Homoseksualizm:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Miro 15 lut 2014, 01:19
zmęczona_wszystkim, Ja nie widzę w Twoich zachowaniach choroby, Ty zakrzykujesz moje racje chorobami. Pozwól że zacytuję:

"to wytwór Twojego mózgu, urojenie jakieś." ""pedał" - to chyba jakas mania."
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Arhol 15 lut 2014, 01:23
Dyskusja prowadząca do nikąd,kończcie czym prędzej psze państwa .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 01:24
Ellwe, ja dziś trochę tak ostro reaguję, bo od czasu do czasu wkurza mnie to, jak ktoś mnie obraża i czasami faktycznie, to już nie prezentacja argumentów, tylko przerzucanie się rozmaitymi hasełkami, ale jak ktoś stoi na pozycji: "Uważam, że jesteś nienormalna/y", to nie ma nawet sensu przytaczać argumentów. A już najbardziej denerwuje mnie, jak ktoś twierdzi, że homoseksualiści nienawidzą hetero i twierdzą, ze hetero są nienormalni. To zwykłe wmawianie kłamstw, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, i na tych kłamstwach budowane są kolejne "argumenty". O ileż przyjemniej byłoby, gdyby ludzie uczyli się od siebie, mieli poszanowanie dla odmienności, wzajemny szacunek, a jeśli ktoś domaga się jednostronnego szacunku, to już przegięcie.

-- 15 lut 2014, 01:26 --

Miro napisał(a):zmęczona_wszystkim, Ja nie widzę w Twoich zachowaniach choroby, Ty zakrzykujesz moje racje chorobami. Pozwól że zacytuję:

"to wytwór Twojego mózgu, urojenie jakieś." ""pedał" - to chyba jakas mania."

Widzę, ze nie rozumiesz, to tłumaczę: wymyslasz argumenty o nienawiści do hetero - nie są prawdziwe, więc sa wytworem Twojej wyobrażni. Wielokrotne powtarzanie obraźliwego określenia, chociaż mozna użyć innego też świadczy o czymś... kończ waść, wstydu oszczędź, bo juz nawet nie wiesz, co masz napisac.

-- 15 lut 2014, 01:28 --

TEUFEL napisał(a):
zmęczona_wszystkim napisał(a):Tylko że w żaden sposób nie będziesz w stanie ingerować w prywatne życie dwojga ludzi.

No supermanem nie jestem, nie zbawie tego świata, ale dopóki jest to prawnie zakazane mam ten komfort psychiczny że takie sytuacje są marginalne w tym kraju

Prawnie zakazana jest adopcja. Jeśli dziecko nie jest adoptowane, nic nie zrobisz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miro 15 lut 2014, 01:28
zmęczona_wszystkim, Chcesz szacunku? Szanuj, nie zarzucaj Niewiedzy ludziom mającym rację ;)

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 01:33
Miro napisał(a):zmęczona_wszystkim, Chcesz szacunku? Szanuj, nie zarzucaj Niewiedzy ludziom mającym rację ;)

Nie mogę kłamać i mówić, że nieprawda jest prawdą. Twój szacunek nie jest mi do szczęścia potrzebny, bo nie masz go do innych. Doucz się, bo masz braki. Szanuję tych, którzy szanują innych.

przez Miro 15 lut 2014, 01:37
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Miro napisał(a):zmęczona_wszystkim, Chcesz szacunku? Szanuj, nie zarzucaj Niewiedzy ludziom mającym rację ;)

Nie mogę kłamać i mówić, że nieprawda jest prawdą. Twój szacunek nie jest mi do szczęścia potrzebny, bo nie masz go do innych. Doucz się, bo masz braki. Szanuję tych, którzy szanują innych.

No tak, sądząc że homo jest normą pokazujesz tylko swoje kompetencje oraz Błyskasz wiedzą ;)

Może jak przedmówczyni odeślę to choćby wiki? Czym jest na chwilę obecną?

