Homoseksualizm:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Mafju88 16 lut 2008, 02:49
Ty masz o tyle komfortowa sytuacje ze nie masz natrectw ze mozesz byc zboczencem... ja takie mam i moje pociagi hamuje zawsze... znaczy hamowac nie musze bo jak mnie ochota lapie to samo mi sie przypomina i odrazu niechec lapie.
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez jaaa 16 lut 2008, 14:01
cindirella84 napisał(a):Nerwica to choroba emocji...Człowiek żyje jak w klatce, stworzonej z własnych myśli, natręctw, niedających spokoju wyobrażeń, wątpliwości. Ogranicza i nie pozwala na spontaniczość. Neurotyk boi się wszystkiego nad czym wydaje mu się że nie zdoła zapanować, co spowoduje że wyzwoli w nim te, jak błędnie sądzi,drzemiące w nim nie akceptowane popędy. Nerwica ogranicza, myślę że w skrajnej postać nie pozwala na prawidłowy rozwój emocjonalny. Przynajmniej znacznie go opóznia. Blokuje.Dlaczego nie mogę się zaangażować, dlaczego uciekam przed miłością? Może to obawa przed odrzuceniem, krytyką, dezaprobatą? Może to bezpodstawny brak poczucia własnej wartości. Te ciągłe analizy...dusza i umysł cierpi. A najlepiej by było po prostu przestać się tym przejmować...nauczyć się z tym żyć, zaakceptować projekcje naszego umysłu i naszych uczuć. Zyć w zgodzie z samym sobą ot prawdziwe wyzwanie!

To tylko nasze myśli

100% tego co we mnie ejst

to wszystko powoduje blokade u mnie przed otwarciem sie spontanicznoscia i emocjami boje sie zblizen boje sie zakochac nawet ,uczuc
ehhh co za zycie bede miec :roll:

jesli sie zauroczylam w facecie cos poczulam do niego ,zalezalo mi na nim czy mimo to moge byc les?

przez Zmorek 16 lut 2008, 15:41
jaaa napisał(a):jesli sie zauroczylam w facecie cos poczulam do niego ,zalezalo mi na nim czy mimo to moge byc les?

Bardzo, ale to BARDZO mało prawdopodobne. :smile:
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cindirella84 16 lut 2008, 18:59
Odwagi Jaa! To mówiąc mam na myśli też siebie :smile: Z czasem natręctwa słabną na sile a nawet zanikają...Czasem do tego stopnia, że pozostają już tylko niemiłym wspomnieniem...Ważne aby nigdy nie czuć poczucia winy, że one nas nachodzą. Nie warto wstydzić się własnych myśli. Pozdrawiam.

Jaa...a to natręctwo dopadło Cię nagle, z dnia na dzień? I czy czasem nie odczuwasz lęku przed kobietami? Bo ja czasami tak mam...

przez jaaa 17 lut 2008, 01:17
dopadlo mnie w momencie gdy mi to powiedziala mama pare lat temu,w okresie tez gdy zaczela sie chyba nerwica

mamie pokazywalam zdjecia na kompie w dziale " moda" a tam byly aktorki kobiety glowie mama powiedziala wtedy dziwne zdanie cos ze po co je zbieram jak lesbisjak
wtedy naszedł lek i poczucie winy zastanwaienie sie

noi nachodza kiedy jestem z mezczyzna ale nie zawsze ...

przez aardvark 25 lut 2008, 20:14
Mafju88 napisał(a):W sumie moim zdaniem to choroba. Heteroseksualisci boja sie homoseksualizmu i te urojenia zwiazane z nim sa obecne... tak samo w przypadku homoseksualistow. Dodatkowo osoby ktore wogole chca jakos byc seksualne nie moga z zadna plcia sie oswic a napewno jakas ta seksualnosc maja skoro jest ciekowosc do tego... To jest chore bo to jest choroba. Przeciez liczy sie to co my chcemy prawda?:>

Nie zgadzam się w ogóle z tym, że homoseksualiści boją się heteroseksualizmu i odwrotnie. A jeśli tak jest, to jest to patologia. I w tym, moim zdaniem, sęk.

