebro-chciałabyś,żeby ktoś tak bawił się tobą i mówił-a tam,zranię czarną zebrę,to zranię-co mi tam... to okrutne.
wciacia

przez betty_boo 05 lip 2009, 09:59
zebra chyba nie miała nic złego na myśli . bardziej chodziło jej o to że warto zaryzykowac i wejsc w ten związek zgodnie z zasadą "kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje". przeciez nigdy i z nikim nie mamy gwarancji ze sie uda.

przez Nocka 05 lip 2009, 11:28
Zgadzam sie z zebra i betty warto ryzykowac Ja rowniez weszlam w zwiazek z facetem nie w moim typie bo tak jak pisze jaa "cyt. bo cos mnie ciagnelo do niego,ten dotyk ..." poprostu potrzeba bliskosci. Dzis jestem z nim 17lat po slubie i mam w nim przyjaciela Jest roznie jak w kazdym zwiazku Niedawno spakowal sie i wyprowadzil ale wrocil po tygodniu bo nie potrafimy zyc bez siebie. Ja nie dostrzegam jego wyciagnietej reki on nie umie mnie czasem sluchac. Teraz na sesji moj terapeuta zwrocil moja uwage ze on jednak mnie slucha a ja musze sie nauczyc rozmawiac. Czasem mam go dosc ale nie zaluje swego ryzyka bo nie wyobrazam sobie zycia bez niego.
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

przez wciacia 05 lip 2009, 20:17
Nocka i betty-boo-zajrzyjcie na mój post z 16tej strony. ja też wcale nie zniechęcam do spróbowania. chodziło mi tylko o to ranienie. zabrzmiało to tak jakby ten facet zupełnie się nie liczył.
wciacia

przez jaaa 07 lip 2009, 01:10
ja nie chce go ranic ani siebie i napewno nie bawie sie nim
jestem z nim bo mi dobrze ale nie jest to moj ideal w sensie fizycznym-niestety
niby mowi sie wyglad to nie wszystko wazny charakter i zaczelam z nim byc ze wzgledu na jego wnetrze ale coraz bardziej czuje ze to za malo dla mnie
odpowiada mi w 50% i stad zastanwiam sie czy to ma sens i co robic dalej

nie mam doswiadczenia w zwiazkach bo w zadnym nie bylam dotad dluzej niz 2 miesiace

tak ma cos w sobie co mnie pociaga z pewnoscia ale to nie to:(

przez Pstryk 07 lip 2009, 09:06
jaaa być może to 'coś' to poczucie bezpieczeństwa? zrozumienie? nie fiem - coś, co daje Ci szczęście? Fakt, że bez chemii jest trudno - i chyba trochę niebezpiecznie, bo jeśli za 10 lat np. spotkam kogoś kto będzie dla mnie fizycznie atrakcyjny, to czy nie zrobię czegoś głupiego? a on? mężczyźni przywiązują większą wagę do sexu - dla nich to poniekąd oznaka miłości - nic złego, ale jeśli ja nie będę mu dawała zadowolenia to czy jeśli spotka kiedyś kogoś to czy się powstrzyma? a jeśli nie - to czy będę miała prawo być na niego zła... ehhh.
Pstryk

przez jaaa 07 lip 2009, 15:31
chemia chyba jest ,sex mialam z nim wkoncu moj 1 w zyciu;) jest dla mnie jego cialo atrakcyjne,jego zapach itd
ale nie podoba mi sie wizualnie- jest niski jak na faceta ,malo wysportowany i nie ta buska :roll: - jakkolwiek to glupio i zle brzmi...

tak bezpiecznestwo ,cieplo mi daje i zrozumienie;)

przez wciacia 07 lip 2009, 21:31
nie roZumiem. jest dla ciebie atrakcyjny ale za mały?i bużka? ale pociąga cie -czy tak?
wciacia

przez jaaa 07 lip 2009, 23:03
no tak,cos mnie ciagnie to niego- bo inaczej bym z nim nie byla gdyby mnie odpychal fizycznie
poprostu chyba mam wieksze wymagania co do faceta :roll: inne wyobrazenie mojego mezczyzny zycia...a on zbyt urodziwy nie jest

przez pyzia1 08 lip 2009, 10:36
No i wcale nie musi być urodziwy. Gdy kogoś kochasz ,staje się dla Ciebie piękny. Wiem, bo przez kilka lat była z facetem, którego chyba nie można było nazwać przystojniakiem. Z drugiej strony, spotkałam w życiu kilku facetów, którzy wydawali mi się przystojni, dopóki bliżej ich nie poznałam - paskudny charakter i zadufanie w sobie potrafi sprawić, że obiektywnie ładna twarz przestaje taka być.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez jaaa 08 lip 2009, 13:38
hmm czyli jak go pokocham stanie sie piekny dla mnie?:)
a jak mam sie zakochac kiedy mam w glowie tylko to ze nie podoba mi sie mimo swietnego wnetrza?
trudne to:( i smutno mi

Sortuj wg