Zakichać by się na wiosnę, znaczy zakochać chciałam napisać

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Zakichać by się na wiosnę, znaczy zakochać chciałam napisać

przez Sorrow 14 maja 2008, 00:20
Ostatnio czuję się bardzo samotnie. Na dodatek widzę pary na ulicach i od razu robi mi się przykro, bo nikogo nie mam :( .

przez depresyjny86 14 maja 2008, 00:49
bardziej na charakterze, zaradnosci i szczerosci

Nie mam charakteru.....i w ogóle nie jestem zaradny.....nie umiem zmienić swojego charakteru.....od zawsze byłem niepewnym siebie mało odzwającym sie do ludzi człowiekiem...zawsze niczego nie umiałem zrobić sam porządnie tylko z pomocą kogoś....zawsze dla wszystkich dookoła byłem zwykłą szmatą...pracuje już nad sobą.....od 8 lat chyba......i nic.........z psychologami....psychiatrami......i nic ....każdy kontakt z innym człowiekiem to dla mnie wielkie przeżycie.....a już nie rozumiem kompletnie tego dlaczego taki jestem???nie rozumiem tego......czy to za kare???.... :-|
:)

przez xCarmen 14 maja 2008, 12:37
Ludzie nie szukajcie miłości ... predzej czy później to uczucie was zabije ... :?
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 14 maja 2008, 12:43
No masz racje Carmen to uczucie nas zabije....ale ja nie umiem nie szukać miłości....w sumie każdy człowiek potrzebuje miłości....tylko niestety nie każdy tej milości dozna :cry:

przez xCarmen 14 maja 2008, 14:54
Ja wychodze z założenia ze miłośc sama musi nas znalezc. I w ostatnim czasie jakos nie przepadam za tym uczuciem , nie szukam go i nie tęsknie i bardzo sie z tego ciesze bo wiem jak destrukcyjne sa te uczucia powyzej. Oczywiście milo byloby miec kogos komu mzona dac miłosc ale to wymaga duzego zaangazowania a w obecjej chwili jestem bardzo zajeta rekonstrukcja mojej psychiki, wiec moglabym bardziej skrzywdzic druga osobe nie poswiecajac jej tyle czasu ile wymaga prawdziwe uczucie. Pozatym jestem cholerna egoistyczna hedonistka, dobrze mi z tym i nie mam zamiaru sie katować miłościa niedajboże niespelniona.

Narazie wystarcza mi zwykle znajomosci, bo oczywiscie towarzystwa potrzebuje a w milosc chwilowo nie wierze...
Pozatym stalam sie agresywana wobec facetow, ktorzy od pewnego juz czasu mnie męczą...

Jesli kiedys bede jeczec z powodu braku miłośći przypomnijcie mi tego posta ;)
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez ewa125 14 maja 2008, 23:40
czlowiek nerwica--> nie znam cie ale jak mozesz sam o sobie pisac ze cie postrzegaja jako szmate!! i wogole tyle przykrych slow... sam siebie krzywdzisz. co do charakteru to kazdy jakis tam ma i kazdy ma zalety kazdy!! tak samo jak kazdy ma wady. byc moze masz inne zalety niz inni, moze akurat nie jestes przebojowy i odwazny ale moze .... nie wiem nie znam cie ale np. jestes... hmm (tu musisz pomyslec juz sam, w czyms na pewno jestes dobry i masz na pewno jakies zalety bo nie ma czlowieka na ziemi ktoryby nie mial) moze musisz sam dostrzec te zalety w sobie... jak dla mnie wazne ze jest sie czlowiekiem dobrym, o dobrym sercu, nastepnie trzeba lubic siebie samego a za co? musisz wyszukac w sobie za co sie mozesz lubic i nie pisz ze za nic!! ok jestes niesmialy, niepewny siebie i w zwiazku z tym niezaradny, slaby, itd itp ale k^^^^ myslisz ze dziewczyny wszystkie to takie idealne? my tez mamy wady, kompleksy itd itp. pewne jest jedno- nie probujac i nie dajac sobie samemu szansy z nieba nic nie spadnie. ps. sorry jezeli wyszlo ze sie przemadrzam, wszystkich rozumow nie zjadlam wiem to doskonale ;)

przez Sorrow 14 maja 2008, 23:54
xCarmen napisał(a):Ludzie nie szukajcie miłości ... predzej czy później to uczucie was zabije ... :?