Lift i Mafju88, powtarzacie w kółko, że nie chcecie być gejami, że sobie tego i owego nie wyobrażacie, że za wszelką cenę nie, itd. Czy to nie znaczy, że macie jakieś uprzedzenia, jakieś wyobrażenia wzięte "z podwórka", które generalnie mieszają gejów z błotem? Boicie się, co ludzie powiedzą? Nie ma innego wytłumaczenia chyba. Nerwica bierze się też z rozbieżności między tym, co chcemy za wszelką cenę, a tym, czego potrzebujemy. Dlatego do "Przeciez liczy się to co my chcemy prawda?" trzeba dodać, że również to, czego potrzebujemy.

Jeśli chcecie wyjść z tego problemu cało, to proponuję przede wszystkim zaakceptować fakt, że dwóch facetów może darzyć się głębokim uczuciem, pozbyć się uprzedzeń i odrzucić opinie kolegów, którzy, spluwając, mówią: "pedały!". Wykształćcie szacunek dla miłości dwu kobiet, czy dwu facetów, wtedy dopiero nie będziecie mieli się czego bać, bo "gej" nie będzie znaczyło "zły" i przejdą Wam te obsesje. W dodatku to uspokojenie przyda się Wam, jeśli okaże się, że jednak jesteście gejami, którzy z powodów społecznych, podświadomie, za wszelką cenę tłumili w sobie te skłonności. To też będzie dobre wyjście, bo wreszcie staniecie się wolni. Znane są przypadki osób, które na siłę założyły rodziny, które po latach się rozpadły, a wszyscy jej członkowie kończyli z nerwicami, depresjami, syndromem DD etc. Człowiek jest szczęśliwy, jeśli spełnia swoje potrzeby, a jak się je tłumi, robi się źle. Nie krzywdźcie ludzi dookoła siebie, idźcie do psychologów, akceptujcie i miłujcie w zgodzie z potrzebą, nie z tym, co Wam każe społeczeństwo. Nie ważne, czy jesteście gejami, czy nie, ważne, że możecie kochać, a strach, który wytworzył w Was chory nacisk i "normy" społeczne, tylko utrudnia Wam życie! Nie dajcie się kierować społeczeństwu na drodze do szczęścia.
Navita vitae.

przez Zmorek 25 lut 2008, 21:40
aardvark, bardzo mądrze napisane. Zgadzam się. Choć nie wykluczam możliwości, że można "bać się" bycia homoseksualistą, na tej samej zasadzie, na której niektórzy ludzie mają natręctwa związane z pedofilią. Tutaj jednak pies pogrzebany, bo właśnie w polskim społeczeństwie panuje przekonanie, że gej to pedofil, i odwrotnie.
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Mafju88 25 lut 2008, 23:39
Dlatego najlepiej skorzystac z opinii specjalistow :) Mowilem o tym seksuaologowi, psychiatrze i psychoterapeutce i jazdy mi powiedzial ze jestem heteroseksualista i nie jestem zboczencem :) Mysle ze po opowiedzeniu im mojej histori objawow itd... jesli oni tak stwierdzili to napewno cos w tym musi byc. Zgadzam sie ze nerwica byc moze bierze sie z tego czego potrzebujemy ale ja nigdy nie potrzebowalem faceta i w sumie do tej pory nie interesuja mnie stosunki z nimi... lubie facetow jako kolegow i to bardzo i oni mnie tak samo... nie wiedze w tym nic dziwnego pozatym lęk przed tym naprawde wiele robi... Macie racje nie nalezy sie tego bac tylko poprostu isc powiedziec o tym odpowiednim osobom ktore napewno beda wiedziec co doradzic, powiedziec i co zrobic :) pozdrawiam serdecznie :)

przez Amy Lee 26 lut 2008, 01:09
Zmorek napisał(a):aardvark, bardzo mądrze napisane. Zgadzam się. Choć nie wykluczam możliwości, że można "bać się" bycia homoseksualistą, na tej samej zasadzie, na której niektórzy ludzie mają natręctwa związane z pedofilią.