Może cytacik: " Holenderska organizacja COC Nederland skupiająca homoseksualnych mężczyzn i kobiety dąży do akceptacji pedofilii mając nadzieję rozszerzyć ideę tożsamości homoseksualnej[130]."
Ostatnio edytowano 15 lut 2014, 01:40 przez Miro, łącznie edytowano 1 raz

przez Ellwe 15 lut 2014, 01:38
zmęczona_wszystkim, zgadzam sie z Toba i nie uwazam ze ostro reagujesz, po prostu bronisz swoich racji.:) to prawda ze ludzie powinni nawzajem uczyc sie od innych. Niestety czesto nie chca i staja okoniem lub sa takbprzesiaknieci stereotypami ze nic do nic noe dociera.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez buka 15 lut 2014, 01:40
ale jaja,ale siupy,niech się schowa /cenzura/ do dupy

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 01:42
miro, sprawdziłeś już te fakty o zwierzakach? To sprawdź :D Homoseksualizm to nie jednostka chorobowa, tylko zwykła orientacja. Choćbyś tupał nóżkami, ile masz tylko sił, nie zmienisz tego i nie zrobisz z tej orientacji nienormalności.

-- 15 lut 2014, 01:43 --

Ellwe napisał(a):zmęczona_wszystkim, zgadzam sie z Toba i nie uwazam ze ostro reagujesz, po prostu bronisz swoich racji.:) to prawda ze ludzie powinni nawzajem uczyc sie od innych. Niestety czesto nie chca i staja okoniem lub sa takbprzesiaknieci stereotypami ze nic do nic noe dociera.

A ja zwykle nie lubię ostro reagować, na co dzień ze mnie takie dobrotliwe stworzenie, z którego czasem wychodzi ZłOŚĆ :mrgreen:

przez Miro 15 lut 2014, 01:45
Ciągle jest zaburzeniem, ktoś chce walczyć o wykreślenie, ale jak na razie szanse marne ;)

przez Ellwe 15 lut 2014, 01:46
Ja tam jestem nerwusem na codzien i sie zloszcze wkurzam i dobrze mi z tym;)))
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez TEUFEL 15 lut 2014, 01:47
zmęczona_wszystkim napisał(a):Prawnie zakazana jest adopcja. Jeśli dziecko nie jest adoptowane, nic nie zrobisz.

Wystarczy że koleś jest bi, weźmie dajmy na to rozwód a potem zejdzie sie z facetem, wtedy nikt mu nic nie zrobi, a dziecko ma murowaną psychoterapie + profil na nerwica.com kilkanaśćie lat później...
TEUFEL

przez Miro 15 lut 2014, 01:48
TEUFEL, Dokładnie.

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 01:53
TEUFEL napisał(a):
zmęczona_wszystkim napisał(a):Prawnie zakazana jest adopcja. Jeśli dziecko nie jest adoptowane, nic nie zrobisz.

Wystarczy że koleś jest bi, weźmie dajmy na to rozwód a potem zejdzie sie z facetem, wtedy nikt mu nic nie zrobi, a dziecko ma murowaną psychoterapie + profil na nerwica.com kilkanaśćie lat później...

Oj, nie jest to takie pewne. Co prawda nie znam osobiście ojców-homoseksualistów, ale znam takie matki. Dzieci rosną normalnie, żadnych problemów nie mają, są na studiach, są w dodatku hetero - przynajmniej te, które ja znam, bo trudno mi się wypowiadać o większości. akurat przykład, który podajesz, moim zdaniem, niewiele różni się od klasycznego rozwodu, bo w tej sytuacji dziecko pewnie i tak zostanie przy matce. Teraz młodzi są trochę inni, i dla wielu to wcale nie jest bardzo duży problem. Wbrew pozorom, młodzi ludzie są w stanie wiele zrozumieć, ale to zależy od wychowania.
A tak naprawdę, to ciekawi mnie, ilu z was zna takie dzieci osobiście, żeby się wypowiadać na konkretnym przykładzie? Nie mówię już nawet o kontakcie z dziećmi na co dzień? :D

Sortuj wg