Ja nie szukam miłości, mi jej zwyczajnie brakuje.

przez Pstryk 15 maja 2008, 19:11
Sorrow napisał(a):Ja nie szukam miłości, mi jej zwyczajnie brakuje.

Tak to bywa, że gdy się szuka, to się nie znajduje...
A w ogóle, ma ktoś tak, że znajduje i wcale nie czuje się szczęśliwszy :?: :roll:
Pstryk

przez depresyjny86 15 maja 2008, 21:09
czlowiek nerwica--> nie znam cie ale jak mozesz sam o sobie pisac ze cie postrzegaja jako szmate!! i wogole tyle przykrych slow

Z tymi ludżmi to prawda....tak mnie postrzegaja z racji tego że jestem nieśmiły,niepewny siebie itp....już nie raz słyszałem że jestem debilem itp
Probuje znalezć w sobie jakies zalety i polubić siebie....ale każdy kontakt z innymi ludżmi daje mi do zrozumienia jedno...że tak naprawde nie mam za co siebie lubić...szukam swoich zalet juztyle czasu i nadal ich nie widze...próbuje z calych swoich sil ale po prostu takich zalet nie widze w ogóle...nawet pytalem się ldzi z rodziny w czym jestem dobry to mi nie umieli odpowiedzieć.
myslisz ze dziewczyny wszystkie to takie idealne? my tez mamy wady, kompleksy itd itp

No tak ale ogólnie chodzi mi o to ze facet ktory ma wady nie ma szans na milośc...facet musi być silny i pewny siebie:(już nie mówiąc o wyglądzie.

przez Akin 15 maja 2008, 21:35
Darku, az mi Ciebie szkoda; wiem, ze kobiety się strasznie litują, ale staram się być twarda, lecz czasem to nie wychodzi.
Musisz wreszcie odsłonić oczy,m masz na pewno jakieś zalety, ja juz jedną znalazłam mimo iż znam Cię tylko wirtualnie. Przecież jesteś Inteligentny! :D wiedzę, ze Twój poważny problem to wygląd -cczas zadbać o siebie mimo wszystko i iść przez życie nie przejmując sie. Nie pozwól aby choroba zabrała Ci życie!. Nie pozwól abyś był osobą do pomiatania.

Wracając do miłości, każdy ma szanse się zakichać.

"jeczec z powodu braku miłośći"

Ja już jęczę :smile: Ale miłosć ech cięzko mi ją zrozumieć, pewnie nigdy jej nie zrozumiem.
Akin

przez depresyjny86 15 maja 2008, 23:23
Wracając do miłości, każdy ma szanse się zakichać.

Czy ja wiem...no każdy moze się zakochać,ale nie każdy ma szanse być kochanym.

A ja od jutra sie zmieniam całkowicie.....przynajmniej się postaram ;)Nie moge byctaki jak dotychczas bo zwariuje........napewno zmiany będą kosztowały mnie dużo siły i nerwów<już się cały trzęse>,nie moge być tym czymś kim jestem...musze być silny i pewny siebie znalezc swoje zalety i nie dawać sobą pomiatać<to będzie najtrudniejsze :x >...Mam nadzieje,że uda mi się zmienić siebie...bo jak nie to wole nie myśleć jak będzie wyglądało moje życie prowadzone tak jak dotąd.
Dzięki Akin za kopniaka do zmian ;) <ee tzn za to co napisałaś ;) >

przez Sorrow 15 maja 2008, 23:56
bethi napisał(a):
Sorrow napisał(a):Ja nie szukam miłości, mi jej zwyczajnie brakuje.

Tak to bywa, że gdy się szuka, to się nie znajduje...

Najgorsze jest to, że jak na razie, to nie spotkałem żadnej dziewczyny, która by mi pasowała.

przez Amy Lee 16 maja 2008, 00:03
człowiek nerwica napisał(a):A ja od jutra sie zmieniam całkowicie.....

To może ja też, tak do towarzystwa :mrgreen:
Amy Lee

przez Akin 16 maja 2008, 18:13
Cieszę się, ze mogłam choć trochę pomóc.
Mi też by się przydała nowa zmiana.
Akin

Sortuj wg