To aż tak nie dziwi. Człowiek boi się, że może być kimś, kim nie chce. Boi się, że gdzieś w głębi ma inną naturę, niż mu się do tej pory wydawało. W większości przypadków jest to oczywiście lęk nieuzasadniony.

Zmorek napisał(a):Tutaj jednak pies pogrzebany, bo właśnie w polskim społeczeństwie panuje przekonanie, że gej to pedofil, i odwrotnie.

Celowo się szerzy ciemnotę, niechęć, obrzydzenie i poczucie zagrożenia. Daleko mi od postawy działaczki na rzecz homoseksualistów i innych mniejszości, ale jak przeczytałam, co Wierzejski wypisuje na swoim blogu, to miałam ochotę mu osobiście nakłaść po mordzie.

Wojciech Wierzejski o paradzie równości napisał(a):Może do nas przyjechać nawet milion osób o zaburzonej tożsamości psycho-seksualnej, w większości mających poważne (kliniczne) problemy z panowaniem nad własnym popędem seksualnym. Przyjadą w jednym celu. Na pewno nie politycznym. Polityką na co dzień zajmuje się w tym środowisku jedynie bardzo wąska grupa aktywistów-rewolucjonistów o skrajnie lewackich, nihilistycznych poglądach. Reszta tych dziwolągów polityką owszem interesują się, nie przeczę, ot, żeby przy władzy były takie partie jak SLD; dlatego w dyscyplinie na takie partie glosują. Ale czynnie się nią nie zajmują. A już na pewno z jej powodu nie przemierzaliby setek kilometrów (jeśli się mylę, to czemu nie organizują politycznych spędów w Rosji?; więcej tam „tolerancji” niż w Polsce?). Oni tu jadą w celach seksualnych, to oczywiste. Stąd na pierwszym miejscu zadań organizacyjnych „przyjazna” baza hotelowa.
Przyjazd tak potężnej grupy osób z zaburzeniami psychicznymi, często zarażonych różnymi chorobami wenerycznymi (a niemało z AIDS) to prawdziwy kataklizm. Powinien się tym zająć zawczasu minister zdrowia, a może nawet naczelny lekarz weterynarii i SANEPID, wszak nie przyjeżdżają do nas tylko amatorzy „spółkowania” homopłciowego, ale cała masa innych dewiantów o przeróżnych „skłonnościach” (odmiany „-file”: zoo, nekro, pedo).

http://wierzejski.blog.onet.pl/1,AR3_20 ... index.html

Ręce, nogi i inne rzeczy opadają :roll:
Amy Lee

przez Lift 27 lut 2008, 03:35
Psycholodzy mówią , gejem jest sie od urodzenia , wiec po co pytaja sie , jakie masz relacje z ojcem ? a co to ma do rzeczy ? skoro gejem sie jest od urodzenia ? wiec czy relacje były dobre czy zle , to i tak nie ma znaczenia , wiec tak naprawde nikt tego nie wie , czy od urodzenia czy nie , nigdy nie czułem sie gejem , powiedzcie co miał bym z tego jak bym nim był ?

HETERO - kobieta + męrzczyzna = ślub , dom , dzieci , rodzina , normalne zycie ...

HOMO - facet + facet = wysmiewani , bez cieplego domu , bez normalnego zycia , bez potomstwa ... bo dwoch facetów nie stworzy prawdziwego domu...

