Homoseksualizm:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez khaleesi 15 lut 2014, 01:55
TEUFEL, to się zgadzam. Nie znoszę hipokryzji a jeśli facet był w formalnym związku z kobietą a następnie idzie do faceta to nie mam litości. To jest cholerne świństwo. :silence: Tylko dzieci jeszcze cierpią bo sie okazuje, ze tatuś zzaczyna sypiac i z panem a nie z mamusią :silence:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 01:57
Miro napisał(a):Ciągle jest zaburzeniem, ktoś chce walczyć o wykreślenie, ale jak na razie szanse marne ;)

Czytaj więcej, czytaj...., bo coś chyba przegapiłeś.

przez TEUFEL 15 lut 2014, 01:57
zmęczona_wszystkim, Zgadza się, wiele zależy od relacji i ogólnego podejścia. Ale nie zmienia to faktu, że jakbym nakrył tatusia z drugim "tatusiem" na igraszkach mając lat kilka, czy kilkanaście to na 100% by mi się to odbiło na psychice. A przecież to całkiem prawdopodobne, nakrywanie rodziców na igraszkach zdarza się dzieciom...
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 02:00
TEUFEL napisał(a):zmęczona_wszystkim, Zgadza się, wiele zależy od relacji i ogólnego podejścia. Ale nie zmienia to faktu, że jakbym nakrył tatusia z drugim "tatusiem" na igraszkach mając lat kilka, czy kilkanaście to na 100% by mi się to odbiło na psychice. A przecież to całkiem prawdopodobne, nakrywanie rodziców na igraszkach zdarza się dzieciom...

W takiej sytuacji konfiguracja nie odgrywałaby pewnie dużej roli. I zwróć uwagę, że patrzysz się ze swojej perspektywy. Np. dziecko mojej partnerki ma zupełnie inne podejście, a zdziwiłbyś się poznając poglądy jej szkolnych kolegów i koleżanek :D

-- 15 lut 2014, 02:02 --

khaleesi, ale chyba równie bolesny jest rozwód heteryków, kiedy ojciec/matka idą do innych partnerów/partnerek. A dlaczego tacy mężczyźni się żenią? Bo właśnie boją się negatywnych reakcji, myślą, że może wynormalnieją, a tu się okazuje, że się nie da, że to nie to.

przez jolantka 15 lut 2014, 02:05
zmęczona_wszystkim napisał(a):A tak naprawdę, to ciekawi mnie, ilu z was zna takie dzieci osobiście, żeby się wypowiadać na konkretnym przykładzie? Nie mówię już nawet o kontakcie z dziećmi na co dzień? :D

Znałam Ci ja jednego, dwie mamcie, w liceum się 'uaktywniły' pewne ...preferencje ;) To nie jest tak, że się musisz z tym urodzić. Psychologia środowiskowa się kłania, np. problemy z rodzicem mogą warunkować rozwój homoseksualizmu u danej jednostki. A tak poza tym, to nie rozumiem po co ciągnąć w nieskończoność czcze dyskusje prowadzące donikąd. Dajcie sobie już siana lepiej, na co się denerwować wzajemnie.
jolantka

przez Miro 15 lut 2014, 02:05
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Miro napisał(a):Ciągle jest zaburzeniem, ktoś chce walczyć o wykreślenie, ale jak na razie szanse marne ;)

Nic nie przegapiłem, zacytowałem tylko to co powyżej, tu proszę link: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3302 ... t=Abstract

Czego chcieć więcej?

Po co dalej się w to zagłębiać?
Ostatnio edytowano 15 lut 2014, 02:06 przez Miro, łącznie edytowano 1 raz
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez khaleesi 15 lut 2014, 02:05
zmęczona_wszystkim, nie będę usprawiedliwiać takiej podłości. Dla mnie homoseksualista niech sie nie hajta a nie krzywdzi po drodze potem tyle osób. :silence: :silence:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez buka 15 lut 2014, 02:07
Dobrze Miro,walcz,napierdlaj z okopów ,dźgaj bagnetem i osłaniaj tyły!

przez Miro 15 lut 2014, 02:08
khaleesi, Zmiana pedofilii na orientację, by przeforsować pedalstwo? Co będzie dalej?

-- 15 lut 2014, 02:10 --

buka napisał(a):Dobrze Miro,walcz,napierdlaj z okopów ,dźgaj bagnetem i osłaniaj tyły!

Chyba najpierw osłaniać tyły? if You know what i mean? :mrgreen:

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 02:10
Miro napisał(a):
zmęczona_wszystkim napisał(a):

Nic nie przegapiłem, zacytowałem tylko to co powyżej, tu proszę link: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3302 ... t=Abstract

Czego chcieć więcej?

Po co dalej się w to zagłębiać?

czego chcieć więcej? Żeby link sie otwierał? :D O który konkretnie artykuł ci chodzi? mi wystarczy to, co wydarzyło się w r. 1973 i 1990. To podsumowuje wszystko.

przez khaleesi 15 lut 2014, 02:11
Miro, z tym osłanianiem tyłów to bardzo w temacie jeśli chodzi o gejów :pirate:
Mistrz Avatara

przez Miro 15 lut 2014, 02:12
No bez jaj, żebym ja na prędce się musiał dokształcać, w dziedzinie którą wymiotuję...

Wiki: Nasz cel długoterminowy – usunięcie z DSM tego, co nazywane jest perwersją seksualną, zaburzeniem seksualnym czy parafilią, w zależności od wydania, nie został zrealizowany[59].

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 02:13
khaleesi napisał(a):zmęczona_wszystkim, nie będę usprawiedliwiać takiej podłości. Dla mnie homoseksualista niech sie nie hajta a nie krzywdzi po drodze potem tyle osób. :silence: :silence:

Dla mnie nie ma różnicy - jak się małżeństwa rozpadają, bo od początku oparte były na kłamstwie (i nie tylko związanym z orientacją), to ból jest taki sam.

przez TEUFEL 15 lut 2014, 02:13
zmęczona_wszystkim napisał(a):W takiej sytuacji konfiguracja nie odgrywałaby pewnie dużej roli. I zwróć uwagę, że patrzysz się ze swojej perspektywy. Np. dziecko mojej partnerki ma zupełnie inne podejście, a zdziwiłbyś się poznając poglądy jej szkolnych kolegów i koleżanek :D

Patrze na to z perspektywy młodego dziecka, nikt mi nie wmówi że układ homoseksualny jest okej. Jest to taka sama patologia, jak przemoc w rodzinie, rodzina dyskfunkcyjna itp.

-- 15 lut 2014, 01:14 --

buka napisał(a):Dobrze Miro,walcz,napierdlaj z okopów ,dźgaj bagnetem i osłaniaj tyły!

Chyba najpierw osłaniać tyły? if You know what i mean? :mrgreen:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TEUFEL

Sortuj wg