duzo ludzi uwaza ze homo to normalka , ale napewno nie w 100 procentach , bo to nie zgodne z natura

czy na tym forum jest jakis gej który jest szczerze szczesliwy ? czy jest tu jakis gej ktory ma stałego partnera juz 4 lata ? czy jest tu gej ktory nie musi ukrywac przed nikim kim jest naprawde ? czy są tu geje ktorzy normalnie bez skrepowania całuja sie na ulicach chodza za reke , sciskaja sie jak zakochana para ? watpie a jak tak to wyjatki , i nie piszcie ''bo to polska i ludzie nie akceptuja'' bo w niemczech ludzie przestali sie tym przejmowac bo i tak by tego nie zwalczyli ale uwierzcie ze napewno razi ich widok facetow ktorzy sie macaja i caluja na ulicy i na pewno nie mysla to ''normlane'' , porostu staraja sie nie zwracac na to uwagi bo gej widzac pare heteroseksualnych osobnikow tez by brzydził sie patrzec jak całuje sie facet z kobieta bo kobieta go obrzydza , a w polsce jest tak ze zaraz ktos krzyknie co mysli itp , obojetnie w jakim kraju jestes i powiesz komus kto myslał ze jestes hetero , a powiesz mu jestem gejem , to bankowo nie powie ''no i co tam stary chodz na bronka'' bo takie rzeczy to chyba tylko w erze ;p kazdy był by w szoku a zwlaszcza rodzina ,

czy 100% homo zrozumie hetero ? zrozumie dlaczego mu sie podoba kobieta ? czy zrozumiesz kogos kto nie ma nogi ? czy poczujesz sie tak samo jak on ? nie , dlatego te swiaty nigdy sie nie zrozumią , jedynie mogą udawac , ja gdy nie miałem jeszcze z tym problemu nie wyobrazałem sobie jak mozna byc z facetem ? i jak mozna uprawiac sex z facetem , naprawde , smiałem sie z nich , geje mowia , wysmiewaja nas , a co ma robic hetero ? jak widza np parade równosci i co oni wszyscy soba reprezentuja tam , jak sie zachowują ? albo sluchaja nagran typu <opisz sie , no 23 lata , 185 , 75 kilo , blondyn , drugi ja mam 45 lat , taki taki i taki , i mowi mógł bym cie kochac , ja lubie byc dobrze wyjeb*** , mam sklepy i mieszkanie w poznaniu o finanse i nocleg nie musisz sie martwic , ok to do zobaczenia pa kotku> i tak wasze zycie wyglada ? :( a czy wy byscie nie cierpieli , zyjesz np z dwoma rekoma a nagle tracisz jedna ? i ci powie ktos , no musisz to zaakceptowac , no i cierpisz , a ktos przypuscmy by sie urodził bez jednej reki , tak by nie cierpiał , jak ktos kto miał obie całe zycie , az nagle traci jedna z nich , bo ktos kto by miał jedna reke od urodzenia uczył by sie zyc z jedna reka i by nie miał tak zle , a ktos kto zył z dwoma a nagle traci jedna.. no trudno sie przyzwyczajic co.. (przyklady moze nie sa z byt madre , ale jakies musialem podac ;p i chyba wiecie o co kaman ;p chodzi o to ze jedna strona nie moze zrozumiec drugiej , poniewaz nie czuja tego samego , nie patrzą tak samo na swiat ) ...

sam juz nie wiem co mam robic , co myslec ;/ jest dziewczyna ,którą darze uczuciem , ale zastanawiam sie czy umiał bym teraz z nia byc ? kur** jak bym był gejem to laski wogole by mnie nie obchodziły co ? pare razy chciałem sie poddac i mowie dobra jestem gejem , ale cos wewnetrznie mowilo nie jestes , a jak bronie sie to cos wmawia jestes ;/ moje zycie nie wyglada ciekawie , boje sie ze nie poszedłem do psychologa wczesniej i se wkrecilem ze jestem gejem i ze mi to zostanie :( a jesli chodzi o moja nerwice , to jak wkrecałem sobie guza mózgu , to odrazu po tomografi odeszły złe mysli ze jestem chory , odrazu wyzdrowiałem , a przeciez wyniki dostałem po miesiacu , jakos tak , człowiek z nerwica wyobraza sobie wszystko inaczej , kazdy boji sie smierci ale człowiek z nerwica bardziej , mam nerwice chyba od zawsze i co juz tak zostanie ? przypuscmy wyjde z tego co mi dzieje sie teraz , co czeka mnie pozniej ? co bede se wkrecał ;/ jest jakis sposob zeby z tego wyjsc ? bo lekami nie mam ochoty całe zycie sie faszerowac ;/

przez Zmorek 28 lut 2008, 23:20
Amy Lee, trudno o gorszego durnia, ignoranta i idiotę niż Wierzejski. No, może jeszcze z Cejrowskim by się mógł mierzyć.

Lift napisał(a):Psycholodzy mówią , gejem jest sie od urodzenia , wiec po co pytaja sie , jakie masz relacje z ojcem ?

Szukają przyczyn, wciąż próbują dociec, czy mają rację twierdząc, że gejem jest się od urodzenia. Czasem wnikają, żeby zdiagnozować brak jakichś uczuć, który faktycznie może rzutować na orientację, ale generalnie mogę powiedzieć, że gejem się urodziłem. Bo ojca miałem, relacje z nim całkiem przyzwoite, a w tym samym czasie "leciałem" na jego kumpli. Mam też wielu znajomych, którzy ojca w ogóle nie widzieli na oczy, a gejami nie są.

Lift napisał(a):duzo ludzi uwaza ze homo to normalka , ale napewno nie w 100 procentach , bo to nie zgodne z natura

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuaaahahahahahahahahahahahahahahahhhh!!!!! Dlaczego nie zgodne z naturą? To co mnie takim stworzyło? Bóg? Na swój obraz i podobieństwo? :twisted: Spróbuj sobie wyrobić pogląd, a nie powtarzaj takich bzdur. W każdym gatunku obserwuje się zachowania homoseksualne, a akty płciowe niekoniecznie służą zawsze prokreacji, no, chyba, że Twoje. Uprawiasz seks, żeby się rozmnażać? I to by było zgodne z naturą?

Lift napisał(a):czy na tym forum jest jakis gej który jest szczerze szczesliwy

No, akurat na tym forum to o szczęśliwych raczej trudno. A Ty jesteś?

Lift napisał(a):czy jest tu jakis gej ktory ma stałego partnera juz 4 lata ?

Obecny! :lol:

Lift napisał(a):czy jest tu gej ktory nie musi ukrywac przed nikim kim jest naprawde ? czy są tu geje ktorzy normalnie bez skrepowania całuja sie na ulicach chodza za reke , sciskaja sie jak zakochana para ? watpie a jak tak to wyjatki , i nie piszcie ''bo to polska i ludzie nie akceptuja''

A jednak napiszę, że dlatego, że Polska. Nie całuję się na ulicy, bo nie chcę dostać kamieniem. W cywilizowanych krajach mi to nie grozi.

Lift napisał(a):wierzcie ze napewno razi ich widok facetow ktorzy sie macaja i caluja na ulicy i na pewno nie mysla to ''normlane'' , porostu staraja sie nie zwracac na to uwagi bo gej widzac pare heteroseksualnych osobnikow tez by brzydził sie patrzec jak całuje sie facet z kobieta bo kobieta go obrzydza

No, sorry, takiego podejścia to Ci nie zazdroszczę. Owszem, jest bardzo wielu ludzi, którzy WIEDZĄ, że homoseksualizm to normalka. Oni nie pielęgnują w sobie uprzedzeń, zdają sobie sprawę ze złożoności świata, rzeczywistości, z różnorodności i z niej wynikającego bogactwa życia.

Lift napisał(a):czy 100% homo zrozumie hetero ?

Wszyscy jesteśmy ludźmi. Nie twórz przepaści. Dzięki zdolności empatii rozumiem hetero, zresztą, kwestia orientacji nie jest dla mnie kluczową w postrzeganiu człowieka. Do oceniania, w przeciwieństwie do Ciebie, w ogóle nie uzurpuję sobie prawa.

Lift napisał(a):ak widza np parade równosci i co oni wszyscy soba reprezentuja tam , jak sie zachowują ?

Nie reprezentują, robią sobie jaja, przykuwają uwagę, bo walczą o swoje prawa, o zwyczajne paragrafy, przyzwolenie na legalizację związków, żeby móc się w spokoju wspólnie "dorabiać". To takie przywoływanie atencji, na tej samej zasadzie, co np. protest nago w Macedonii przeciwko noszeniu futer.
A Love Parade w Berlinie to już dobra jest? O niej się wcale nie mówi, a tamten poziom nie jest wcale lepszy. Mając jedno życie można sobie nosić w d*pie różowe piórka. Bo ma się do tego prawo. Osobiście, nie jestem zwolennikiem parad, nie bywam i nie uważam za skuteczny oręż w walce prawnej.

Lift napisał(a):<opisz sie , no 23 lata , 185 , 75 kilo , blondyn , drugi ja mam 45 lat , taki taki i taki , i mowi mógł bym cie kochac , ja lubie byc dobrze wyjeb***

Nikt Ci nie kazał tego słuchać. To była prywatna rozmowa. Zaszkodziła komuś? Ktoś cierpiał? A że mają ludzie różne sposoby na życie, to już ich sprawa. Ważne, że im jest z tym dobrze. Skoro to Cię tak razi, to sobie pooglądaj różne dewiacje heteroseksualistów.

Lift napisał(a):kur** jak bym był gejem to laski wogole by mnie nie obchodziły co ?

No.

Lift napisał(a):jest jakis sposob zeby z tego wyjsc ?

Dobre pytanie :smile: Wyluzuj i nie osądzaj, to na pewno słuszne pierwsze kroki.

przez Mafju88 29 lut 2008, 03:26
Lift faktycznie troche obraziles homoseksualistw. Część poglądow podzielam ale czesc puscilem i pogodzilem sie z tym i wiesz co? Zaakceptowalem ze jest takie cos ale mnie to nie dotyczy wiec nie bede sie tym przejmowac. To sprawa homoseksualistow mimo ze ja tego nie popieram, ale co do tego ze czlowiek jest homoseksualny to nawet kosciol nie ma nic przeciwko, ale co do zachowan ma ale to juz inna sprawa. Chodzi o to ze czuje wkoncu ze ukladam sobie zycie z kobieta bo tego pragnalem. Nerwica mija juz powoli i wlasnie dziekuje Zmorowi ze pocieszal mnie w tym ze nie jestem. Lift ja tez kiedys jechalem po homoseksualistach a teraz... poprostu nie chce podzielac ich pogladow i napewo za tym nie bede. Bedzieszpatrzyl czy i sie facet podoba to bedzie tym bardziej jak jest przystojny tylko iny gosc ktory sie tym nie martwi ni zwraca tak na to uwagi. Nie bede juz nic pisac w tym temacie poniewaz u mnie uwazam go za zamkniety, mam dziewczyne i sa uczucia wkoncu(podniecenie bylo zawsze), ktore nerwica hamowala. Pozdrawiam :)

przez Lift 29 lut 2008, 20:08
No faktycznie troche przesadziłem piszac ze to nie zgodne z natura itp.. Ja nie chcialem obrazac tu homoseksualistow a napewno nie ''Zmorka'' ktory tez mnei pocieszał i próbował tlumaczyc , za co mu(ci) bardzo dziękuje, tez mniej sie tym przejmuje staram sie nie zwracac na to uwagi i to tak jak by mijało , od czasu gdy zmorek mi napisał '' czego pragniesz'' to nie przejmuje sie tymi sprawami homo , bo pragne kobiet mysle tylko o laskach ;d;d (nawet miałem ostatnio fajny sen hehe) , NIE MAM NIC DO WAS , WSZYSCY JESTESMY LUDZMI , MUSIMY SIE TLYKO NAWZAJEM ZROZUMIEC :):) ... to moj ostatni post w tym temacie :) pozdro 600 ...

przez Zmorek 29 lut 2008, 20:13
Lift napisał(a):Ja nie chcialem obrazac tu homoseksualistow a napewno nie ''Zmorka'' ktory tez mnei pocieszał i próbował tlumaczyc

No. Masz szczęście ;)

Lift napisał(a):nie przejmuje sie tymi sprawami homo , bo pragne kobiet mysle tylko o laskach

I tak ma być :smile:

Sortuj wg